Slik gikk det i Barnas World Cup

Mia Dreyer Holen fra Narvik Slalåmklubb deltok. Foto: Kjell G Karlsen

Mia Dreyer Holen fra Narvik Slalåmklubb deltok. Foto: Kjell G Karlsen Foto:

Av

Slik gikk det i Barnas World Cup i alpint i Fagernesfjellet fredag, lørdag og søndag.

DEL

Narvik Slalåmklubb var arrangør av Barnas World Cup 2019. Slik gikk det i Fagernesfjellet.

Fredag 8.2.slalåm

  U12 Jenter 

1 Kralicek Zara Henriksen 2007 Rana Slalåmklubb Nordland Skikrets 00:48.53 00:50.42 01:38.95

2 Johnsen Mia Roll 2008 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 00:54.14 00:56.23 01:50.37 00:11.42

3 Torsteinsen Thea Marie 2008 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 00:53.45 00:57.98 01:51.43 00:12.48

4 Karlsen Isabella Mari 2007 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 01:03.58 00:49.30 01:52.88 00:13.93

5 Tveit Mille Walsøe 2007 Svolvær Alpinklubb Nordland Skikrets 01:02.29 00:53.59 01:55.88 00:16.93

6 Wahlgren Ingrid Synnøve 2007 Tromsø Slalåmklubb Troms Skikrets 00:57.57 01:02.14 01:59.71 00:20.76

7 Kolstad Hanna Eline 2007 Svolvær Alpinklubb Nordland Skikrets 00:58.11 01:04.02 02:02.13 00:23.18

8 Lorentzen Ingrid 2007 Ankenes Alpinklubb Nordland Skikrets 00:57.74 01:04.95 02:02.69 00:23.74

9 Eliassen Isa Bjørkmo 2008 Rana Slalåmklubb Nordland Skikrets 01:01.07 01:01.83 02:02.90 00:23.95

10 Mikkelsen Ada Kristin 2008 Tromsø Slalåmklubb Troms Skikrets 01:03.31 01:04.49 02:07.80 00:28.85

11 Evju Vårin 2008 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 01:02.59 01:06.09 02:08.68 00:29.73

12 Lindqvist Frida Nordgård 2008 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 01:02.16 01:07.34 02:09.50 00:30.55

13 Olsen Johanna 2008 Harstad Alpinklubb Troms Skikrets 01:02.23 01:07.62 02:09.85 00:30.90

14 Fagerli Molly Josefine 2008 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 01:04.39 01:08.90 02:13.29 00:34.34

15 Solvin Lone Amalie 2007 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 01:04.00 01:10.23 02:14.23 00:35.28

16 Bjørgaas Lilja Skomakerstuen 2008 Svolvær Alpinklubb Nordland Skikrets 01:05.02 01:09.96 02:14.98 00:36.03

17 Kellere Darinna 2008 Harstad Alpinklubb Troms Skikrets 01:05.35 01:11.19 02:16.54 00:37.59

18 Kvernberg Henriette Helene Hardy 2008 Svolvær Alpinklubb Nordland Skikrets 01:03.88 01:15.40 02:19.28 00:40.33

19 Bussoli Celine Italia 2008 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 01:08.41 01:12.25 02:20.66 00:41.71

20 Bruvold Helle 2007 Rana Slalåmklubb Nordland Skikrets 01:09.35 01:14.42 02:23.77 00:44.82

21 Dale Sigrid 2008 Harstad Alpinklubb Troms Skikrets 01:10.02 01:13.87 02:23.89 00:44.94

22 Lillefloth Ingrid 2008 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 01:09.24 01:15.55 02:24.79 00:45.84

23 Stokkedal Mathilda Petrine Carlsen 2008 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 01:11.86 01:16.10 02:27.96 00:49.01

24 Bakkemo Guro 2007 Tromsø Slalåmklubb Troms Skikrets 01:19.11 01:11.80 02:30.91 00:51.96

 U12 Gutter 

1 Kjølmoen Casper 2008 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 00:42.85 00:46.60 01:29.45

2 Holen Jakob Dreyer 2007 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 00:52.00 00:46.71 01:38.71 00:09.26

3 Bølgen Adrian 2007 Harstad Alpinklubb Troms Skikrets 00:49.46 00:52.51 01:41.97 00:12.52

4 Mikaelsen Samuel Augustin 2007 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 00:50.80 00:57.52 01:48.32 00:18.87

