Her er lørdagens resultater fra NNM

Hanna Leikvam fra Bjerkvik deltok på lørdagens fellesstart i NNM.

Hanna Leikvam fra Bjerkvik deltok på lørdagens fellesstart i NNM. Foto:

Av
Artikkelen er over 5 år gammel

Sjekk resultatlisten her!

DEL

NNM Langrenn 2014-Fellesstart: Lørdag

Offisiell resultatliste

G 14 år - 4,0 km

1 Fredrik Nilsen Alta IF 12:25 00:00

2 Preben Nystu Nordreisa IL 12:26 00:01

3 Sigurd Lien Bardu IL 12:33 00:08

4 Johannes Helsvig Nilsen Alta IF 12:48 00:23

5 Erik Nicolaisen Senja Ski 12:49 00:24

6 Kristian Vatne Tromsø SK - Langrenn 12:59 00:34

7 Arthur Kruse Sørensen Tromsø SK - Langrenn 13:03 00:38

8 Jakob Brones Engen Kvaløysletta Skilag 13:05 00:40

9 Jørgen Strøm Tverrelvdalen IL 13:07 00:42

10 Tobias Nikolai Overvik Bardufoss og Omegn IF 13:10 00:45

11 Håkon Nordmo Mellembygd IL 13:16 00:51

12 Tobias Larsen Splint, IL 13:18 00:53

13 Teodor Kruse Sørensen Tromsø SK - Langrenn 13:22 00:57

14 Nikolai Solem Eiterjord Innstrandens IL 13:24 00:59

15 Kristian Løftingsmo Medkila SL 13:25 01:00

16 Krister Svendsen Bardu IL 13:29 01:04

17 Lasse Brustad Horn Senja Ski 13:34 01:09

18 Ovlla Per S Sara Nordlys, IL 13:41 01:16

19 Sebastian Carho Bardu IL 13:42 01:17

20 Mathias Nymo Bardufoss og Omegn IF 13:48 01:23

21 Sebastian Hansen Pioner Ski, IL 13:49 01:24

22 Lars Aronsen Bossmo og Ytteren IL 13:50 01:25

23 Mathias Båtnes Rasmussen Nordreisa IL 13:52 01:27

24 Trond Remen Johansen Stokmarknes IL 13:55 01:30

25 Even Olsen Medkila SL 14:05 01:40

26 Martin Fjellavli Bossmo og Ytteren IL 14:10 01:45

27 Mathias Andersen Hansen Alta IF 14:12 01:47

28 Lars Nikolai Jenssen Salangen IF-Ski 14:20 01:55

29 Ola Aasmo Sundheim Tromsø SK - Langrenn 14:25 02:00

30 Laurits Lind Ballangen Ski 14:27 02:02

31 Joakim Hopen Kristiansen Innstrandens IL 14:28 02:03

32 Even Johnsen Vadsø SK 14:31 02:06

33 Hans Erik Sandelin Nordreisa IL 14:32 02:07

34 Dagim Thomassen Alta IF 14:33 02:08

35 Vegard Stenvold Simonsen Bardu IL 14:43 02:18

36 Lars-Harald Jørgensen Bossekop UL 14:56 02:31

37 Trygve Ryvoll Tromsø SK - Langrenn 14:57 02:32

38 Oskar Bakke Innstrandens IL 14:59 02:34

39 Johan Mannvik Holm Innstrandens IL 15:03 02:38

40 Vebjørn Larssen Salangen IF-Ski 15:04 02:39

41 Torjus Johansen Bossekop UL 15:14 02:49

42 Stian Kristoffersen Vadsø SK 15:18 02:53

43 Henrik Eikrem Frekhaug Tromsø SK - Langrenn 15:20 02:55

44 Jørgen Sæterbø Larsen Senja Ski 15:38 03:13

45 Mathias aaen Pedersen Sandnes IL 16:07 03:42

46 Håvard Magnus Mikalsen Stil, IL 17:04 04:39

47 Ian Dalberg Tromsø SK - Langrenn 17:45 05:20

DNF Henrik Blix Innstrandens IL

DNS Elias Mathiesen Knutsen Innstrandens IL

DNS Erik Kronstad Sundstrøm Tromsø SK - Langrenn

DNS Ingar Andre Benonisen Tromsø SK - Langrenn

DNS Krister Klaussen Kvaløysletta Skilag

DNS Marius L Pedersen Bossekop UL

DNS Martin Kaasen Nordreisa IL

