Resultater Karusell 2017 Bjerkvik

Artikkelen er over 3 år gammel
DEL

Fellesstart Bjerkvik 4 skytinger

K17-19:1

Idunn Raade Olsen NOR Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 25:12, 2 Thea Mack Rørvik NOR Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 25:50, 3 Anne-Rebekka Eriksen NOR Målselvs Skiskyttere 32:10

K Senior:

1 Lene Carina OLSEN NOR Bjerkvik IF 30:00

M17-19:

1 Eirik Silsand Gerhardsen NOR Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 32:35, 2 Per Vassmyr NOR Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 33:43, 3 Halvor Wik NOR Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 34:47, 4 Mats Jørgen Nordmo Ingdal NOR Målselvs Skiskyttere / Team Troms & Finnmark 34:58, 5 Rasmus Odland Kvamme NOR Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 36:46, 6 Håkon Nordmo NOR Målselvs Skiskyttere / Team Troms & Finnmark 36:57, 7 Markus Elias Breivik NOR Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 41:44, 8 Andreas Berntsen Løvland NOR Laksvatn Skiskytterlag 43:09, DNS Mats Solstad NOR Tromsø Skiskytterlag / Nordreisa vgs , DNS Sverre Trygg Hauan NOR Nordreisa IL / Nordreisa vgs

M Senior:

1 Leif Erik Einan NOR Laksvatn Skiskytterlag 37:26

Fellesstart Bjerkvik  2 skytinger

Mini B Jenter 9-10 år:

Johanne Karlsvik Fedreheim NOR Bjerkvik IF 10:12,  Anja Tråsdahl Lunde NOR Målselvs Skiskyttere 9:23,  Martine Sofie Skog NOR Bjerkvik IF 9:01

Mini A Jenter 11-12 år:

1 Kaja Vollstad NOR Tromsø Skiskytterlag 11:59, 2 Elise Berntsen Løvland NOR Laksvatn Skiskytterlag 12:56, 3 Anveig Gjersvoll NOR Bjerkvik IF 18:33

13-14 jenter nybegynner:

1 Aurora Nemine Bjørnsund NOR Bardu IL 18:11, 2 Amalie Synnøve Lockert NOR Bardu IL 19:30, 3 Marianne Brandvoll NOR Bardu IL 20:24

J13-14:

1 Marita Helen Olsen NOR Bjerkvik IF 15:01, DNS Ingrid Alterskjær Eriksen NOR Målselvs Skiskyttere

J15-16:

1 Astrid Pettersen NOR Tromsø Skiskytterlag 19:09, DNS Karoline Benonisen NOR Laksvatn Skiskytterlag

Mini B Gutter 9-10 år:

 Aleksander Jakobsen NOR Bjerkvik IF 23:26,  Hallstein Gjersvoll NOR Bjerkvik IF 25:40,  Brede  Josefsen NOR Bjerkvik IF 18:03,  Joakim  Jakobsen Kristensen NOR Bjerkvik IF 15:49,  Bjørn-Anders Eriksen NOR Målselvs Skiskyttere 9:03,  Teodor Nymo Gangsei NOR Målselvs Skiskyttere 9:05, DNS Olav Marinius Skogeng NOR Laksvatn Skiskytterlag

Mini A Gutter 11-12 år:

1 Mathias Heika Einan NOR Laksvatn Skiskytterlag 11:00, 2 Marius Eriksen Lund NOR Målselvs Skiskyttere 12:07, 3 Magnus Eldor Finbakken NOR Målselvs Skiskyttere 12:27, 4 David Rubach Uglehus NOR Tromsø Skiskytterlag 12:37, 5 Ivar Eldor Finbakken NOR Målselvs Skiskyttere 13:32, 6 Torgeir Bjørnsund NOR Bardu IL 13:32, 7 August Foshaug NOR Målselvs Skiskyttere 15:48, 8 Martin Karlsvik Fedreheim NOR Bjerkvik IF 16:58, 9 Odin Johannes Lockert NOR Bardu IL 19:35, 10 Casper Marinius Jenssen Jakobsen NOR Bjerkvik IF 19:51, 11 Marius Johan Brandvoll NOR Bardu IL 20:56, 12 Nikolai Kroken NOR Bardu IL 21:29

G13-14:

1 Sivert Silsand Gerhardsen NOR Tromsø Skiskytterlag 13:50, 2 Jørgen Berntsen NOR Målselvs Skiskyttere 14:41, 3 Vegard Brones Stenersen NOR Målselvs Skiskyttere 14:42, 4 Daniel Rubach Uglehus NOR Tromsø Skiskytterlag 14:48, 5 Trym Eirik Wilhelmsen NOR Bardu IL 14:48, 6 Morten Pettersen NOR Tromsø Skiskytterlag 15:05, 7 Erik Gulstad NOR Tromsø Skiskytterlag 15:09, 8 Jakob Viklund NOR Tromsø Skiskytterlag 15:19, 9 Sondre Eriksen NOR Målselvs Skiskyttere 15:20, 10 Audun Berntsen Løvland NOR Laksvatn Skiskytterlag 16:10, 11 Johannes Strand-Knudsen NOR Målselvs Skiskyttere 16:52, DNS Kristoffer Eriksen Lund NOR Målselvs Skiskyttere , DNS Ole-Kristian Kvanli NOR Målselvs Skiskyttere

G15-16:

1 Trym Silsand Gerhardsen NOR Tromsø Skiskytterlag 17:50, 2 Morten Hol NOR Målselvs Skiskyttere 19:47, 3 Vebjørn Kvello Fjeldstad NOR Tromsø Skiskytterlag 20:41, 4 Jørgen Brones Stenersen NOR Målselvs Skiskyttere 23:52, DNS Sigurd Alterskjær Eriksen NOR Målselvs Skiskyttere

Send inn tekst og bilder «

Del din sportsopplevelse med oss - som rapporter fra kamper og arrangementer!

Artikkeltags

Kommentarer til denne saken