Bjerkvik-småjenter storkoser seg i Gratangen

Bjerkvik sine småjenter er delt opp i to lag i Gratangen.

Bjerkvik sine småjenter er delt opp i to lag i Gratangen. Foto:

Artikkelen er over 4 år gammel

Bjerkvik sine småjenter vant Funn Cup. Nå er de på plass i Gratangen.

DEL

Nesten 120 lag er påmeldt til årets Gratangsturnering i fotball. Bjerkvik er blant mange klubber som deltar. Klubben har delt sine småjenter 13-14 år opp i to lag, og spiller i hver sin pulje:

Sj 13/14 1 pulje A:

Leni Ingebrigtsen, Thea Paulsen, Malin Volden, Julie Kruhaug, Elin Kristiansen, Lisa Pedersen, Silje Huber, Benedikte Nilsen og Isabelle Losvik

Sj 13/14 2 pulje B:

Regine Fagerlirøen, Malin Stormo, Hedda Øien, Marina Mellem, Kaja Rasmussen, Maja Ivancevic, Sara Andersen og Karoline Prestjord.

Begge lagene åpnet med seier.  I pulje A vant  Bjerkvik 7-1 over Santor. I pulje B vant Bjerkvik 1-0 mot SOIF.

Resultater oppgitt fra turneringen selv, innen lørdag ettermiddag:

Fredag (navn på bane og dommere oppgitt på slutten)

478 18:30 SG 13-14 - A Beisfjord SMG 13 - Nord-Sprint G13/14 4 - 1 Det Lille Kjøkken Eddie G

629 18:30 MP 6-7 - A Mjølner 2 - gratangen IL 18 - 0 Jensen Entrepenør Marie F

874 18:30 MG 9 - A Skånland OIF - Grovfjord G09 John Jakobsen eft Nilas

875 18:30 MG 9 - A Liland G9 - Kil 1 2 - 0 Lindahl Fargehandel Ole Magnus

740 18:30 MG 10 - A Bif/gil - Nord-sprint Mix 10 år 1 - 1 LINMO Regine

715 18:30 SG 13-14 - B Varg G13-14 #1 - Skånland OIF 7 - 0 Salmon Group Tor Arne

247 18:30 LG 11 - A Liland G11 - Skånland OIF 0 - 4 Visinor Heljar

836 19:00 MG 8 - B Fagernes MG07 - Bjerkvik 1 - 0 Jensen Entrepenør Marie F

837 19:00 MG 8 - B TIL G07 Bjerkaker blå - Gratangen 9 - 0 Lindahl Fargehandel Ole Magnus

746 19:00 MG 10 - B TUIL G05 Blå - Lavangen MG10 år 4 - 1 LINMO Jonatan R

498 19:15 SJ 13-14 - B Skånland OIF - Bjerkvik IF SJ 13-14 -... 0 - 1 Det Lille Kjøkken Eddie G

474 19:15 SG 13-14 - A Fjelldal IL SG13/14 år - Varg G13-14 #2 0 - 8 Salmon Group Tor Arne

738 19:30 MG 10 - A TUIL G05 Rød - Mjølner LG10 - #1 1 - 5 Jensen Entrepenør Marie F

735 19:30 MG 10 - A Mjølner LG10 - #2 - Nord-sprint Mix 10 år 3 - 1 Lindahl Fargehandel Ole Magnus

492 20:00 SJ 13-14 - A SANTOR IL - Bjerkvik IF SJ 13-14 -... 1 - 6 Salmon Group Ludvig

878 20:00 MG 9 - A Grovfjord G09 - TIL Gyllenborg G 2006 Rød 0 - 7 Lindahl Fargehandel Jonatan R

258 20:15 LG 11 - A Liland G11 - Kil 1 0 - 1 Visinor Heljar

472 20:45 SG 13-14 - A Varg G13-14 #2 - Beisfjord SMG 13 5 - 2 Salmon Group Tor Arne