5 Elvestad Kristian Wasshaug 2007 Svolvær Alpinklubb Nordland Skikrets 00:53.23 00:59.11 01:52.34 00:22.89

6 Bakkejord Ailo 2007 Ankenes Alpinklubb Nordland Skikrets 00:54.09 00:58.90 01:52.99 00:23.54

7 Lindrupsen Fabian 2007 Harstad Alpinklubb Troms Skikrets 00:58.25 00:54.87 01:53.12 00:23.67

8 Nedrekild Oskar 2007 Ankenes Alpinklubb Nordland Skikrets 00:55.30 01:00.28 01:55.58 00:26.13

9 Pedersen Mikkel Engdahl 2007 Ankenes Alpinklubb Nordland Skikrets 00:55.92 01:03.55 01:59.47 00:30.02

10 Pedersen Amund Kristoffer 2007 Tromsø Slalåmklubb Troms Skikrets 00:59.58 01:02.01 02:01.59 00:32.14

11 37 Svartsund William Alexander 2008 Sortland Alpinklubb Nordland Skikrets 01:01.29 01:02.33 02:03.62 00:34.17

12 Dahlberg Emil Sebastian Naustvik 2007 Ankenes Alpinklubb Nordland Skikrets 00:59.14 01:07.45 02:06.59 00:37.14

13 Larssen Petter Horrigmoe 2007 Ankenes Alpinklubb Nordland Skikrets 01:01.56 01:08.61 02:10.17 00:40.72

14 Repstad Markus 2007 Sortland Alpinklubb Nordland Skikrets 01:11.14 01:09.28 02:20.42 00:50.97

15 Jørgensen Aksel Langbakk 2007 Ankenes Alpinklubb Nordland Skikrets 01:08.84 01:14.96 02:23.80 00:54.35

16 Okonesnikovs Arsenijs 2008 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 01:09.95 01:14.75 02:24.70 00:55.25

17 Tollefsen Sondre 2007 Finnsnes Skiklubb Troms Skikrets 01:16.77 01:17.50 02:34.27 01:04.82

18 Strøm Felix Eilertsen 2007 Ankenes Alpinklubb Nordland Skikrets 01:36.43 00:59.16 02:35.59 01:06.14

19 Jørgensen Dennis 2007 Tromsø Slalåmklubb Troms Skikrets 01:17.72 01:19.31 02:37.03 01:07.58

20 Johansen Marelius Lind 2008 Sortland Alpinklubb Nordland Skikrets 01:12.52 01:26.64 02:39.16 01:09.71

21 Jørgensen Kristjan 2008 Svolvær Alpinklubb Nordland Skikrets 01:14.01 01:25.60 02:39.61 01:10.16

22 Lidahl Julian Elias 2008 Sortland Alpinklubb Nordland Skikrets 01:19.16 01:25.23 02:44.39 01:14.94

23 Stenvold Elias Austgard 2007 Harstad Alpinklubb Troms Skikrets 01:28.97 01:18.03 02:47.00 01:17.55

U14 Jenter 

1 Holen Mia Dreyer 2005 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 00:44.05 00:46.08 01:30.13

2 Sund Frida Solback 2006 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 00:45.90 00:48.12 01:34.02 00:03.89

3 Mikalsen Iselin Undal 2005 Tromsø Slalåmklubb Troms Skikrets 00:46.33 00:48.06 01:34.39 00:04.26

4 Olsen Mathea Ellisiv Forshaug 2005 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 00:48.97 00:47.96 01:36.93 00:06.80

5 Klaussen Marie 2006 Harstad Alpinklubb Troms Skikrets 00:54.12 00:53.07 01:47.19 00:17.06

6 Matsson Nova 2006 Kiruna BK 00:53.45 00:55.25 01:48.70 00:18.57

7 Eilertsen Malin 2005 Harstad Alpinklubb Troms Skikrets 00:56.47 00:58.68 01:55.15 00:25.02

8 Bølgen Nora 2005 Harstad Alpinklubb Troms Skikrets 00:56.52 00:58.97 01:55.49 00:25.36

9 Eliassen Ulrikke Bjørkmo 2006 Rana Slalåmklubb Nordland Skikrets 00:58.48 01:00.02 01:58.50 00:28.37

10 Eliassen-Nergård Ida 2006 Svolvær Alpinklubb Nordland Skikrets 00:59.67 01:04.65 02:04.32 00:34.19

11 Kellere Dana 2006 Harstad Alpinklubb Troms Skikrets 01:01.84 01:02.63 02:04.47 00:34.34

12 Eriksen Leonora Tuncer 2006 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 01:03.90 01:06.73 02:10.63 00:40.50

U14 Gutter 

1 Lunde Vebjørn 2006 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 00:44.07 00:45.67 01:29.74

2 Laupstad Andreas Solvoll 2006 Sortland Alpinklubb Nordland Skikrets 00:44.62 00:46.81 01:31.43 00:01.69

3 Giæver Amund Kornelius Berge 2005 Tromsø Slalåmklubb Troms Skikrets 00:45.66 00:46.49 01:32.15 00:02.41

4 Johansen Eirik 2006 Tromsø Slalåmklubb Troms Skikrets 00:45.30 00:47.10 01:32.40 00:02.66

5 Bjørgaas Linus Skomakerstuen 2006 Svolvær Alpinklubb Nordland Skikrets 00:46.04 00:46.91 01:32.95 00:03.21

6 Karlsson Finn 2005 Kiruna BK 00:46.05 00:47.74 01:33.79 00:04.05

7 Mikaelsen Noah Alexander 2005 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 00:52.03 00:53.78 01:45.81 00:16.07