G 13 år - 4,0 km

1 Sigurd Alterskjær Eriksen Bardufoss og Omegn IF 12:41 00:00

2 Lars Lundamo Bardufoss og Omegn IF 12:46 00:05

3 Christian Notø Nikolaisen Stålbrott IL 12:48 00:07

4 Morten Hol Bardufoss og Omegn IF 12:56 00:15

5 Nikolay Wilhelmsen Alta IF 13:01 00:20

6 Hermann Fiksen Bossekop UL 13:02 00:21

7 Adrian Nymo Melseth Bardufoss og Omegn IF 13:03 00:22

8 Bastian Holst Melbo IL 13:11 00:30

9 Brage Bjørnstad Alta IF 13:22 00:41

10 Johannes Andberg StenersenKvaløysletta Skilag 13:40 00:59

11 Victor Majbæck Jukkasjærvi IF 13:43 01:02

12 Sindre Birkeland Alta IF 13:49 01:08

13 Tor Agnar Olli Stil, IL 13:50 01:09

14 Kristoffer Hagenes Valnesfjord IL 13:54 01:13

15 John Ivar Karlsen Melbo IL 13:55 01:14

16 Anders Rege Senja Ski 14:00 01:19

17 Oskar Uteng Senja Ski 14:01 01:20

18 Kristian Lind Stokmarknes IL 14:04 01:23

19 Sivert Østberg Medkila SL 14:06 01:25

20 Jørgen Brones Stenersen Bardufoss og Omegn IF 14:07 01:26

21 Erlend Andersen Bossekop UL 14:09 01:28

22 Lars Gaute Steien Bardu IL 14:10 01:29

23 Pål Even Heggelund Bossekop UL 14:15 01:34

24 Tobias Farstad Burfjord IL 14:27 01:46

25 Marcus Andre Åshovd Fjell Skilag 14:39 01:58

26 Mathias Jørgensen Vadsø SK 14:40 01:59

27 Kristian Norum Birkeland Senja Ski 14:45 02:04

28 Trym Silsand Gerhardsen Tromsø SK - Langrenn 14:46 02:05

29 Elias Hunsdal Falsen Bossekop UL 14:47 02:06

30 Tobias Rognmo Tromsø SK - Langrenn 14:59 02:18

31 Petter Tangstad Nordtug Innstrandens IL 15:00 02:19

32 Amadeus Veland Arnesen Alta IF 15:07 02:26

33 Halvor Heimdal Bardu IL 15:10 02:29

34 Johannes Deraas GrimsgaardTromsø SK - Langrenn 15:12 02:31

35 Tord Takle Iselvmo Mellembygd IL 15:13 02:32

36 Trym Pettersen Tromsø SK - Langrenn 15:14 02:33

37 Daniel Karolius Bjerkvik IF 15:28 02:47

38 Patrick Paulsen Vadsø SK 15:57 03:16

39 Markus Larsson Vadsø SK 16:12 03:31

40 Tor Kirillov Langstrand Bardu IL 16:34 03:53

41 Troy Tangen Bossekop UL 17:39 04:58

42 Markus E. Faksmo Halsøy IL Ski 19:15 06:34

43 Sander Paltto Nordlys, IL 21:10 08:29

DNF Isak Isaksen Halsøy IL Ski

DNF Jakob Sørlie Pettersen Melbo IL

DNS Eirik Haraldsvik Amundsen Stil, IL

DNS Kristian Elvedal-Johansen Bossekop UL

DNS Sander L Bekkvik Alta IF

DNS Tobias E Hansen Stil, IL

J 14 år - 4,0 km

1 Sigrid Therese Helbostad Innstrandens IL 13:28 00:00

2 Silje Storaa Bardufoss og Omegn IF 13:32 00:04

3 Lisa Amalie Valnes Bardufoss og Omegn IF 13:36 00:08

4 Frida Ingebrigtsen Karlsen Medkila SL 14:01 00:33

5 Magni Klevstad Jakobsen Alta IF 14:04 00:36

6 Thea Mack Rørvik Bardufoss og Omegn IF 14:08 00:40

7 Ingrid Andréa Gulbrandsen Pioner Ski, IL 14:10 00:42

8 Anna Lovise Høgbakk Nordreisa IL 14:14 00:46

9 Linn Elise Winther Torbergsen Medkila SL 14:21 00:53

10 Merethe Eilertsen Medkila SL 14:23 00:55

11 Moa Majbæck Jukkasjærvi IF 14:27 00:59