Lørdag, ikke alle kamper er oppdatert

791 09:00 MG 8 - A Skånland OIF - Fjelldal IL Minimix 2 - 2 Lindahl Fargehandel Nilas

265 09:00 LG 11 - B Fjelldal IL - TIL G04-5 Hvit 2 - 4 Byggern Bjerkvik Amund

493 09:00 SJ 13-14 - A Svolvær 1 - Håkvik IL J13 3 - 0 Det Lille Kjøkken Edmund

289 09:00 LG 12 - A Lavangen - KIL2 1 - 7 Fjordsmolt Ann Karin

876 09:00 MG 9 - A Kvaløya G06-1 Rød - Kvaløya G06-1 Hvit 4 - 3 John Jakobsen eft Ivar M

733 09:00 MG 10 - A ksk G05-1hvit - TUIL G05 Rød 1 - 2 LINMO Karl Sivert

635 09:00 MP 6-7 - A Bjerkvik - Grovfjord G07 0 - 2 Skretting Leni

287 09:00 LG 12 - A Medkila IL 04 - Svolvær IL 1 3 - 0 Visinor Markus S

627 09:30 MP 6-7 - A Nord-Sprint Mix 7 år - Bjerkvik 2 8 - 1 Skretting Nilas

894 09:30 MG 9 - B TIL Gyllenborg G 2006 ... - KIL2 5 - 1 Jensen Entrepenør Maja

895 09:30 MG 9 - B Svolvær IL - Kroken Balder 0 - 4 John Jakobsen eft Ivar M

853 09:30 MG 8 - B Mjølner 3 - Lavangen 3 - 2 Lindahl Fargehandel Nilas

929 09:30 MJ 9-10 - A SANTOR IL - Svolvær 2 6 - 2 LINMO Karl Sivert

263 09:35 LG 11 - B Mjølner 1 - Kroken Loke 04 2 - 2 Visinor Markus S

972 09:35 LJ 11-12 - A Nord/Sprint J10 - Liland Jenter 11-12år 1 - 1 Byggern Bjerkvik Amund

978 09:35 LJ 11-12 - A Gratangen IL - Bjerkvik 4 - 0 Fjordsmolt Ann Karin

476 09:45 SG 13-14 - A Fjelldal IL SG13/14 år - Beisfjord SMG 13 2 - 8 Det Lille Kjøkken Edmund

479 09:45 SG 13-14 - A Storsteinnes Smågutter - Varg G13-14 #2 4 - 2 Salmon Group Johannes F

896 10:00 MG 9 - B SANTOR IL - KSK G06-3 Blå 0 - 1 John Jakobsen eft Ivar M

732 10:00 MG 10 - A Bif/gil - Kil 1 1 - 3 Lindahl Fargehandel Ole Magnus

796 10:00 MG 8 - A Mjølner 2 - Mjølner 1 1 - 5 Skretting Leni

653 10:00 MJ 8 - A Salangen IF fotball - Skånland OIF 1 0 - 6 Jensen Entrepenør Maja

275 10:10 LG 11 - B Medkila IL 1 - Svolvær IL 2 1 - 1 Byggern Bjerkvik Amund

242 10:10 LG 11 - A Skånland OIF - Kil 1 1 - 2 Fjordsmolt Ann Karin

262 10:10 LG 11 - B Storsteinnes il Blå - Gratangen IL 2 - 3 Visinor Markus S

881 10:30 MG 9 - A Kvaløya G06-1 Sort - Kvaløya G06-1 Rød 4 - 2 John Jakobsen eft Isabell

721 10:30 MG 10 - A Svolvær 2 2005 - Fløya G05-Hvit 1 0 - 5 Lindahl Fargehandel Ole Magnus

723 10:30 MG 10 - A Mjølner LG10 - #2 - ksk G05-1hvit 2 - 3 LINMO Karl Sivert

503 10:30 SJ 13-14 - B Svolvær 2 - Skånland OIF 0 - 0 Salmon Group

880 10:30 MG 9 - A Kvaløya G06-1 Hvit - Liland G9 4 - 3 Jensen Entrepenør Jonatan R