8 Ericsson Konrad Bang 2005 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 00:58.06 00:48.33 01:46.39 00:16.65

9 Dahle Joel Yttervoll 2006 Rana Slalåmklubb Nordland Skikrets 01:01.37 00:51.96 01:53.33 00:23.59

10 Luneborg Thomas Kveldro 2005 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 00:56.07 00:59.50 01:55.57 00:25.83

11 Melvær Magnus Vang 2006 Tromsø Slalåmklubb Troms Skikrets 00:58.05 01:00.77 01:58.82 00:29.08

12 Kaarigstad Henry Sakarias 2005 Bardu Alpinklubb Troms Skikrets 01:02.75 01:08.79 02:11.54 00:41.80

13 Svendsen Linus Fjelddahl 2006 Rana Slalåmklubb Nordland Skikrets 00:54.59 01:31.84 02:26.43 00:56.69

  U16 Jenter 

1 Bjørgaas Erle Skomakerstuen 2003 Svolvær Alpinklubb Nordland Skikrets 00:46.59 00:49.76 01:36.35

2 Eliasson Elsa 2004 IFK Arvidsjaur Alpina 00:52.12 00:50.36 01:42.48 00:06.13

3 Bergseth Majen With 2004 Tromsø Slalåmklubb Troms Skikrets 00:50.60 00:53.47 01:44.07 00:07.72

4 Båtnes Maja 2004 Tromsø Slalåmklubb Troms Skikrets 00:51.02 01:10.66 02:01.68 00:25.33

 U16 Gutter 

1 Johansen Daniel 2003 Tromsø Slalåmklubb Troms Skikrets 00:40.87 00:43.27 01:24.14

2 Olsen Oliver 2003 Rana Slalåmklubb Nordland Skikrets 00:42.25 00:44.33 01:26.58 00:02.44

3 Karlsen Simon 2003 Rana Slalåmklubb Nordland Skikrets 00:43.49 00:45.46 01:28.95 00:04.81

4 Kristiansen Ansgar Nikolai 2003 Svolvær Alpinklubb Nordland Skikrets 00:44.54 00:46.14 01:30.68 00:06.54

5 Devold Bjørn Are Andorian 2003 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 00:47.09 00:48.88 01:35.97 00:11.83

6 Østvann Jonas 2003 Rana Slalåmklubb Nordland Skikrets 00:53.15 00:43.70 01:36.85 00:12.71