12 Adelie Hoel Pioner Ski, IL 14:29 01:01

13 Ingrid Bjørnstadbråten Bardu IL 15:06 01:38

14 Alexandra Beatrice Valen Skjervøy IK 15:10 01:42

15 Ingrid Sørensen Stokmarknes IL 15:29 02:01

16 Amanda Darell Hammerfest SK 15:45 02:17

17 Yngvill Henriksen Pioner Ski, IL 15:48 02:20

18 Oda Johanne Andreassen Fjell Skilag 15:49 02:21

19 Andrine Daleng Salangen IF-Ski 15:54 02:26

20 Alexandra A. Valen Skjervøy IK 15:55 02:27

21 Ingvild Eilertsen Medkila SL 15:58 02:30

22 Andrea Løkke Sortland og Omegn SK - 16:11 02:43

23 Kine Sofie Eliassen Fauske IL Ski 16:13 02:45

24 Mathea Bjørnenak Løkstad Bardu IL 16:31 03:03

25 Matea Alvestad Hansen Bardufoss og Omegn IF 16:34 03:06

26 Ulrikke Hansen Ballangen Ski 16:36 03:08

27 Kirsten Emilie Myklevoll Fjell Skilag 16:37 03:09

28 Thea Regine Våga Sandnes IL 16:41 03:13

29 Henrikke Helskog Fauske IL Ski 17:06 03:38

30 Alva Eggesvik Nordfjorden IL 17:15 03:47

31 Emilie Abrahamsen Stil, IL 17:33 04:05

32 Veslemøy Talseth Salangen IF-Ski 17:34 04:06

33 Maria Therese Karlsen Mackay Lyngen/Karnes IL 17:46 04:18

34 Kamilla Elise Andersen Stil, IL 18:20 04:52

35 Charlotte Forsberg Alta IF 21:59 08:31

DNF Kristin Elvevold Øverbygd IL

DNS Aili Johansen Polarstjernen, IL

DNS Ine Marielle Porsanger Forsøk, IL

DNS Ingunn Moen Mellembygd IL

DNS Karoline Biendl Lyngen/Karnes IL

DNS Maja Sørensen Stokmarknes IL

DNS Oda H Amundsen Stil, IL

J 13 år - 4,0 km

1 Oda Arntsen Innstrandens IL 14:12 00:00

2 Marie Nyvoll Nordreisa IL 14:32 00:20

3 Andrine Bjørkmo Åga IL 14:42 00:30

4 Herborg Skjelle Medkila SL 14:48 00:36

5 Ida Storjord Tovås Fjell Skilag 14:58 00:46

6 Andrine Charlotte OrdemannAlta IF 15:31 01:19

7 Ane Granheim Øvergaard Målselv IL 15:35 01:23

8 Edvarda Iselvmo Mellembygd IL 15:39 01:27

9 Sofie Lovise Wickstrøm Polarstjernen, IL 15:43 01:31

10 Emilie Grape Tromsø SK - Langrenn 15:46 01:34

11 Maiken Seim Vorren Polarstjernen, IL 15:55 01:43

12 Emma Knudtson Åga IL 15:59 01:47

13 Maja Granild Medkila SL 16:20 02:08

14 Alva Sletten Øverbygd IL 16:26 02:14

15 Vilde A Heitmann Suhr Alta IF 16:29 02:17

16 Vilje Gulbrandsen Pioner Ski, IL 16:45 02:33

17 Ragnhild Steilbu Senja Ski 16:58 02:46

18 Kaja Elise Rasmussen Bjerkvik IF 17:06 02:54

19 Sigrid Bjørnhaug Hammer Kvaløysletta Skilag 17:13 03:01

20 Sigrid Moen Tverlandet IL 17:14 03:02

21 Elle Ravdna Sara Alta IF 17:24 03:12

22 Marie Kristensen Bardu IL 17:25 03:13

23 Sunniva Seglsten Tromsø SK - Langrenn 17:46 03:34

24 Oda Kristine Pettersen Melbo IL 17:51 03:39

25 Ingrid Dehli Kvaløysletta Skilag 17:52 03:40

26 Regine Johanne FagerlirøenBjerkvik IF 17:57 03:45

27 Andora Regine Aas Hammerfest SK 18:00 03:48

28 Andrine Erika Elvenes Sortland og Omegn SK - 18:05 03:53

29 Marina Rognmo Mellem Bjerkvik IF 18:51 04:39

30 Vilja Sivsdatter Skånland Sportsklubb 19:41 05:29

