Kjempeoppmøte i Ballangen. Se bilder og hvordan det gikk

Til venstre nr 2 Magnus Sørslett – slått på målstreken av nr 1 Robin Ødegaard.

Til venstre nr 2 Magnus Sørslett – slått på målstreken av nr 1 Robin Ødegaard.

Med Vårløpet har Ballangskarusellen 2019 startet. Hele 88 deltok. Veteranen Robin Ødegaard slo unge Magnus Sørslett på målstreken.

DEL
Resultatliste over vårløpet 08.05.2019





Navn:Født:

60m


Johannes Ødegaard2018

Nikoline Klaussen2017

Ronja Framvik2017

Leah Kilavik2016

Emrik Nilsen2016

Sander Ødegaard2016

Elias Sandbakk2016

Martine Bakkehaug2015

Malin Fjellvang2015

Vilja Pettersen2015

Solan Reinhagli2015

Vegar Samuel Skutvik2015

400m


Fredrik Eriksen2014

Odin Valnes Bratland2014

Iris Kristine Olsen Botn2014

Hermann Klaussen2013

Mathea Fjellvang2013

Miriam Elvenes2013

Adele Kvanmo2013

Malene Kvanmo2013

Hugo N. Sjåfjell2013

Alvin Reinhagli2013

Jan Gunnar Mathisen2013

Isac Knutsen2013

Jesper Kvanmo2012

Emil Selnes Kilavik2012

Ulrik Bakkehaug2012

Hermine Nilsen2012

Sofie Sandbakk2012

Aurora Dyrset Lorentsen2012

Tiril Pettersen2011

Peder Kristoffersen2011

Maja Fjellvang2011

Eline M. Bratland2011

Andrine Sørslett Ellingsen2011

Malin Auran2011

800m


Emil Valnes Bratland2010

Ingrid Pettersen2010

Johan Ramsland2010

Trym Pettersen2010

Frida Arntsen2010

Maria Eriksen2010

Mari Eriksen Kvanmo2008

Nathaniel Fjellvang2008

Mari Eriksen Kvanmo2008

Nathaniel Fjellvang2008

Malin Holmstrøm2008

Ingrid Lockert2008

Anne Margrete Pettersen2009

Tuva Selnes2007

Andrea Kristoffersen2007

Amund Johansen2007

Ragnhild Kvandal Solberg2006

Aurora Auran2007





Hovedløp 4,2 km


Navn:KlasseTid:
Martin Elvenes200818,29
Markus Martinussen Bratland200820,12
Magnus Arntsen200822,10
Christen Hansen2007Deltatt
Anton Arntsen200618,07
Simen Elvenes200616,33
Charlene Ødegaard Bakke200418,12
Tuva Arntsen200327,01
Sigrid Kvandal Solberg200318,11
Tobias Sørslett Samuelsen200315,55
Magnus Sørslett200313,57
Eirin SørslettDameDeltatt
Hilde SørslettDame18,27
Nina FinnDameDeltatt
Barbro Eriksen KvanmoDameDeltatt
Anita ØdegaardDameDeltatt
Guri PettersenDameDeltatt
Kirsti HansenDameDeltatt
Trine Fjellstad EriksenDameDeltatt
Ann Karin StorøyDameDeltatt
Anniken ArntsenDameDeltatt
Elisabet ØdegaardDameDeltatt
Sissel ArntsenDameDeltatt
Kurt NilsenHerrer17,19
Kjetil SolbergHerrer15,56
Rune SørslettHerrer17,25
Haavard FinnHerrerDeltatt
Ståle AuranHerrer14,54
Robin ØdegaardHerrer13,56
Frode ArntsenHerrerDeltatt
Robert IsraelsenHerrerDeltatt
Ronny BakkeHerrer20,50
Daniel BergHerrer16,49
Hans Anton ArntsenHerrerDeltatt




Send inn tekst og bilder «

Del din sportsopplevelse med oss - som rapporter fra kamper og arrangementer!

Artikkeltags