Slik gikk det i NNM fredag

Ellen Gyllan Hanssen fra Ankenes deltok i NNM på ski fredag.

Ellen Gyllan Hanssen fra Ankenes deltok i NNM på ski fredag. Foto:

Artikkelen er over 4 år gammel

Hvordan det gikk med våre løpere i NNM på ski fredag, kan du se her.

DEL

NNM på ski ble innledet på Bardufoss fredag. Her kan du se resultatene.

Bardufoss skisenter 04.04.2014. Tider og hvor lang tid etter.

G 14 år - 2,0 km fristil

1 Fredrik Nilsen Alta IF FI 05:47

Johannes Helsvig Nilsen Alta IF FI 05:47 00:00

3 Lasse Brustad Horn Senja Ski TR 05:50 00:03

4 Jørgen Strøm Tverrelvdalen IL FI 05:54 00:07

5 Nikolai Solem Eiterjord Innstrandens IL NO 05:55 00:08

6 Ovlla Per S Sara Nordlys, IL FI 05:56 00:09

7 Erik Nicolaisen Senja Ski TR 05:57 00:10

Kristian Vatne Tromsø SK - Langrenn TR 05:57 00:10

9 Preben Nystu Nordreisa IL TR 05:58 00:11

10 Jakob Brones Engen Kvaløysletta Skilag TR 05:59 00:12

11 Teodor Kruse Sørensen Tromsø SK - Langrenn TR 06:01 00:14

12 Arthur Kruse Sørensen Tromsø SK - Langrenn TR 06:03 00:16

13 Even Olsen Medkila SL TR 06:06 00:19

14 Kristian Løftingsmo Medkila SL TR 06:07 00:20

15 Tobias Larsen Splint, IL NO 06:10 00:23

Krister Svendsen Bardu IL TR 06:10 00:23

17 Sigurd Lien Bardu IL TR 06:11 00:24

Henrik Blix Innstrandens IL NO 06:11 00:24

19 Håkon Nordmo Mellembygd IL TR 06:15 00:28

20 Mathias Nymo Bardufoss og Omegn IF TR 06:16 00:29

Torjus Johansen Bossekop UL FI 06:16 00:29

22 Tobias Nikolai Overvik Bardufoss og Omegn IF TR 06:18 00:31

Trond Remen Johansen Stokmarknes IL NO 06:18 00:31

24 Sebastian Hansen Pioner Ski, IL TR 06:23 00:36

25 Lars-Harald Jørgensen Bossekop UL FI 06:25 00:38

26 Vebjørn Larssen Salangen IF-Ski TR 06:26 00:39

27 Even Johnsen Vadsø SK FI 06:27 00:40

28 Lars Aronsen Bossmo og Ytteren IL NO 06:28 00:41

29 Ingar Andre Benonisen Tromsø SK - Langrenn TR 06:30 00:43

30 Sebastian Carho Bardu IL TR 06:31 00:44

31 Martin Fjellavli Bossmo og Ytteren IL NO 06:32 00:45

32 Ola Aasmo Sundheim Tromsø SK - Langrenn TR 06:33 00:46

Joakim Hopen Kristiansen Innstrandens IL NO 06:33 00:46

34 Mathias Båtnes Rasmussen Nordreisa IL TR 06:35 00:48

35 Dagim Thomassen Alta IF FI 06:39 00:52

36 Lars Nikolai Jenssen Salangen IF-Ski TR 06:40 00:53

37 Laurits Lind Ballangen Ski TR 06:42 00:55

38 Mathias Andersen Hansen Alta IF FI 06:43 00:56

39 Henrik Eikrem Frekhaug Tromsø SK - Langrenn TR 06:47 01:00

40 Jørgen Sæterbø Larsen Senja Ski TR 06:48 01:01

Trygve Ryvoll Tromsø SK - Langrenn TR 06:48 01:01

42 Håvard Magnus Mikalsen Stil, IL FI 06:49 01:02

Johan Mannvik Holm Innstrandens IL NO 06:49 01:02

44 Hans Erik Sandelin Nordreisa IL TR 06:53 01:06

45 Stian Kristoffersen Vadsø SK FI 06:56 01:09

46 Vegard Stenvold Simonsen Bardu IL TR 07:02 01:15

47 Oskar Bakke Innstrandens IL NO 07:09 01:22