31 Marie Henriette Andersen Tromsø SK - Langrenn 19:46 05:34

32 Idunn Strand Kvaløysletta Skilag 19:48 05:36

33 Sara Andersen Bjerkvik IF 21:53 07:41

DNF Kaja Samuelsen Skiri Innstrandens IL

DNF Katrine Andrea Kroken Kvaløysletta Skilag

DNF Thea Kvåle Bjørkli Vesterfjell og Omegn IL

DNS Julia Kroken Bardu IL

DNS Oda Isaksen Lyngen/Karnes IL

DNS Tirill Bjørneberg Sortland og Omegn SK -

J 15 år - 5,0 km

1 Marthe Kråkstad Johansen Bossmo og Ytteren IL 16:18 00:00

2 Vibeke Persen Forsøk, IL 16:26 00:08

3 Lise Samuelsen Lyngen/Karnes IL 16:38 00:20

4 Amalie Storaa Jensen Bardu IL 16:45 00:27

5 Sara Pedersen Tromsø SK - Langrenn 16:47 00:29

6 Hanne Kristine Kroken Kvaløysletta Skilag 17:25 01:07

7 Amalie Storjord Tovås Fjell Skilag 17:40 01:22

8 Julie Waltenberg Lyngen/Karnes IL 17:45 01:27

9 Aylin Åsli Fjell Skilag 17:48 01:30

10 Oda Lillegård Alta IF 18:03 01:45

11 Hanna Leikvam Bjerkvik IF 18:08 01:50

12 Andrea Karoline Holmstrøm Fauske IL Ski 18:16 01:58

13 Ida Margrethe Fause TUIL Tromsdalen Ski 18:42 02:24

14 Maja Alstad-Larsen Fauske IL Ski 18:58 02:40

15 Marte Agersborg Skånhaug Fjell Skilag 19:17 02:59

16 Nora Marie Irgens Innstrandens IL 19:27 03:09

17 Trine Agersborg Skånhaug Fjell Skilag 20:14 03:56

18 Sofie Simonsen Halsøy IL Ski 22:54 06:36

DNF Elise Reingjerdskog TUIL Tromsdalen Ski

DNS Erika Johannessen Alta IF

DNS Julie Alis Kvandal Leirfjord IL

G 16 år - 7,5 km

1 Aleksander Slydahl Halsøy IL Ski 22:42 00:00

2 William Nymo Melseth Bardufoss og Omegn IF 22:43 00:01

3 Sigurd Arne Brones Engen Kvaløysletta Skilag 22:44 00:02

4 Einar Mikal Andreassen Fjell Skilag 22:45 00:03

5 Markus Johnsgård Senja Ski 22:46 00:04

6 Adrian Sandnes Lillevoll Valnesfjord IL 22:56 00:14

7 Jakim Støre Kristiansen IL Siso 22:58 00:16

8 Vebjørn Moen Tverlandet IL 23:00 00:18

9 Sivert Moen Mellembygd IL 23:07 00:25

10 Bendik Krudtå Bardufoss og Omegn IF 23:13 00:31

11 Martin Østberg Medkila SL 23:19 00:37

12 Eirik Skoglund Dahler Bossekop UL 23:56 01:14

13 Paul Andre Kristoffersen Storforshei IF 24:07 01:25

14 Viljar Simonsen Pioner Ski, IL 24:10 01:28

15 Bernt Erik Hauan Drevja IL 24:18 01:36

16 Joakim Hansen Skjervøy IK 24:24 01:42

17 Adrian Andreassen Nordreisa IL 24:34 01:52

18 Johannes Bjørnhaug HammerKvaløysletta Skilag 24:35 01:53

19 Ole Jacob Forsmo Halsøy IL Ski 24:53 02:11

20 Øyvind Nystadbakk Fauske IL Ski 25:18 02:36

21 Håkon-Bendik Pedersen Halsøy IL Ski 25:41 02:59

22 Severin Lyngstad Bossekop UL 25:50 03:08

23 Espen Samuelsen Skiri Innstrandens IL 25:56 03:14

24 Jonas Sørensen Stokmarknes IL 26:49 04:07

25 Mats Jørgen Nordmo Ingdal Mellembygd IL 26:50 04:08

26 Adrian Øwre Ryvoll Medkila SL 27:50 05:08

27 Henrik Adrian Hansen Kvaløysletta Skilag 28:03 05:21

28 Simen Andre Hansen Pioner Ski, IL 29:17 06:35

DNF Jesper Abelsen Andreasen Halsøy IL Ski

DNS Adrian Hansen Kvaløysletta Skilag

