Gå til sidens hovedinnhold

Sjekk hvordan det gikk med Charlene og lokale skiløpere søndag

Artikkelen er over 3 år gammel

Flere lokale skiløpere - som Charlene Ødegaard Bakke fra Ballangen - gjorde det bra i renn i Harstad søndag. Sjekk hvordan det gikk.

Sonerenn Offisiell resultatliste Kilkam stadion 07.01.2018:

G 10 år 1KM

Karl-Henrik Borgersen If Kilkameratene  03:40

Leif-Andreas Borgersen If Kilkameratene  03:37

Mathias Kristiansen Foshaug Ankenes SK 03:38

Daniel Helgesen Medkila Skilag  03:47

 Einar Storeng Instanes Medkila Skilag 04:23

 Filip Klæbo-Solemdal Medkila Skilag 04:01

 Oliver Stangness If Kilkameratene 05:21

 Joar Leander Pedersen Vesterheim Fjell Skilag 03:57

 J 10 år 1KM

Elise Andrea Gyltnes Fjell Skilag 09:27

 Victoria Haukebøe Fjell Skilag 03:56

Rebecca Holand-Roth Fjell Skilag 03:33

Johanne Ims Fjell Skilag 03:53

Hanna Elisabet Solum Fjell Skilag 04:45

G 9 år 1KM

Jakob Dale Medkila Skilag  05:30

Even Karlsvik Fedreheim Bjerkvik IF 04:07

 Vegard Oliver Fjellå Medkila Skilag  04:48

 Jonas Hellefossmo Medkila Skilag  05:34

 Sverre Johan Holand-Roth Fjell Skilag 04:07

Lukas Melkersen Normark Narvik SK  04:33

 Marius Agersborg Skånhaug Fjell Skilag  04:56

 J 9 år 1KM

Emilie Dybvik Kristiansen Skånland Sportsklubb  04:53

Vilde Karoline Eriksen Fjell Skilag 04:48

Mari Sofie Haraldstad Ankenes SK  04:19

 Silje Minge Nilsen Fjell Skilag  05:44

 Thea Amalie Skoglund Olsen Fjell Skilag  03:35

 Mali Kristine Simonsen Ankenes SK 04:13

 Nora Hennie Skog Bjerkvik IF 03:29

G 8 år 1KM

Peder Kornelius Kristoffersen Ballangen Ski 7 06:26

Sigve Tovås Fjell Skilag 05:15

J 8 år 1KM

Isabell Kristiansen Foshaug Ankenes SK 05:37

 Thea Helene Gyltnes Fjell Skilag 06:43

 Stine-Ariell Klæbo-Solemdal Medkila Skilag 04:39

 Lea Melkersen Normark Narvik SK  06:00

Selma Kvandal Solberg Ballangen Ski  04:45

 Ellen Anna Tobiassen Fjell Skilag  06:33

G 12 år 2KM

1 Aleksander Nordgård Medkila Skilag 06:59

2 Håvard Berger Vanem Ankenes SK  07:08

 3 Henning Kristoffer Fjellå Medkila Skilag 07:19

4 Julian Håvardsen Ankenes SK  09:17

 J 12 år 2KM

 1 Sofie Simonsen Ankenes SK  07:16

2 Isabella Holand-Roth Fjell Skilag  07:21

 3 Frida Agersborg Skånhaug Fjell Skilag  07:32

 4 Marina Helgesen Medkila Skilag  07:48

 5 Solveig Strand Tøllefsen Medkila Skilag 07:58

6 Benedikte Vaeng Medkila Skilag  08:25

7 Lone Sofie Åsli Skogmo Fjell Skilag  08:28

8 Ragnhild Kvandal Solberg Ballangen Ski 12:11

 G 11 år 2KM

 1 Andreas Sagnes-Jørgensen Ballangen Ski  06:16

2 Eskil Skillingstad If Kilkameratene  07:13

 3 Steinar Osdal Medkila Skilag  07:19

 4 Per Johan Flakken Bille Ankenes SK 07:45

 5 Henrik Westgaard Hanssen Ankenes SK 07:53

 6 Jonas André Haraldstad Ankenes SK 08:04

6 Birk Jørgensen If Kilkameratene  08:04

 8 Emil Aron Hellefossmo Medkila Skilag 08:05

J 11 år 2KM

1 Martine Sofie Skog Bjerkvik IF 06:45

 2 Andrea Løveng Monkan Ankenes SK 07:38

3 Andrea Sofie Kristoffersen Ballangen Ski 08:11

 4 Johanne Karlsvik Fedreheim Bjerkvik IF 08:14