48 Mathias aaen Pedersen Sandnes IL FI 07:18 01:31

49 Elias Mathiesen Knutsen Innstrandens IL NO 07:28 01:41

50 Ian Dalberg Tromsø SK - Langrenn TR 07:51 02:04

51 Erik Kronstad Sundstrøm Tromsø SK - Langrenn TR 08:10 02:23

Fullførte:51 Påmeldte:56 Startende: 51

G 13 år - 2,0 km fristil

1 Hermann Fiksen Bossekop UL FI 05:31 00:00

2 Lars Lundamo Bardufoss og Omegn IF TR 05:55 00:24

3 Christian Notø Nikolaisen Stålbrott IL NO 05:56 00:25

4 Morten Hol Bardufoss og Omegn IF TR 06:05 00:34

5 Bastian Holst Melbo IL NO 06:06 00:35

6 Sigurd Alterskjær Eriksen Bardufoss og Omegn IF TR 06:07 00:36

7 Anders Rege Senja Ski TR 06:09 00:38

Johannes Andberg StenersenKvaløysletta Skilag TR 06:09 00:38

9 Nikolay Wilhelmsen Alta IF FI 06:11 00:40

10 Sindre Birkeland Alta IF FI 06:16 00:45

11 Sivert Østberg Medkila SL TR 06:17 00:46

12 Lars Gaute Steien Bardu IL TR 06:18 00:47

Adrian Nymo Melseth Bardufoss og Omegn IF TR 06:18 00:47

14 Victor Majbæck Jukkasjærvi IF 06:19 00:48

15 Brage Bjørnstad Alta IF FI 06:20 00:49

16 Trym Silsand Gerhardsen Tromsø SK - Langrenn TR 06:24 00:53

17 Oskar Uteng Senja Ski TR 06:25 00:54

18 Kristoffer Hagenes Valnesfjord IL NO 06:26 00:55

19 Tor Agnar Olli Stil, IL FI 06:28 00:57

20 Erlend Andersen Bossekop UL FI 06:29 00:58

21 Kristian Lind Stokmarknes IL NO 06:30 00:59

22 Jørgen Brones Stenersen Bardufoss og Omegn IF TR 06:31 01:00

23 Mathias Jørgensen Vadsø SK FI 06:33 01:02

24 Tobias Rognmo Tromsø SK - Langrenn TR 06:36 01:05

25 Tord Takle Iselvmo Mellembygd IL TR 06:39 01:08

Trym Pettersen Tromsø SK - Langrenn TR 06:39 01:08

John Ivar Karlsen Melbo IL NO 06:39 01:08

28 Petter Tangstad Nordtug Innstrandens IL NO 06:41 01:10

Pål Even Heggelund Bossekop UL FI 06:41 01:10

30 Tobias Farstad Burfjord IL TR 06:43 01:12

31 Elias Hunsdal Falsen Bossekop UL FI 06:47 01:16

32 Amadeus Veland Arnesen Alta IF FI 06:50 01:19

33 Kristian Norum Birkeland Senja Ski TR 06:52 01:21

34 Marcus Andre Åshovd Fjell Skilag TR 06:53 01:22

35 Jakob Sørlie Pettersen Melbo IL NO 06:57 01:26

36 Daniel Karolius Bjerkvik IF TR 07:06 01:35

37 Johannes Deraas GrimsgaardTromsø SK - Langrenn TR 07:13 01:42

38 Isak Isaksen Halsøy IL Ski NO 07:15 01:44

39 Patrick Paulsen Vadsø SK FI 07:16 01:45

40 Troy Tangen Bossekop UL FI 07:17 01:46

41 Halvor Heimdal Bardu IL TR 07:18 01:47

42 Sander L Bekkvik Alta IF FI 07:19 01:48

43 Sander Paltto Nordlys, IL FI 07:22 01:51

44 Kristian Elvedal-Johansen Bossekop UL FI 07:23 01:52

45 Markus Larsson Vadsø SK FI 07:32 02:01

46 Tor Kirillov Langstrand Bardu IL TR 07:37 02:06

47 Markus E. Faksmo Halsøy IL Ski NO 07:57 02:26

Fullførte:47 Påmeldte:50 Startende: 47

J 14 år - 2,0 km fristil

1 Sigrid Therese Helbostad Innstrandens IL NO 06:11 00:00

2 Magni Klevstad Jakobsen Alta IF FI 06:15 00:04

3 Moa Majbæck Jukkasjærvi IF 06:26 00:15