7 Eliassen-Nergård Tobias 2003 Svolvær Alpinklubb Nordland Skikrets 00:49.00 00:48.83 01:37.83 00:13.69

8 Kirkhaug Kasper Johan 2003 Svolvær Alpinklubb Nordland Skikrets 00:47.26 00:51.10 01:38.36 00:14.22

9 Svenøy Askil Hauknes 2003 Rana Slalåmklubb Nordland Skikrets 00:48.55 00:50.14 01:38.69 00:14.55

10 Fieler Jens 2004 Tromsø Slalåmklubb Troms Skikrets 00:57.57 00:46.49 01:44.06 00:19.92

11 Lange Sverre Andreas 2003 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 00:53.02 00:55.60 01:48.62 00:24.48

12 Dahl Markus Kaspersen 2004 Svolvær Alpinklubb Nordland Skikrets 01:00.20 01:02.63 02:02.83 00:38.69

13 Kvernberg Håkon Marin Hardy 2004 Svolvær Alpinklubb Nordland Skikrets 01:05.57 01:05.72 02:11.29 00:47.15

14 Olaussen Tor-Erik Iversen 2004 Ankenes Alpinklubb Nordland Skikrets 01:07.38 01:11.40 02:18.78 00:54.64

U18 Kvinner 

1 Sund Mathilde Solback 2002 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 00:42.62 00:45.29 01:27.91

2 Arntzen Vilde Sofie 2002 Ankenes Alpinklubb Nordland Skikrets 00:50.27 00:51.13 01:41.40 00:13.49

3 Hoseth Caroline Sommerbakk 2001 Harstad Alpinklubb Troms Skikrets 00:53.54 00:53.65 01:47.19 00:19.28

4 Sund Pernille Solback 2002 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 00:48.96 00:58.58 01:47.54 00:19.63

U18 Menn 

1 Dahl Kristian Wollan 2001 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 00:39.51 00:41.24 01:20.75

2 Krohn Oliver Andreas Stokkedal 2002 Ankenes Alpinklubb Nordland Skikrets 00:40.25 00:40.80 01:21.05 00:00.30

3 Hjellbakk Oddbjørn 2002 Sortland Alpinklubb Nordland Skikrets 00:41.80 00:43.34 01:25.14 00:04.39

U21 Menn 

1 Hansen Håkon Smith 1999 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 00:39.27 00:40.73 01:20.00

2 Landsholm Andreas 1999 Narvik Slalåmklubb Nordland Skikrets 00:39.44 00:40.64 01:20.08 00:00.08

Lørdag 9.2. storslalåm

  U12 Jenter 

1 Mikkelsen Pia Mari 2007 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 01:07.25 01:07.82 02:15.07

2 Kralicek Zara Henriksen 2007 Nordland Skikrets Rana Slalåmklubb 01:08.47 01:09.55 02:18.02 00:02.95

3 Johnsen Mia Roll 2008 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:08.80 01:10.88 02:19.68 00:04.61

4 Lindqvist Frida Nordgård 2008 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:13.06 01:13.27 02:26.33 00:11.26

5 Torsteinsen Thea Marie 2008 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:14.26 01:13.17 02:27.43 00:12.36

6 Repvik Vilde Madelen 2007 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:13.81 01:14.00 02:27.81 00:12.74

7 Lorentzen Ingrid 2007 Nordland Skikrets Ankenes Alpinklubb 01:15.57 01:12.90 02:28.47 00:13.40

8 Eliassen Isa Bjørkmo 2008 Nordland Skikrets Rana Slalåmklubb 01:14.96 01:14.30 02:29.26 00:14.19

9 Olsen Johanna 2008 Troms Skikrets Harstad Alpinklubb 01:17.98 01:16.11 02:34.09 00:19.02

10 Wahlgren Ingrid Synnøve 2007 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 01:18.38 01:16.57 02:34.95 00:19.88

11 Evju Vårin 2008 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:15.49 01:20.15 02:35.64 00:20.57

12 Mikkelsen Ada Kristin 2008 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 01:20.22 01:18.44 02:38.66 00:23.59

13 Solvin Lone Amalie 2007 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:19.93 01:20.83 02:40.76 00:25.69

14 Bjørgaas Lilja Skomakerstuen 2008 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 01:21.11 01:19.67 02:40.78 00:25.71

15 Bakkemo Guro 2007 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 01:20.88 01:19.97 02:40.85 00:25.78

16 Kvernberg Henriette Helene Hardy 2008 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 01:23.60 01:20.75 02:44.35 00:29.28

17 Kolstad Hanna Eline 2007 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 01:26.46 01:22.27 02:48.73 00:33.66

18 Kellere Darinna 2008 Troms Skikrets Harstad Alpinklubb 01:25.55 01:25.97 02:51.52 00:36.45

19 Dale Sigrid 2008 Troms Skikrets Harstad Alpinklubb 01:27.35 01:25.66 02:53.01 00:37.94

20 Stokkedal Mathilda Petrine Carlsen 2008 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:28.71 01:26.62 02:55.33 00:40.26