794 10:30 MG 8 - A Fjelldal IL Minimix - TIL G07 Bjerkaker grønn 2 - 2 Skretting Malin S

244 10:45 LG 11 - A TIL G04-5 Rød - Mjølner 3 2 - 7 Byggern Bjerkvik Heljar

300 10:45 LG 12 - A Sørvikmark IL - G12 - Svolvær IL 1 1 - 2 Visinor Johannes F

971 10:45 LJ 11-12 - A Skånland OIF - KSK J04-lag 1 0 - 3 Fjordsmolt Ludvig

795 11:00 MG 8 - A Grovfjord G08 - Skånland OIF 1 - 0 Jensen Entrepenør Jonatan R

838 11:00 MG 8 - B SANTOR IL - Lavangen 0 - 4 Skretting Malin S

652 11:00 MJ 8 - A Liland MJ8 - Skånland OIF 2 3 - 1 John Jakobsen eft Isabell

745 11:00 MG 10 - B Mjølner LG10 - #3 - ksk G05-1sort 1 - 2 Lindahl Fargehandel Ole Magnus

744 11:00 MG 10 - B Svolvær1 2005 - KIL2 2 - 7 LINMO Karl Sivert

714 11:15 SG 13-14 - B Sørreisa Gutter 14 - Bjerkvik 7 - 1 Det Lille Kjøkken Edmund

502 11:15 SJ 13-14 - B KIL - Bjerkvik IF SJ 13-14 -... 1 - 1 Salmon Group Ann Karin

286 11:20 LG 12 - A Lavangen - Svolvær IL 2 0 - 3 Byggern Bjerkvik Gjermund R

968 11:20 LJ 11-12 - A TUIL 03/04 - Bjerkvik 3 - 0 Visinor Markus S

992 11:20 LJ 11-12 - A Svolvær IL 1 - Nord/Sprint J10 3 - 1 Fjordsmolt Ludvig

743 11:30 MG 10 - B TUIL G05 Hvit - Fløya G05-Hvit 2 1 - 3 Lindahl Fargehandel Leni

879 11:30 MG 9 - A Kil 1 - Skånland OIF 5 - 0 Jensen Entrepenør Jonatan R

632 11:30 MP 6-7 - A gratangen IL - Mjølner 3 0 - 14 John Jakobsen eft Benedikte

634 11:30 MP 6-7 - A Lavangen miniputter 6-7år - Mjølner 1 0 - 9 Skretting Malin S

933 11:30 MJ 9-10 - A Bjerkvik - Skånland OIF 4 - 1 LINMO

288 11:55 LG 12 - A Reinen G03 (LG12) - Storsteinnes il Rød 0 - 3 Byggern Bjerkvik Gjermund R

264 11:55 LG 11 - B TIL G04-5 Hvit - Medkila IL 1 3 - 4 Fjordsmolt Ludvig

241 11:55 LG 11 - A Svolvær IL 1 - Fløya G04 1 - 3 Visinor Markus S

481 12:00 SG 13-14 - A Nord-Sprint G13/14 - Fjelldal IL SG13/14 år 1 - 3 Det Lille Kjøkken Johannes F

900 12:00 MG 9 - B KSK G06-3 Blå - Svolvær IL 4 - 2 Jensen Entrepenør Karl Sivert

898 12:00 MG 9 - B KIL2 - TIL Gyllenborg 2006 Grønn 4 - 7 John Jakobsen eft Nilas

846 12:00 MG 8 - B Mjølner 3 - Fagernes MG07 0 - 4 LINMO Ann Karin

899 12:00 MG 9 - B Kroken Balder - TIL Gyllenborg G 2006 ... 2 - 2 Skretting Amund

480 12:00 SG 13-14 - A Storsteinnes Smågutter - Beisfjord SMG 13 1 - 1 Salmon Group Eddie G