Ingrid Sørensen Stokmarknes IL NO 06:26 00:15

5 Silje Storaa Bardufoss og Omegn IF TR 06:27 00:16

6 Ingrid Andréa Gulbrandsen Pioner Ski, IL TR 06:28 00:17

7 Thea Mack Rørvik Bardufoss og Omegn IF TR 06:32 00:21

8 Lisa Amalie Valnes Bardufoss og Omegn IF TR 06:34 00:23

9 Adelie Hoel Pioner Ski, IL TR 06:46 00:35

10 Anna Lovise Høgbakk Nordreisa IL TR 06:48 00:37

11 Amanda Darell Hammerfest SK FI 06:50 00:39

Ine Marielle Porsanger Forsøk, IL FI 06:50 00:39

13 Andrea Løkke Sortland og Omegn SK - Ski NO 06:51 00:40

Frida Ingebrigtsen Karlsen Medkila SL TR 06:51 00:40

Linn Elise Winther Torbergsen Medkila SL TR 06:51 00:40

16 Oda Johanne Andreassen Fjell Skilag TR 07:03 00:52

Andrine Daleng Salangen IF-Ski TR 07:03 00:52

18 Ingrid Bjørnstadbråten Bardu IL TR 07:04 00:53

19 Merethe Eilertsen Medkila SL TR 07:06 00:55

20 Thea Regine Våga Sandnes IL FI 07:07 00:56

21 Emilie Abrahamsen Stil, IL FI 07:08 00:57

22 Alexandra A. Valen Skjervøy IK TR 07:20 01:09

23 Ingvild Eilertsen Medkila SL TR 07:23 01:12

Kine Sofie Eliassen Fauske IL Ski NO 07:23 01:12

25 Ingunn Moen Mellembygd IL TR 07:27 01:16

26 Mathea Bjørnenak Løkstad Bardu IL TR 07:31 01:20

27 Alexandra Beatrice Valen Skjervøy IK TR 07:33 01:22

28 Ulrikke Hansen Ballangen Ski NO 07:34 01:23

29 Yngvill Henriksen Pioner Ski, IL TR 07:41 01:30

30 Alva Eggesvik Nordfjorden IL NO 07:42 01:31

31 Maria Therese Karlsen Mackay Lyngen/Karnes IL TR 07:44 01:33

32 Kamilla Elise Andersen Stil, IL FI 07:45 01:34

Kirsten Emilie Myklevoll Fjell Skilag TR 07:45 01:34

34 Matea Alvestad Hansen Bardufoss og Omegn IF TR 07:53 01:42

35 Veslemøy Talseth Salangen IF-Ski TR 08:00 01:49

36 Henrikke Helskog Fauske IL Ski NO 08:18 02:07

37 Charlotte Forsberg Alta IF FI 08:19 02:08

38 Kristin Elvevold Øverbygd IL TR 08:22 02:11

Fullførte:38 Påmeldte:42 Startende: 38

J 13 år - 2,0 km fristil

1 Marie Nyvoll Nordreisa IL TR 06:25 00:00

2 Oda Isaksen Lyngen/Karnes IL TR 06:26 00:01

3 Andrine Bjørkmo Åga IL NO 06:39 00:14

4 Oda Arntsen Innstrandens IL NO 06:40 00:15

Edvarda Iselvmo Mellembygd IL TR 06:40 00:15

6 Herborg Skjelle Medkila SL TR 06:45 00:20

7 Ida Storjord Tovås Fjell Skilag TR 06:52 00:27

8 Maiken Seim Vorren Polarstjernen, IL FI 07:04 00:39

9 Emilie Grape Tromsø SK - Langrenn TR 07:05 00:40

10 Emma Knudtson Åga IL NO 07:12 00:47

11 Andrine Charlotte Ordemann OlsenAlta IF FI 07:15 00:50

12 Vilje Gulbrandsen Pioner Ski, IL TR 07:17 00:52

13 Ane Granheim Øvergaard Målselv IL TR 07:20 00:55

14 Oda Kristine Pettersen Melbo IL NO 07:23 00:58

15 Sofie Lovise Wickstrøm KristoffersenPolarstjernen, IL FI 07:33 01:08

16 Marie Henriette Andersen Tromsø SK - Langrenn TR 07:34 01:09

17 Katrine Andrea Kroken Kvaløysletta Skilag TR 07:36 01:11

Sunniva Seglsten Tromsø SK - Langrenn TR 07:36 01:11