21 Lillefloth Ingrid 2008 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:26.98 01:28.74 02:55.72 00:40.65

22 Bussoli Celine Italia 2008 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:32.00 01:27.07 02:59.07 00:44.00

23 Bruvold Helle 2007 Nordland Skikrets Rana Slalåmklubb 01:29.44 01:33.64 03:03.08 00:48.01

24 Alvestad Stella 2008 Nordland Skikrets Sortland Alpinklubb 01:42.52 01:39.99 03:22.51 01:07.44

 U12 Gutter 

1 Rabben Theo 2007 Nordland Skikrets Rana Slalåmklubb 01:00.72 00:59.38 02:00.10

2 Kjølmoen Casper 2008 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 00:59.85 01:00.54 02:00.39 00:00.29

3 Kristiansen Odin 2007 Akershus Skikrets Bærums Skiklub 01:01.55 01:01.98 02:03.53 00:03.43

4 Bølgen Adrian 2007 Troms Skikrets Harstad Alpinklubb 01:07.31 01:06.77 02:14.08 00:13.98

5 Lindrupsen Fabian 2007 Troms Skikrets Harstad Alpinklubb 01:10.05 01:07.70 02:17.75 00:17.65

6 Mikaelsen Samuel Augustin 2007 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:08.10 01:11.63 02:19.73 00:19.63

7 Strøm Felix Eilertsen 2007 Nordland Skikrets Ankenes Alpinklubb 01:10.27 01:10.13 02:20.40 00:20.30

8 Bakkejord Ailo 2007 Nordland Skikrets Ankenes Alpinklubb 01:12.73 01:13.00 02:25.73 00:25.63

9 Olderøy August Andreassen 2008 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:13.94 01:14.27 02:28.21 00:28.11

10 Dahlberg Emil Sebastian Naustvik 2007 Nordland Skikrets Ankenes Alpinklubb 01:17.03 01:11.81 02:28.84 00:28.74

11 Larssen Petter Horrigmoe 2007 Nordland Skikrets Ankenes Alpinklubb 01:22.30 01:17.03 02:39.33 00:39.23

12 Bang Odin Hanssen 2007 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 01:22.59 01:19.89 02:42.48 00:42.38

13 Svartsund William Alexander 2008 Nordland Skikrets Sortland Alpinklubb 01:23.39 01:19.98 02:43.37 00:43.27

14 Stenvold Elias Austgard 2007 Troms Skikrets Harstad Alpinklubb 01:21.97 01:21.96 02:43.93 00:43.83

15 Repstad Markus 2007 Nordland Skikrets Sortland Alpinklubb 01:19.35 01:26.03 02:45.38 00:45.28

16 Pedersen Amund Kristoffer 2007 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 01:24.25 01:24.10 02:48.35 00:48.25

17 Syltebø Torje Vannebo 2008 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 01:26.96 01:23.37 02:50.33 00:50.23

18 Remen Johan 2008 Nordland Skikrets Sortland Alpinklubb 01:24.05 01:26.34 02:50.39 00:50.29

19 Jørgensen Aksel Langbakk 2007 Nordland Skikrets Ankenes Alpinklubb 01:29.25 01:23.50 02:52.75 00:52.65

20 Okonesnikovs Arsenijs 2008 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:26.97 01:28.76 02:55.73 00:55.63

21 Tollefsen Sondre 2007 Troms Skikrets Finnsnes Skiklubb 01:30.76 01:26.40 02:57.16 00:57.06

22 Edvardsen Oliver Rørvik 2008 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 01:34.58 01:32.39 03:06.97 01:06.87

23 Jørgensen Dennis 2007 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 01:36.11 01:31.05 03:07.16 01:07.06

24 Lidahl Julian Elias 2008 Nordland Skikrets Sortland Alpinklubb 01:38.31 02:08.94 03:47.25 01:47.15

U14 Jenter 

1 Steinsvik Adriane Andrea Andersen 2005 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 00:58.47 00:58.66 01:57.13

2 Johnsen Helene Winnem 2005 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 00:58.97 01:00.67 01:59.64 00:02.51

3 Olsen Mathea Ellisiv Forshaug 2005 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 00:59.75 01:00.15 01:59.90 00:02.77

4 Rolandsen Thea Nyborg 2005 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 00:58.33 01:02.67 02:01.00 00:03.87

5 Sund Frida Solback 2006 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:00.61 01:01.57 02:02.18 00:05.05

6 Håkonsen Sara Emilie Kraknes 2006 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 01:01.46 01:01.23 02:02.69 00:05.56

7 Mikalsen Iselin Undal 2005 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 01:01.42 01:02.36 02:03.78 00:06.65

8 Mukka Clara Fjåallborg 2005 Kiruna BK 01:03.72 01:04.28 02:08.00 00:10.87

9 Eliassen Ulrikke Bjørkmo 2006 Nordland Skikrets Rana Slalåmklubb 01:04.93 01:04.84 02:09.77 00:12.64

10 Bølgen Nora 2005 Troms Skikrets Harstad Alpinklubb 01:04.58 01:05.76 02:10.34 00:13.21

11 Eilertsen Malin 2005 Troms Skikrets Harstad Alpinklubb 01:08.19 01:09.29 02:17.48 00:20.35

12 Matsson Nova 2006 Kiruna BK 01:09.41 01:12.11 02:21.52 00:24.39

13 7 Vikholt Victoria 2006 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:10.96 01:11.82 02:22.78 00:25.65

14 Størmer Andrea Busch 2006 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 01:10.95 01:13.70 02:24.65 00:27.52

15 Kirkhaug Matea Johanne 2006 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 01:13.48 01:13.36 02:26.84 00:29.71

16 Eriksen Leonora Tuncer 2006 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:14.42 01:14.84 02:29.26 00:32.13

17 Kellere Dana 2006 Troms Skikrets Harstad Alpinklubb 01:15.01 01:19.44 02:34.45 00:37.32

18 Eliassen-Nergård Ida 2006 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 01:19.49 01:17.33 02:36.82 00:39.69

U14 Gutter 

1 Giæver Amund Kornelius Berge 2005 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 00:58.60 00:58.90 01:57.50

2 Laupstad Andreas Solvoll 2006 Nordland Skikrets Sortland Alpinklubb 00:58.58 00:59.68 01:58.26 00:00.76

3 Bjørgaas Linus Skomakerstuen 2006 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 00:59.48 01:00.43 01:59.91 00:02.41