928 12:00 MJ 9-10 - A Svolvær IL - SANTOR IL 0 - 4 Lindahl Fargehandel Ivar M

636 12:30 MP 6-7 - A Nord-Sprint Mix 7 år - gratangen IL 10 - 0 Lindahl Fargehandel Leni

840 12:30 MG 8 - B Lavangen - TIL G07 Bjerkaker blå 1 - 4 Skretting Amund

256 12:30 LG 11 - A Mjølner 2 - Skånland OIF 3 - 3 Byggern Bjerkvik Gjermund R

270 12:30 LG 11 - B Svolvær IL 2 - Kroken Loke 04 2 - 5 Fjordsmolt Heljar

901 12:30 MG 9 - B KSK G06-3 Rød - SANTOR IL 3 - 0 Jensen Entrepenør Hedda

633 12:30 MP 6-7 - A Grovfjord G07 - Mjølner 2 1 - 3 John Jakobsen eft Nilas

730 12:30 MG 10 - A Svolvær 2 2005 - ksk G05-1hvit 2 - 1 LINMO Ann Karin

285 12:30 LG 12 - A KIL2 - Sørvikmark IL - G12 1 - 1 Visinor Markus S

494 12:45 SJ 13-14 - A Bjerkvik IF SJ 13-14 -... - Svolvær 1 4 - 0 Det Lille Kjøkken Johannes F

495 12:45 SJ 13-14 - A Håkvik IL J13 - SANTOR IL 0 - 0 Salmon Group Eddie G

885 13:00 MG 9 - A TIL Gyllenborg G 2006 Rød - Kvaløya G06-1 Rød 2 - 4 Jensen Entrepenør Hedda

884 13:00 MG 9 - A Liland G9 - Kvaløya G06-1 Sort 3 - 4 John Jakobsen eft Nilas

630 13:00 MP 6-7 - A Mjølner 1 - Bjerkvik 2 10 - 0 Lindahl Fargehandel Ivar M

731 13:00 MG 10 - A Nord-sprint Mix 10 år - Mjølner LG10 - #1 1 - 7 LINMO Ole Magnus

801 13:00 MG 8 - A Grovfjord G08 - TIL G07 Bjerkaker grønn 1 - 4 Skretting Amund

269 13:05 LG 11 - B Gratangen IL - Fjelldal IL 0 - 1 Visinor Christen

976 13:05 LJ 11-12 - A Liland Jenter 11-12år - Skånland OIF 1 - 2 Byggern Bjerkvik Edmund

973 13:05 LJ 11-12 - A Gratangen IL - TUIL 03/04 1 - 2 Fjordsmolt Heljar

728 13:30 MG 10 - A Fløya G05-Hvit 1 - Bif/gil 6 - 1 Lindahl Fargehandel Ivar M

716 13:30 SG 13-14 - B Bjerkvik - Varg G13-14 #1 0 - 14 Det Lille Kjøkken Johannes F

655 13:30 MJ 8 - A Skånland OIF 2 - Skånland OIF 1 3 - 1 Jensen Entrepenør Regine

752 13:30 MG 10 - B TUIL G05 Hvit - ksk G05-1sort 3 - 1 John Jakobsen eft Jonatan R

499 13:30 SJ 13-14 - B Svolvær 2 - KIL 1 - 1 Salmon Group Eddie G

631 13:30 MP 6-7 - A Bjerkvik - Nord-Sprint Mix 7 år 0 - 3 Skretting Sami

927 13:30 MJ 9-10 - A Svolvær 2 - Bjerkvik 5 - 5 LINMO Ole Magnus

268 13:40 LG 11 - B Medkila IL 1 - Mjølner 1 4 - 1 Byggern Bjerkvik Edmund

245 13:40 LG 11 - A Fløya G04 - TIL G04-5 Rød 4 - 3 Fjordsmolt Heljar

246 13:40 LG 11 - A Kil 1 - Svolvær IL 1 2 - 1 Visinor Christen

841 14:00 MG 8 - B Mjølner 3 - SANTOR IL 2 - 1 Jensen Entrepenør Regine

882 14:00 MG 9 - A Kil 1 - Grovfjord G09 5 - 1 John Jakobsen eft Jonatan R

720 14:00 MG 10 - A TUIL G05 Rød - Mjølner LG10 - #2 0 - 2 Lindahl Fargehandel Maja