19 Sigrid Moen Tverlandet IL NO 07:39 01:14

20 Alva Sletten Øverbygd IL TR 07:42 01:17

Vilde A Heitmann Suhr Alta IF FI 07:42 01:17

22 Kaja Samuelsen Skiri Innstrandens IL NO 07:43 01:18

23 Sigrid Bjørnhaug Hammer Kvaløysletta Skilag TR 07:49 01:24

Elle Ravdna Sara Alta IF FI 07:49 01:24

25 Thea Kvåle Bjørkli Vesterfjell og Omegn IL TR 07:51 01:26

26 Ingrid Dehli Kvaløysletta Skilag TR 07:52 01:27

27 Ragnhild Steilbu Senja Ski TR 07:57 01:32

Regine Johanne FagerlirøenBjerkvik IF TR 07:57 01:32

29 Andora Regine Aas Hammerfest SK FI 08:00 01:35

30 Andrine Erika Elvenes Sortland og Omegn SK - Ski NO 08:08 01:43

31 Marina Rognmo Mellem Bjerkvik IF TR 08:13 01:48

32 Marie Kristensen Bardu IL TR 08:15 01:50

33 Idunn Strand Kvaløysletta Skilag TR 08:33 02:08

34 Julia Kroken Bardu IL TR 08:43 02:18

35 Vilja Sivsdatter Skånland Sportsklubb TR 08:49 02:24

36 Sara Andersen Bjerkvik IF TR 09:35 03:10

Fullførte:36 Påmeldte:38 Startende: 36

G 16 år - 3,0 km fristil

1 Einar Mikal Andreassen Fjell Skilag TR 07:37 00:00

2 Jakim Støre Kristiansen IL Siso NO 07:40 00:03

3 William Nymo Melseth Bardufoss og Omegn IF TR 07:42 00:05

4 Markus Johnsgård Senja Ski TR 07:45 00:08

5 Jesper Abelsen Andreasen Halsøy IL Ski NO 07:47 00:10

Sivert Moen Mellembygd IL TR 07:47 00:10

7 Mats Jørgen Nordmo Ingdal Mellembygd IL TR 07:49 00:12

8 Adrian Sandnes Lillevoll Valnesfjord IL NO 07:53 00:16

Vebjørn Moen Tverlandet IL NO 07:53 00:16

10 Bendik Krudtå Bardufoss og Omegn IF TR 07:57 00:20

11 Sigurd Arne Brones Engen Kvaløysletta Skilag TR 08:04 00:27

Paul Andre Kristoffersen Storforshei IF NO 08:04 00:27

13 Jonas Sørensen Stokmarknes IL NO 08:05 00:28

Viljar Simonsen Pioner Ski, IL TR 08:05 00:28

15 Aleksander Slydahl Halsøy IL Ski NO 08:07 00:30

16 Eirik Skoglund Dahler Bossekop UL FI 08:12 00:35

17 Joakim Hansen Skjervøy IK TR 08:15 00:38

18 Martin Østberg Medkila SL TR 08:16 00:39

19 Øyvind Nystadbakk Fauske IL Ski NO 08:17 00:40

20 Johannes Bjørnhaug HammerKvaløysletta Skilag TR 08:26 00:49

21 Ole Jacob Forsmo Halsøy IL Ski NO 08:29 00:52

22 Adrian Andreassen Nordreisa IL TR 08:44 01:07

23 Bernt Erik Hauan Drevja IL NO 08:45 01:08

24 Adrian Øwre Ryvoll Medkila SL TR 08:47 01:10

25 Severin Lyngstad Bossekop UL FI 08:50 01:13

26 Håkon-Bendik Pedersen Halsøy IL Ski NO 09:00 01:23

27 Adrian Hansen Kvaløysletta Skilag TR 09:01 01:24

28 Espen Samuelsen Skiri Innstrandens IL NO 09:02 01:25

29 Simen Andre Hansen Pioner Ski, IL TR 09:53 02:16

Fullførte:29 Påmeldte:30 Startende: 29

G 15 år - 3,0 km fristil

1 Jan Arthur Reinås Fjell Skilag TR 07:20 00:00

2 Tobias Karlsen Skjervøy IK TR 07:36 00:16

3 Brage Kleven Kirkenes & Omegn SK FI 07:47 00:27

Marcus Hagenes Valnesfjord IL NO 07:47 00:27

5 Sigurd Aarthun Åga IL NO 07:50 00:30