DNS Kim-Andre Amundsen Fjell Skilag

G 15 år - 7,5 km

1 Jan Arthur Reinås Fjell Skilag 22:27 00:00

2 Marcus Hagenes Valnesfjord IL 22:55 00:28

3 Sigve Bornø Novstad Medkila SL 23:06 00:39

4 Even-Johan Kaspersen Bossmo og Ytteren IL 23:07 00:40

5 Brage Kleven Kirkenes & Omegn SK 23:21 00:54

6 Henrik Arntzen Joks Forsøk, IL 23:32 01:05

7 Sigurd Aarthun Åga IL 23:41 01:14

8 Markus Holmer Bjerkvik IF 23:42 01:15

9 Ole Marius Jørgensen Vadsø SK 23:44 01:17

10 Edvard Berg Frantzen Salangen IF-Ski 23:45 01:18

11 Simen Lundamo Bardufoss og Omegn IF 24:06 01:39

12 Tobias Karlsen Skjervøy IK 24:08 01:41

13 Lars Olav Rege Senja Ski 24:10 01:43

14 Henrik Ulnes Pedersen Melbo IL 24:13 01:46

15 Sander Oddnar Daleng Salangen IF-Ski 24:35 02:08

16 Markus Lampe Alsen Bossekop UL 24:37 02:10

17 Ola Spissøy Pioner Ski, IL 24:45 02:18

18 Tor Håkon Netland AndersenBardu IL 24:52 02:25

19 Petter Danielsen Lieng TUIL Tromsdalen Ski 24:57 02:30

20 Sigurd Vangberg Vaadal Tromsø SK - Langrenn 25:13 02:46

21 John Eivind Nylund Bjerkvik IF 25:18 02:51

22 Sindre Rognmo Johansen Kirkenes & Omegn SK 25:23 02:56

23 Sander Rosanoff Vadsø SK 25:24 02:57

24 Marius Ekrem Finstad Innstrandens IL 25:38 03:11

25 Eirik Silsand Gerhardsen Tromsø SK - Langrenn 26:11 03:44

26 Mikkel Hjørnerød Mosjøen IL 26:13 03:46

27 Benjamin Karolius Bjerkvik IF 26:17 03:50

28 Gard Edvard Myhr Tromsø SK - Langrenn 26:23 03:56

29 Armand Breivik Splint, IL 26:23 03:56

30 Carl-Fredrik Astad Tromsø SK - Langrenn 26:24 03:57

31 Henrik Nyvold Innstrandens IL 26:35 04:08

32 Vebjørn Isaksen Lyngen/Karnes IL 26:43 04:16

33 Torbjørn Hemminghytt Nordfjorden IL 26:55 04:28

34 Mathias Witte Alta IF 27:29 05:02

35 Mathias Paltto Nordlys, IL 28:13 05:46

36 Håkon Dyrstad Nordreisa IL 28:35 06:08

37 Robert Borch Bjørnå Bjerkvik IF 28:43 06:16

38 Sebastian Riel-Saua Forsøk, IL 30:04 07:37

39 Anders Leiknes Sivertsen Pioner Ski, IL 32:25 09:58

DNF Håkon Jervidal TUIL Tromsdalen Ski

DNS Emil Holmsæter Målselv IL

DNS Henrik Arntzen Joks Forsøk, IL

DNS Iver Sten Gustavsen Innstrandens IL

DNS Jørgen Andre Olsen Kabelvåg SK

DNS Markus Møllebakken Kirkenes & Omegn SK

DNS Sander Hoe Lyngen/Karnes IL

J 16 år - 7,5 km

1 Synne Arnesen Senja Ski 25:07 00:00

2 Johanne Heimdal Bardu IL 25:08 00:01

3 Ingvild Margrete Ofstad Tromsø SK - Langrenn 25:19 00:12

4 Julie Karlsen Melbo IL 25:29 00:22

5 Agnethe Henriksen Pioner Ski, IL 26:06 00:59

6 Silje Bjørkli Olsen Senja Ski 26:28 01:21

7 Maja Majbæck Jukkasjærvi IF 26:35 01:28

8 Pia Nystu Nordreisa IL 28:05 02:58

9 Hannah Harila Kristiansen Polarstjernen, IL 28:29 03:22

10 Marte Liengen Sørslett Ballangen Ski 29:29 04:22

11 Karoline Gaare Nordreisa IL 29:40 04:33

12 Marie Hoel Pioner Ski, IL 32:35 07:28

DNF Lone Aune Innstrandens IL

DNS Aufles Amalia Drevja IL