751 14:00 MG 10 - B KIL2 - Fløya G05-Hvit 2 1 - 0 LINMO Ole Magnus

839 14:00 MG 8 - B Gratangen - Fagernes MG07 0 - 4 Skretting Sami

477 14:15 SG 13-14 - A Varg G13-14 #2 - Nord-Sprint G13/14 3 - 3 Det Lille Kjøkken Tor Arne

282 14:15 LG 12 - A Svolvær IL 1 - Lavangen 11 - 0 Fjordsmolt Ann Karin

473 14:15 SG 13-14 - A Storsteinnes Smågutter - Fjelldal IL SG13/14 år 4 - 1 Salmon Group Markus S

983 14:15 LJ 11-12 - A Bjerkvik - KSK J04-lag 2 0 - 1 Byggern Bjerkvik Edmund

975 14:15 LJ 11-12 - A KSK J04-lag 1 - Svolvær IL 1 5 - 0 Visinor Christen

883 14:30 MG 9 - A Skånland OIF - Kvaløya G06-1 Hvit 0 - 4 Jensen Entrepenør Nilas

754 14:30 MG 10 - B TUIL G05 Blå - Mjølner LG10 - #3 3 - 3 John Jakobsen eft Amund

753 14:30 MG 10 - B Svolvær1 2005 - Lavangen MG10 år 4 - 2 Lindahl Fargehandel Maja

722 14:30 MG 10 - A Nord-sprint Mix 10 år - Kil 1 0 - 5 LINMO Ludvig

903 14:30 MG 9 - B TIL Gyllenborg G 2006 ... - KSK G06-3 Blå 1 - 2 Skretting Karoline

654 15:45 MJ 8 - A Salangen IF fotball - Liland MJ8 0 - 8 Skretting Isabell

717 15:45 SG 13-14 - B Skånland OIF - Sørreisa Gutter 14 2 - 2 Det Lille Kjøkken Tor Arne

271 15:45 LG 11 - B Storsteinnes il Blå - Medkila IL 1 1 - 11 Fjordsmolt Heljar

848 15:45 MG 8 - B Mjølner 3 - Bjerkvik 1 - 3 Jensen Entrepenør Ole Magnus

799 15:45 MG 8 - A TIL G07 Bjerkaker grønn - Mjølner 1 6 - 1 John Jakobsen eft Ivar M

797 15:45 MG 8 - A Grovfjord G08 - Fjelldal IL Minimix 2 - 5 Lindahl Fargehandel Leni

798 15:45 MG 8 - A Skånland OIF - Mjølner 2 0 - 3 LINMO Jonatan R

295 15:45 LG 12 - A Reinen G03 (LG12) - Svolvær IL 2 2 - 2 Visinor Gjermund R

991 15:45 LJ 11-12 - A Svolvær IL 2 - Mjølner lillejenter 03/04 0 - 9 Byggern Bjerkvik Bengt J

987 15:45 LJ 11-12 - A Nord/Sprint J10 - Skånland OIF 2 - 4 Salmon Group Markus S

850 16:15 MG 8 - B Fagernes MG07 - SANTOR IL 7 - 0 Skretting Isabell

637 16:15 MP 6-7 - A Mjølner 3 - Grovfjord G07 3 - 1 Jensen Entrepenør Ole Magnus

887 16:15 MG 9 - A Kil 1 - TIL Gyllenborg G 2006 Rød 1 - 3 John Jakobsen eft Ivar M