6 Gard Edvard Myhr Tromsø SK - Langrenn TR 07:51 00:31

7 Sander Oddnar Daleng Salangen IF-Ski TR 08:02 00:42

8 Markus Lampe Alsen Bossekop UL FI 08:05 00:45

Sindre Rognmo Johansen Kirkenes & Omegn SK FI 08:05 00:45

10 Henrik Arntzen Joks Forsøk, IL FI 08:06 00:46

11 Even-Johan Kaspersen Bossmo og Ytteren IL NO 08:09 00:49

12 Henrik Ulnes Pedersen Melbo IL NO 08:11 00:51

13 Sigve Bornø Novstad Medkila SL TR 08:13 00:53

14 Markus Holmer Bjerkvik IF TR 08:14 00:54

Sigurd Vangberg Vaadal Tromsø SK - Langrenn TR 08:14 00:54

Simen Lundamo Bardufoss og Omegn IF TR 08:14 00:54

17 Sander Rosanoff Vadsø SK FI 08:15 00:55

18 Markus Møllebakken Kirkenes & Omegn SK FI 08:21 01:01

19 Ole Marius Jørgensen Vadsø SK NO 08:23 01:03

20 Edvard Berg Frantzen Salangen IF-Ski TR 08:24 01:04

21 Håkon Jervidal TUIL Tromsdalen Ski TR 08:25 01:05

22 Marius Ekrem Finstad Innstrandens IL NO 08:29 01:09

23 Henrik Nyvold Innstrandens IL NO 08:30 01:10

24 Mikkel Hjørnerød Mosjøen IL NO 08:32 01:12

25 Lars Olav Rege Senja Ski TR 08:34 01:14

26 Petter Danielsen Lieng TUIL Tromsdalen Ski TR 08:36 01:16

27 Carl-Fredrik Astad Tromsø SK - Langrenn TR 08:38 01:18

28 Mathias Witte Alta IF FI 08:39 01:19

29 Eirik Silsand Gerhardsen Tromsø SK - Langrenn TR 08:41 01:21

30 Emil Holmsæter Målselv IL TR 08:44 01:24

31 Vebjørn Isaksen Lyngen/Karnes IL TR 08:45 01:25

Ola Spissøy Pioner Ski, IL TR 08:45 01:25

33 Benjamin Karolius Bjerkvik IF TR 08:48 01:28

34 Tor Håkon Netland AndersenBardu IL TR 08:53 01:33

35 Iver Sten Gustavsen Innstrandens IL NO 09:01 01:41

36 Sander Hoe Lyngen/Karnes IL TR 09:02 01:42

37 John Eivind Nylund Bjerkvik IF TR 09:03 01:43

38 Mathias Paltto Nordlys, IL FI 09:08 01:48

39 Armand Breivik Splint, IL NO 09:10 01:50

40 Torbjørn Hemminghytt Nordfjorden IL NO 09:16 01:56

41 Robert Borch Bjørnå Bjerkvik IF TR 10:00 02:40

42 Sebastian Riel-Saua Forsøk, IL FI 10:07 02:47

43 Håkon Dyrstad Nordreisa IL TR 10:08 02:48

44 Anders Leiknes Sivertsen Pioner Ski, IL TR 10:17 02:57

Fullførte:44 Påmeldte:46 Startende: 44

J 16 år - 3,0 km fristil

1 Ingvild Margrete Ofstad Tromsø SK - Langrenn TR 08:26 00:00

Julie Karlsen Melbo IL NO 08:26 00:00

3 Synne Arnesen Senja Ski TR 08:51 00:25

4 Maja Majbæck Jukkasjærvi IF 08:57 00:31

5 Agnethe Henriksen Pioner Ski, IL TR 08:59 00:33

6 Synnøve Larsen Lyngen/Karnes IL TR 09:01 00:35

7 Lone Aune Innstrandens IL NO 09:03 00:37

8 Johanne Heimdal Bardu IL TR 09:16 00:50

9 Marie Hoel Pioner Ski, IL TR 09:24 00:58

10 Hannah Harila Kristiansen Polarstjernen, IL FI 09:25 00:59

Bardufoss skisenter

eTiming Utskrevet:04.04.2014 12:36:00 Side:6NNM Langrenn 2014-Individuelt

Resultatliste

Bardufoss skisenter 04.04.2014

11 Emma Kjerstine Martinsen Walle Bardu IL TR 09:34 01:08

12 Silje Bjørkli Olsen Senja Ski TR 09:36 01:10