DNS Emma Kjerstine Martinsen Walle Bardu IL

DNS Synnøve Larsen Lyngen/Karnes IL

K 18 år - 10,0 km

1 Ingrid Mathisen Fauske IL Ski 30:39 00:00

2 Johanne Larsen NNS/ Lyngen/Karnes IL 31:21 00:42

3 Sofie Mack Rørvik Bardufoss og Omegn IF 32:20 01:41

4 Amanda Bjørnenak NNS/ Bardu IL 35:52 05:13

5 Oda Eidem Jensen Innstrandens IL 36:07 05:28

6 Amalie Kristin Kvandal Leirfjord IL 38:14 07:35

7 Lise Rønnåbakk Stormfjell IL 40:37 09:58

DNS Ane Marie Johnsen Kabelvåg SK

DNS Ingvild Engenes Hansen Tromsø SK - Langrenn

DNS Synnøve Myhr Tromsø SK - Langrenn

K 17 år - 10,0 km

1 Marthe Karlsen NNS/ Melbo IL 31:45 00:00

2 Agnethe Kaasen NNS/ Nordreisa IL 31:52 00:07

3 Anna Sandbakken Bardufoss og Omegn IF 33:07 01:22

4 Emilie Pareli Sortland og Omegn SK - 34:05 02:20

5 Birgitte Dørmænen Vadsø SK 34:34 02:49

6 Hennie Barstrand Stornes Fauske IL Ski 35:20 03:35

7 Martha Kalvig Skogan Innstrandens IL 38:08 06:23

8 Haugen Ann Katrin TUIL Tromsdalen Ski 38:25 06:40

9 Johanna Emilie HemminghyttNordfjorden IL 41:39 09:54

DNF Emilie Helskog Fauske IL Ski

DNF Sirin Elisabeth Strand Alta IF

DNS Kaja Seim Vorren Polarstjernen, IL

DNS Katrine Brustad Horn Senja Ski

DNS Maiken Hillestad Senja Ski

Kvinner veteran - 10,0 km

1 Lise Danielsen Holmer Bjerkvik IF 37:51 00:00

DNS Doris Stien Kaspersen Bossmo og Ytteren IL

Kvinner senior - 15,0 km

1 Maria Nysted Grønvoll Team Veidekke/ 48:10 00:00

2 Line Elise Heimdal Bardu IL 53:52 05:42

3 Vilde Kvammen Tverrelvdalen IL 1:00:41 12:31

DNS Elena Theres Lifjell Bossmo og Ytteren IL

DNS Eline Heimdal Bardu IL

DNS Marit Katarina Robertsen Kvaløysletta Skilag

DNS Merete Myrseth Strindheim IL

K 19/20 år - 15,0 km

1 Silje Theodorsen Kvaløysletta Skilag 47:16 00:00

2 Christina Rolandsen Fauske IL Ski 49:07 01:51

3 Lovise Heimdal NNS/ Bardu IL 49:10 01:54

4 Ine Løvlien Lillehammer Skiklub 49:37 02:21

5 Hilde Espnes Senja Ski 50:05 02:49

DNS Anette Kjellbergvik Lødingen IL

DNS Ellen Gyllan Hanssen Ankenes SK

DNS Henriette Heitmann Mikkelsen Lillehammer Skiklub

DNS Katrine Hessen NNS/Kvaløysletta Skilag

DNS Sara Winther Innstrandens IL

Menn senior - 30,0 km

1 Andreas Nygaard Team Veidekke/ Burfjord 1:21:33 00:00

2 Morten Harjo Pettersen Vadsø SK 1:21:34 00:01

3 Snorri Einarsson Team Veidekke/ Tromsø 1:21:38 00:05

4 Rolf Einar Jensen Team Veidekke/ 1:21:55 00:22

5 Håkon Mikalsen Nordreisa IL 1:23:18 01:45

6 Alexander Os Fauske IL Ski 1:24:08 02:35

7 Espen Mikkelsen Vadsø SK 1:24:24 02:51

8 Christian Tvedt Bugge Kvaløysletta Skilag 1:24:41 03:08

9 Martin Mikkelsen Medkila SL 1:25:01 03:28

10 Rune Strømholt Tromsø SK - Langrenn 1:26:33 05:00

11 Eirik Farstad Burfjord IL 1:26:41 05:08

12 Markus Norum Nilsen Sortland og Omegn SK - 1:28:02 06:29

13 Sven-Are Paulsen Bardu IL 1:28:28 06:55

14 Simon Gundersen Medkila SL 1:33:19 11:46

15 Øyvind Munkebye Forsøk, IL 1:36:00 14:27