4 Tollefsen Sander Elias 2005 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 00:59.46 01:01.07 02:00.53 00:03.03

5 Johansen Eirik 2006 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 00:59.84 01:00.79 02:00.63 00:03.13

6 Ericsson Konrad Bang 2005 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:00.35 01:00.86 02:01.21 00:03.71

7 Dahle Joel Yttervoll 2006 Nordland Skikrets Rana Slalåmklubb 01:00.83 01:02.70 02:03.53 00:06.03

8 Karlsson Finn 2005 Kiruna BK 01:02.91 01:03.62 02:06.53 00:09.03

9 Svendsen Linus Fjelddahl 2006 Nordland Skikrets Rana Slalåmklubb 01:07.08 01:06.27 02:13.35 00:15.85

10 Luneborg Thomas Kveldro 2005 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:06.48 01:08.10 02:14.58 00:17.08

11 Busch Brage Tønnessen 2006 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 01:07.05 01:08.15 02:15.20 00:17.70

12 Evju Sondre 2006 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:08.63 01:09.15 02:17.78 00:20.28

13 Melvær Magnus Vang 2006 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 01:08.79 01:10.11 02:18.90 00:21.40

14 Mikaelsen Noah Alexander 2005 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:29.48 01:05.01 02:34.49 00:36.99

  U16 Jenter 

1 Laupstad Linnéa Solvoll 2003 Nordland Skikrets Sortland Alpinklubb 00:56.58 00:58.07 01:54.65

2 Hall Nora 2003 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 00:57.24 00:59.06 01:56.30 00:01.65

3 Bergseth Majen With 2004 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 01:03.66 01:03.80 02:07.46 00:12.81

4 Olsen Kaja 2004 Nordland Skikrets Rana Slalåmklubb 01:04.87 01:04.04 02:08.91 00:14.26

5 Eliasson Elsa 2004 IFK Arvidsjaur Alpina 01:04.65 01:05.94 02:10.59 00:15.94

U16 Gutter 

1 Østvann Jonas 2003 Nordland Skikrets Rana Slalåmklubb 00:57.12 00:57.37 01:54.49

2 Olsen Oliver 2003 Nordland Skikrets Rana Slalåmklubb 00:56.80 00:59.35 01:56.15 00:01.66

3 Kristiansen Ansgar Nikolai 2003 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 00:57.80 00:58.64 01:56.44 00:01.95

4 Tessem-Sørensen Torkel 2004 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 00:57.44 00:59.14 01:56.58 00:02.09

5 Karlsen Simon 2003 Nordland Skikrets Rana Slalåmklubb 00:59.14 00:58.63 01:57.77 00:03.28

6 Svenøy Askil Hauknes 2003 Nordland Skikrets Rana Slalåmklubb 01:03.89 01:05.03 02:08.92 00:14.43

7 Devold Bjørn Are Andorian 2003 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:04.07 01:07.16 02:11.23 00:16.74

8 Kirkhaug Kasper Johan 2003 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 01:08.82 01:08.04 02:16.86 00:22.37

9 Lange Sverre Andreas 2003 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:08.24 01:09.10 02:17.34 00:22.85

10 Kvernberg Håkon Marin Hardy 2004 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 01:14.46 01:11.32 02:25.78 00:31.29