 5 Mari Alsos Höglin Medkila Skilag 08:31

 6 Helena Marie Johannessen Ankenes SK 08:36

 7 Emma Lambertsen Fjell Skilag 08:54

 8 Sigrid Berger Vanem Ankenes SK 09:39

G 14 år 3KM

1 Noah Christoffer Nielsen Nylund Medkila Skilag 07:56

 2 Andreas Skjelle Medkila Skilag 09:24

3 Andreas Fosslund Karlsen Øverbygdhopp 10:56

J 14 år 3KM

1 Mathea Sivsdatter-Hermansen Skånland Sportsklubb 10:42

 2 Charlene Renee Ødegaard Bakke Ballangen Ski 11:42

3 Helene Sofie Solum Fjell Skilag 13:06

 4 Tuva Lavine Åsli Skogmo Fjell Skilag 15:30

G 13 år 3KM

1 Ask Jørgensen If Kilkameratene 09:27

 2 Sigurd Hansen Medkila Skilag  10:00

3 Sebastian-Mikal Molund Enoksen Fjell Skilag10:24

4 Isak Simonsen Ankenes SK  10:36

5 Gjermund Osdal Medkila Skilag 11:12

 J 13 år 3KM

 1 Sunniva Maria Haukebøe Fjell Skilag 11:53

2 Karoline Tønseth KS Ski Lofoten 12:31

 3 Madeleine Øvrevoll Fjell Skilag 13:55

 4 Aurora Westgaard Hanssen Ankenes SK 14:33

G 16 år 5KM

 1 Jakob Skillingstad If Kilkameratene  13:35

2 Andreas Nordgård Medkila Skilag  14:43

8 3 Espen Benjaminsen If Kilkameratene 15:02

4 Sverre Hanssen Fjell Skilag  15:05

0 5 Lasse F. Prael Medkila Skilag  15:55

6 Martin Krogh Tromsø Skiklubb 21:07

 J 16 år 5KM

 1 Ingeborg Hansen Medkila Skilag  15:48

 2 Ida Eva Elizabeth Karlsen If Kilkameratene  20:12

G 15 år 5KM

1 Johan Nordeng Alsvåg IL  13:40

 2 Tobias Sørslett Samuelsen Ballangen Ski 15:16

 3 Per Anders Lind Ballangen Ski 15:23

 4 Oskar Andreas Johannessen Ankenes SK 16:06

 5 Aleksander Strand Tøllefsen Medkila Skilag 16:52

 6 Håkon Tønseth KS Ski Lofoten  19:11

J 15 år 5KM

1 Katrine Storjord Tovås Fjell Skilag 17:57

 2 Sigrid Kvandal Solberg Ballangen Ski  18:04

3 Bertine Strand Tøllefsen Medkila Skilag  18:21

4 Tuva Katrine Pettersen Melbo IL 18:54

 5 Sarah Michelle Lambertsen Medkila Skilag 19:22

 6 Anna Sofie Andreassen Fjell Skilag 19:23

 7 Ella Ellingsen Mortensen KS Ski Lofoten  19:45

8 Emma Emelie Nordgård KS Ski Lofoten  20:48

 9 Inga Jonette Kristoffersen Ballangen Ski  23:02

10 Melissa Ipek Frantzen Fjell Skilag 24:31

Menn senior 15KM

 1 Håkon Mikalsen Nordreisa IL 37:56

2 Sindre A W Torbergsen Medkila Skilag  42:49

 3 Rune Skog Bjerkvik IF  43:51

4 Espen Henrik Johannessen Ankenes SK 51:52

 M 18 år 10KM

 1 Kristian Løftingsmo Medkila Skilag  32:10

  M 17 år 10KM

 1 Marcus Andre Åshovd Fjell Skilag  31:26

 2 Jon-Henrik W Torbergsen Medkila Skilag 32:12

 K 19/20 år 10KM

 1 Trine Agersborg Skånhaug Fjell Skilag 36:10

 2 Marte Agersborg Skånhaug Fjell Skilag 38:41

K 18 år 5KM

1 Kirsten Emilie Myklevoll Fjell Skilag 21:56

M Veteran 10KM

1 Endre Leivdal Medkila Skilag 32:59

 2 Frode Bolli Strøm Narvik SK 33:07

 3 Anders Nordgård Medkila Skilag 33:18

 4 Ståle Lind Karlsen Medkila Skilag 33:44

 5 Ove André Andreassen Fjell Skilag 34:41

 6 Bård Osdal Medkila Skilag 35:43

7 Runar Olsen Medkila Skilag 38:27

K Veteran 5KM

 1 Hilde Klæbo Ingebrigtsen If Kilkameratene 16:41

Kommentarer til denne saken