DNF Piera Niillas Tobiassen Forsøk, IL

DNF Runar Hermo Hammerfest SK

DNF Tarjei Samnøy Amundsen Viking, TIF

DNF Tom Emil Larsen Stormfjell IL

DNS Christoffer Pedersen Nordreisa IL

DNS Daniel Carløy Skjønsfjell Nordreisa IL

DNS Eirik Solvang Innstrandens IL

DNS Eirik Dagssønn Haugsnes Pioner Ski, IL

DNS Erlend Skippervik Sætre Forsøk, IL

DNS Håvar Hovde Østvik Bardu IL

DNS Karl Peter Kristensen Nordreisa IL

DNS Magne Henriksen Alta IF

DNS Morten Teksnes Tromsø SK - Langrenn

Fullførte:15 Påmeldte:28 Startende: 19

M 19/20 år - 20,0 km

1 Eivind Krane Heimdal Bardu IL 52:50 00:00

2 Audun Erikstad Vadsø SK 54:20 01:30

3 Eirik Mikkelsen NNS/ Medkila SL 54:36 01:46

4 Torgeir Sulen Hovland Medkila SL 54:39 01:49

5 Joakim Vangen Thomassen Innstrandens IL 55:31 02:41

6 Fredrik Mack Rørvik NTG-L/ Bardufoss og 55:50 03:00

7 Sturla Bjørn Einarsson Tromsø SK - Langrenn 56:00 03:10

8 Elias Valøy Tromsø SK - Langrenn 56:06 03:16

9 Sigurd J Gundersen Vadsø SK 56:13 03:23

10 Tobias Thørnquist JacobsenInnstrandens IL 58:05 05:15

11 Marcus Johnsen NNS/ Sortland og 58:20 05:30

12 August Nordeng NNS/ Sortland og 59:30 06:40

13 Isak Nordeng Jensen Sortland og Omegn SK - 59:39 06:49

14 Simen Bekkevoll NNS/ Bjerkvik IF 1:02:20 09:30

15 Jonas Boberg Svineng NNS/ Nordlys, IL 1:02:41 09:51

16 Nikolai Øwre Ryvoll Medkila SL 1:04:32 11:42

17 Morten Erichsen Ilar, IL 1:05:03 12:13

DNF Isak Sætermo Storforshei IF

DNF Martin Hojem Kirkenes & Omegn SK

DNS Daniel Trosten NNS/Forsøk IL

DNS Edvin Frost Tromsø SK - Langrenn

DNS Henning Johnsen Kabelvåg SK

DNS Martin Bruhn Munkebye Forsøk, IL

DNS Maximilian Bie Bardufoss og Omegn IF

DNS Ole Martin M Nesvold NNS/Ballangen Ski

DNS Patrick Lønhaug Vadsø SK

DNS Vegard Johnsen Ankenes SK

Menn veteran - 20,0 km

1 Bjørn Anders Kroken Kvaløysletta Skilag 56:37 00:00

2 Tore Olsen Viddelaget 57:16 00:39

3 Stein Joks Forsøk, IL 57:49 01:12

4 Sven-Tore Nilsen Alta IF 58:01 01:24

5 Arnulf Bekkevoll Dølaski 59:00 02:23

6 Per Kåre Jakobsen Alta IF 59:55 03:18

7 John Eirik Karlsen Melbo IL 1:00:08 03:31

8 Pål-Severin Båtnes Tromsø SK - Langrenn 1:00:17 03:40

9 Johnny Ryvoll Tromsø SK - Langrenn 1:00:48 04:11

10 Brigt Rødli Melbo IL 1:00:51 04:14

11 Bjørn Heimdal Dølaski 1:01:00 04:23

12 Alvin Granild Grovfjord 1:02:54 06:17

13 Arild Nikolaisen Bardu IL 1:03:17 06:40

14 Håkon Loe Johansen Mellembygd IL 1:03:36 06:59

15 Trygve Sigvart Deraas Tromsø SK - Langrenn 1:03:55 07:18

16 Arild Øvergaard Målselv IL 1:04:59 08:22

17 Thomas Eliassen Darell Hammerfest SK 1:06:16 09:39

18 Ole-Andre Helgaas Kvaløysletta Skilag 1:08:01 11:24

19 Eirik Spissøy Pioner Ski, IL 1:10:39 14:02

20 Per Ivar Hansen Pioner Ski, IL 1:14:01 17:24

21 Egil Bjørnhaug Hammer Kvaløysletta Skilag 1:15:42 19:05

DNF Kenneth Daleng Salangen IF-Ski

DSQ Per Erik Bjørnstad Tverrelvdalen IL