727 16:15 MG 10 - A Mjølner LG10 - #1 - Bif/gil 3 - 0 Lindahl Fargehandel Nilas

904 16:15 MG 9 - B Svolvær IL - KSK G06-3 Rød 2 - 6 LINMO Jonatan R

283 16:20 LG 12 - A Storsteinnes il Rød - Medkila IL 04 3 - 5 Fjordsmolt Heljar

990 16:20 LJ 11-12 - A TUIL 03/04 - Liland Jenter 11-12år 2 - 0 Byggern Bjerkvik Bengt J

970 16:20 LJ 11-12 - A Svolvær IL 1 - KSK J04-lag 2 3 - 4 Visinor Gjermund R

294 16:30 LG 12 - A Lavangen - Sørvikmark IL - G12 0 - 7 Det Lille Kjøkken Tor Arne

500 16:30 SJ 13-14 - B Bjerkvik IF SJ 13-14 -... - Svolvær 2 7 - 1 Salmon Group Eddie G

888 16:45 MG 9 - A Kvaløya G06-1 Sort - Skånland OIF 6 - 1 Jensen Entrepenør Ole Magnus

889 16:45 MG 9 - A Kvaløya G06-1 Rød - Liland G9 5 - 3 John Jakobsen eft Ivar M

749 16:45 MG 10 - B ksk G05-1sort - Svolvær1 2005 5 - 4 Lindahl Fargehandel Nilas

747 16:45 MG 10 - B Fløya G05-Hvit 2 - TUIL G05 Blå 6 - 2 LINMO Amund

724 16:45 MG 10 - A Fløya G05-Hvit 1 - TUIL G05 Rød 4 - 0 Skretting Kurt D

261 16:55 LG 11 - B Svolvær IL 2 - Fjelldal IL 2 - 0 Visinor Christen

278 16:55 LG 11 - B Kroken Loke 04 - Gratangen IL 4 - 4 Byggern Bjerkvik Bengt J

253 16:55 LG 11 - A Fløya G04 - Mjølner 2 5 - 2 Fjordsmolt Heljar

651 17:15 MJ 8 - A Skånland OIF 2 - Salangen IF fotball 9 - 0 Skretting Kurt D

496 17:15 SJ 13-14 - A Håkvik IL J13 - Bjerkvik IF SJ 13-14 -... 1 - 5 Det Lille Kjøkken Bjørn-Erik

800 17:15 MG 8 - A Fjelldal IL Minimix - Mjølner 2 Jensen Entrepenør Malin S

843 17:15 MG 8 - B Fagernes MG07 - Lavangen 4 - 3 Lindahl Fargehandel Lundberg Hanne

842 17:15 MG 8 - B Gratangen - Bjerkvik 0 - 4 LINMO Amund

501 17:15 SJ 13-14 - B KIL - Skånland OIF 0 - 1 Salmon Group Eddie G

844 17:15 MG 8 - B TIL G07 Bjerkaker blå - Mjølner 3 7 - 1 John Jakobsen eft Karl Sivert

255 17:30 LG 11 - A Mjølner 3 - Svolvær IL 1 Byggern Bjerkvik Ludvig

969 17:30 LJ 11-12 - A Svolvær IL 2 - Gratangen IL 2 - 2 Fjordsmolt Maja

982 17:30 LJ 11-12 - A Skånland OIF - Mjølner lillejenter 03/04 1 - 13 Visinor Christen

750 17:45 MG 10 - B Lavangen MG10 år - Mjølner LG10 - #3 0 - 6 Skretting Kurt D

656 17:45 MJ 8 - A Skånland OIF 1 - Liland MJ8 Jensen Entrepenør Malin S

748 17:45 MG 10 - B KIL2 - TUIL G05 Hvit John Jakobsen eft Hedda

802 17:45 MG 8 - A Mjølner 1 - Skånland OIF LINMO Regine

930 17:45 MJ 9-10 - A Skånland OIF - Svolvær IL 1 - 0 Lindahl Fargehandel Karoline

Send inn tekst og bilder «

Del din sportsopplevelse med oss - som rapporter fra kamper og arrangementer!

Artikkeltags