11 Dahl Markus Kaspersen 2004 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 01:16.42 01:18.92 02:35.34 00:40.85

  U18 Kvinner 

1 Sund Pernille Solback 2002 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 00:57.87 00:58.23 01:56.10

2 Hoseth Caroline Sommerbakk 2001 Troms Skikrets Harstad Alpinklubb 01:05.23 01:06.14 02:11.37 00:15.27

U21 Menn 

1 Hansen Håkon Smith 1999 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 00:56.18 00:55.49 01:51.67

Søndag 10.2. super-G

 U12 Jenter 

1 Mikkelsen Pia Mari 2007 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 00:56.08

2 Karlsen Isabella Mari 2007 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 00:56.19 00:00.11

3 Tveit Mille Walsøe 2007 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 00:57.16 00:01.08

4 Kralicek Zara Henriksen 2007 Nordland Skikrets Rana Slalåmklubb 00:59.12 00:03.04

5 Lindqvist Frida Nordgård 2008 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 00:59.30 00:03.22

6 Lorentzen Ingrid 2007 Nordland Skikrets Ankenes Alpinklubb 00:59.95 00:03.87

7 Olsen Johanna 2008 Troms Skikrets Harstad Alpinklubb 01:00.81 00:04.73

8 Torsteinsen Thea Marie 2008 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:00.93 00:04.85

9 Wahlgren Ingrid Synnøve 2007 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 01:01.43 00:05.35

10 Johnsen Mia Roll 2008 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:01.44 00:05.36

11 Eliassen Isa Bjørkmo 2008 Nordland Skikrets Rana Slalåmklubb 01:02.23 00:06.15

12 Repvik Vilde Madelen 2007 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:02.60 00:06.52

13 Bakkemo Guro 2007 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 01:03.44 00:07.36

14 Solvin Lone Amalie 2007 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:03.49 00:07.41

15 Kvernberg Henriette Helene Hardy 2008 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 01:04.09 00:08.01

16 Fagerli Molly Josefine 2008 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:04.87 00:08.79

17 Evju Vårin 2008 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:05.03 00:08.95

18 Lillefloth Ingrid 2008 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:05.43 00:09.35

19 Mikkelsen Ada Kristin 2008 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 01:06.73 00:10.65

20 Kolstad Hanna Eline 2007 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 01:08.22 00:12.14

21 Kellere Darinna 2008 Troms Skikrets Harstad Alpinklubb 01:09.78 00:13.70

22 Stokkedal Mathilda Petrine Carlsen 2008 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:11.57 00:15.49

23 Bruvold Helle 2007 Nordland Skikrets Rana Slalåmklubb 01:14.11 00:18.03

24 Bussoli Celine Italia 2008 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:15.14 00:19.06

25 Alvestad Stella 2008 Nordland Skikrets Sortland Alpinklubb 01:22.80 00:26.72

 U12 Gutter 

1 Rabben Theo 2007 Nordland Skikrets Rana Slalåmklubb 00:49.66

2 Kristiansen Odin 2007 Akershus Skikrets Bærums Skiklub 00:51.52 00:01.86

3 Lindrupsen Fabian 2007 Troms Skikrets Harstad Alpinklubb 00:54.77 00:05.11

4 Holen Jakob Dreyer 2007 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 00:55.89 00:06.23

5 Bølgen Adrian 2007 Troms Skikrets Harstad Alpinklubb 00:56.58 00:06.92

6 Strøm Felix Eilertsen 2007 Nordland Skikrets Ankenes Alpinklubb 00:57.65 00:07.99

7 Tessem-Sørensen Vebjørn 2008 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 00:57.81 00:08.15

8 Elvestad Kristian Wasshaug 2007 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 00:58.78 00:09.12

9 Bakkejord Ailo 2007 Nordland Skikrets Ankenes Alpinklubb 01:00.15 00:10.49

10 Dahlberg Emil Sebastian Naustvik 2007 Nordland Skikrets Ankenes Alpinklubb 01:00.48 00:10.82

11 Mikaelsen Samuel Augustin 2007 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:01.77 00:12.11

12 Olderøy August Andreassen 2008 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:01.83 00:12.17

13 Larssen Petter Horrigmoe 2007 Nordland Skikrets Ankenes Alpinklubb 01:03.71 00:14.05

14 Nedrekild Oskar 2007 Nordland Skikrets Ankenes Alpinklubb 01:03.79 00:14.13

15 Stenvold Elias Austgard 2007 Troms Skikrets Harstad Alpinklubb 01:03.83 00:14.17

16 Bang Odin Hanssen 2007 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 01:03.93 00:14.27

17 Pedersen Amund Kristoffer 2007 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 01:05.24 00:15.58

18 Remen Johan 2008 Nordland Skikrets Sortland Alpinklubb 01:06.60 00:16.94

19 Jørgensen Aksel Langbakk 2007 Nordland Skikrets Ankenes Alpinklubb 01:06.92 00:17.26

20 Syltebø Torje Vannebo 2008 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 01:10.16 00:20.50

21 Okonesnikovs Arsenijs 2008 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:12.07 00:22.41

22 Jørgensen Kristjan 2008 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 01:12.11 00:22.45

23 Edvardsen Oliver Rørvik 2008 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 01:17.89 00:28.23

 U14 Jenter 

1 Olsen Mathea Ellisiv Forshaug 2005 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 00:55.69

2 Rolandsen Thea Nyborg 2005 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 00:56.48 00:00.79

3 Holen Mia Dreyer 2005 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 00:56.63 00:00.94

4 Mikalsen Iselin Undal 2005 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 00:56.85 00:01.16

5 Nilsson Hägg Linnea 2006 Kiruna BK 00:58.11 00:02.42

6 Sund Frida Solback 2006 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 00:59.79 00:04.10

7 6 Sundermeier Nathalie Aspeslett 2005 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:00.32 00:04.63