DNS Arvid Nikolai Leijon Pedersen Bossekop UL

DNS Endre Leivdal Medkila SL

DNS Frode Bolli Strøm Narvik SK

DNS Kjell-Arne Kristiansen Medkila SL

DNS Leif Erik Einan Bardu IL

DNS Svein-Tore Skogstad Øverbygd IL

DNS Toralf Heimdal Dølaski

M 18 år - 15,0 km

1 Erik Valnes NNS/ Bardufoss og 41:55 00:00

2 David Dong-Hee Vik Alta IF 42:06 00:11

3 Jørgen Jakola Innstrandens IL 43:03 01:08

4 Sondre Stenvold Simonsen Bardu IL 43:34 01:39

5 Arnt Gunnar Winther MVS/ Kabelvåg SK 44:08 02:13

6 André Lenningsvik MVS/ Korgen IL 44:15 02:20

7 Markus A. Svendsen Bardu IL 44:59 03:04

8 Mikkel Labahå Johansen Kirkenes & Omegn SK 45:30 03:35

9 Tobias Storvik Drevja IL 45:33 03:38

10 Sindre A Winther TorbergsenMedkila SL 45:36 03:41

11 Vebjørn Heitmann MikkelsenAlta IF 46:35 04:40

12 Jon Kristian Netland Andersen Bardu IL 46:41 04:46

13 Roar Jørgensen Vadsø SK 48:43 06:48

14 Mathias Gyllan Hanssen Ankenes SK 49:20 07:25

15 Thor Andreas Thorsen TUIL Tromsdalen Ski 50:31 08:36

16 Sindre Østli Olufsen Fjell Skilag 51:50 09:55

DNF Anders Johan Olsen MVS/ Kabelvåg SK

DNF Eirik Renna Eilertsen NNS/ Kirkenes &

DNF Erlend Elveos Kjelstrup Innstrandens IL

DNF Håkon Borch Bjørnå NNS/ Bjerkvik IF

DNF Jakob Kleven Kirkenes & Omegn SK

DNF Torstein Anfinsen Tromsø SK - Langrenn

DNS Axel Strandenæs Tromsø SK - Langrenn

DNS Eirik Strøm Thomassen Alta IF

DNS Markus Horrigmoe Ankenes SK

DNS Nils Martin Sandelin NNS/Nordreisa IL

DNS Simen Grønli NNS/ Tromsø SK -

DNS Vebjørn Svendsen Medkila SL

DNS Vebjørn Krogh Pedersen Nordreisa IL

M 17 år - 15,0 km

1 Martin Bentzen Kvaløysletta Skilag 43:50 00:00

2 Magne Svendsen Esjeholm Alta IF 44:15 00:25

3 Tage Bjørkli Alta IF 44:27 00:37

4 Eirik Johansen Bossekop UL 44:41 00:51

5 Hans Henrik Lange Sortland og Omegn SK - 44:59 01:09

6 Sander Murbræch Innstrandens IL 46:05 02:15

7 Andreas Myre Nesvold NNS/ Ballangen Ski 46:06 02:16

8 Brian Holmstrøm Fauske IL Ski 46:11 02:21

9 Amund Siljebråten NNS/ Bjerkvik IF 46:49 02:59

10 Jørgen Henriksen Sortland og Omegn SK - 47:10 03:20

11 Sivert Hansen Hauan MVS/ Kvaløysletta Skilag 47:28 03:38

12 Johannes Jonassen Pleym Vadsø SK 48:35 04:45

13 August Aasmo Sundheim Tromsø SK - Langrenn 48:47 04:57

14 Magnus Sandnes Splint, IL 49:27 05:37

15 Vegar André Jørgensen Bossekop UL 49:29 05:39

16 Sondre Lorentsen Senja Ski 50:50 07:00

17 Johan Schanche Ilar, IL 52:38 08:48

DNF Kristoffer Utsi Johnsen Stil, IL

DNF Nukappiannguaq Olsen Nordreisa IL

DNF Thor Eirik Skaret Monsen Alta IF

DNF Vebjørn Utsi Johnsen Stil, IL

DSQ Erling Helgaas Kvaløysletta Skilag DSQ

DNS Marius Hoe NNS/ Lyngen/Karnes IL DSQ

DNS Sigbjørn Edøy Tromsø SK - Langrenn DSQ

DNS Sindre Kalstad Gamst Tromsø SK - Langrenn DSQ

Send inn tekst og bilder «

Del din sportsopplevelse med oss - som rapporter fra kamper og arrangementer!

Artikkeltags