8 Klaussen Marie 2006 Troms Skikrets Harstad Alpinklubb 01:00.38 00:04.69

9 Eliassen Ulrikke Bjørkmo 2006 Nordland Skikrets Rana Slalåmklubb 01:02.22 00:06.53

10 Mukka Clara Fjåallborg 2005 Kiruna BK 01:05.45 00:09.76

11 Eilertsen Malin 2005 Troms Skikrets Harstad Alpinklubb 01:06.11 00:10.42

12 Vikholt Victoria 2006 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:08.34 00:12.65

13 Kirkhaug Matea Johanne 2006 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 01:08.45 00:12.76

14 Eriksen Leonora Tuncer 2006 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:09.08 00:13.39

15 Uttakleiv Kajsa Sigfrida 2005 Troms Skikrets Harstad Alpinklubb 01:09.75 00:14.06

16 Størmer Andrea Busch 2006 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 01:10.28 00:14.59

17 Matsson Nova 2006 Kiruna BK 01:10.35 00:14.66

18 Kellere Dana 2006 Troms Skikrets Harstad Alpinklubb 01:11.18 00:15.49

19 Eliassen-Nergård Ida 2006 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 01:14.73 00:19.04

20 Bølgen Nora 2005 Troms Skikrets Harstad Alpinklubb 01:24.54 00:28.85

U14 Gutter 

1 Giæver Amund Kornelius Berge 2005 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 00:55.16

2 Laupstad Andreas Solvoll 2006 Nordland Skikrets Sortland Alpinklubb 00:56.18 00:01.02

3 Ericsson Konrad Bang 2005 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 00:56.33 00:01.17

4 Tollefsen Sander Elias 2005 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 00:56.52 00:01.36

5 Johansen Eirik 2006 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 00:57.53 00:02.37

6 Lunde Vebjørn 2006 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 00:57.76 00:02.60

7 Bjørgaas Linus Skomakerstuen 2006 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 01:00.01 00:04.85

8 Mikaelsen Noah Alexander 2005 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:02.46 00:07.30

9 Svendsen Linus Fjelddahl 2006 Nordland Skikrets Rana Slalåmklubb 01:03.30 00:08.14

10 Karlsson Finn 2005 Kiruna BK 01:04.14 00:08.98

11 Busch Brage Tønnessen 2006 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 01:05.32 00:10.16

12 Luneborg Thomas Kveldro 2005 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:05.90 00:10.74

13 Evju Sondre 2006 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:07.42 00:12.26

14 Melvær Magnus Vang 2006 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 01:08.98 00:13.82

 U16 Jenter 

1 Laupstad Linnéa Solvoll 2003 Nordland Skikrets Sortland Alpinklubb 00:53.83

2 Hall Nora 2003 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 00:55.58 00:01.75

3 Olsen Sigrid 2003 Troms Skikrets Harstad Alpinklubb 00:55.60 00:01.77

4 Bergseth Majen With 2004 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 00:58.96 00:05.13

5 Båtnes Maja 2004 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 01:03.13 00:09.30

6 Olsen Kaja 2004 Nordland Skikrets Rana Slalåmklubb 01:04.91 00:11.08

U16 Gutter 

1 Johansen Daniel 2003 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 00:52.09

2 Olsen Oliver 2003 Nordland Skikrets Rana Slalåmklubb 00:54.02 00:01.93

3 Karlsen Simon 2003 Nordland Skikrets Rana Slalåmklubb 00:55.51 00:03.42

4 Fieler Jens 2004 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 00:56.24 00:04.15

5Tessem-Sørensen Torkel 2004 Troms Skikrets Tromsø Slalåmklubb 00:56.58 00:04.49

6 Kristiansen Ansgar Nikolai 2003 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 00:56.91 00:04.82

7 Eliassen-Nergård Tobias 2003 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 01:01.13 00:09.04

8 Kirkhaug Kasper Johan 2003 Nordland Skikrets Svolvær Alpinklubb 01:02.91 00:10.82

9 Bruvold Brede 2004 Nordland Skikrets Rana Slalåmklubb 01:03.12 00:11.03

10 Svenøy Askil Hauknes 2003 Nordland Skikrets Rana Slalåmklubb 01:03.59 00:11.50

11 Lange Sverre Andreas 2003 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 01:11.48 00:19.39

12 Olaussen Tor-Erik Iversen 2004 Nordland Skikrets Ankenes Alpinklubb 01:28.44 00:36.35

 U18 Kvinner 

1 Sund Pernille Solback 2002 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 00:53.26

2 Sund Mathilde Solback 2002 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 00:54.03 00:00.77

3 Hoseth Caroline Sommerbakk 2001 Troms Skikrets Harstad Alpinklubb 01:01.78 00:08.52

 U18 Menn 

1 Krohn Oliver Andreas Stokkedal 2002 Nordland Skikrets Ankenes Alpinklubb 00:53.35

2 Hjellbakk Oddbjørn 2002 Nordland Skikrets Sortland Alpinklubb 00:58.01 00:04.66

 U21 Menn 

1 Hansen Håkon Smith 1999 Nordland Skikrets Narvik Slalåmklubb 00:51.55

Send inn tekst og bilder «

Del din sportsopplevelse med oss - som rapporter fra kamper og arrangementer!

Artikkeltags