13 Marte Liengen Sørslett Ballangen Ski TR 09:51 01:25

14 Pia Nystu Nordreisa IL TR 10:04 01:38

15 Karoline Gaare Nordreisa IL TR 10:36 02:10

Fullførte:15 Påmeldte:16 Startende: 15

J 15 år - 3,0 km fristil

1 Julie Waltenberg Lyngen/Karnes IL TR 08:33 00:00

2 Marthe Kråkstad Johansen Bossmo og Ytteren IL NO 08:41 00:08

3 Lise Samuelsen Lyngen/Karnes IL TR 08:51 00:18

4 Aylin Åsli Fjell Skilag TR 08:52 00:19

5 Vibeke Persen Forsøk, IL FI 09:06 00:33

6 Hanne Kristine Kroken Kvaløysletta Skilag TR 09:17 00:44

7 Amalie Storjord Tovås Fjell Skilag TR 09:26 00:53

8 Amalie Storaa Jensen Bardu IL TR 09:30 00:57

9 Sara Pedersen Tromsø SK - Langrenn TR 09:31 00:58

10 Elise Reingjerdskog TUIL Tromsdalen Ski TR 09:41 01:08

11 Hanna Leikvam Bjerkvik IF TR 09:42 01:09

12 Oda Lillegård Alta IF FI 09:46 01:13

13 Trine Agersborg Skånhaug Fjell Skilag TR 09:57 01:24

14 Marte Agersborg Skånhaug Fjell Skilag TR 10:14 01:41

15 Ida Margrethe Fause TUIL Tromsdalen Ski TR 10:17 01:44

16 Andrea Karoline Holmstrøm Fauske IL Ski NO 10:18 01:45

17 Nora Marie Irgens Innstrandens IL NO 10:27 01:54

18 Maja Alstad-Larsen Fauske IL Ski NO 10:59 02:26

19 Sofie Simonsen Halsøy IL Ski NO 12:03 03:30

Fullførte:19 Påmeldte:22 Startende: 19

Kvinner veteran - 3,0 km fristil

1 Lise D Holmer Bjerkvik IF TR 09:30 00:00

2 Doris Stien Kaspersen Bossmo og Ytteren IL NO 10:12 00:42

Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende: 2

Menn veteran - 7,5 km fristil

1 Bjørn Anders Kroken Kvaløysletta Skilag TR 20:33 00:00

2 Per Kåre Jakobsen Alta IF FI 20:36 00:03

3 Tore Olsen Viddelaget FI 20:50 00:17

4 Kjell-Arne Kristiansen Medkila SL TR 21:03 00:30

5 Sven-Tore Nilsen Alta IF FI 21:24 00:51

6 Bjørn Heimdal Dølaski TR 21:40 01:07

7 John Eirik Karlsen Melbo IL NO 22:08 01:35

8 Johnny Ryvoll Tromsø SK - Langrenn TR 22:11 01:38

9 Brigt Rødli Melbo IL NO 22:43 02:10

10 Thomas Eliassen Darell Hammerfest SK FI 23:33 03:00

11 Ole-Andre Helgaas Kvaløysletta Skilag TR 24:19 03:46

12 Endre Leivdal Medkila SL TR 24:51 04:18

13 Frode Bolli Strøm Narvik SK NO 25:30 04:57

14 Egil Bjørnhaug Hammer Kvaløysletta Skilag TR 26:22 05:49

15 Eirik Spissøy Pioner Ski, IL TR 26:35 06:02

16 Svein-Tore Skogstad Øverbygd IL TR 26:41 06:08

17 Per Ivar Hansen Pioner Ski, IL TR 29:14 08:41

Fullførte:17 Påmeldte:22 Startende: 18

K 17 år - 5,0 km fristil

1 Marthe Karlsen NNS/ Melbo IL NO 14:49 00:00

2 Agnethe Kaasen NNS/ Nordreisa IL TR 14:56 00:07

3 Sirin Elisabeth Strand Alta IF FI 15:27 00:38

4 Anna Sandbakken Bardufoss og Omegn IF TR 15:38 00:49

5 Birgitte Dørmænen Vadsø SK NO 15:47 00:58

6 Emilie Pareli Sortland og Omegn SK - Ski NO 15:49 01:00

7 Hennie Barstrand Stornes Fauske IL Ski NO 16:18 01:29

8 Kaja Seim Vorren Polarstjernen, IL FI 17:19 02:30

9 Maiken Hillestad Senja Ski TR 17:24 02:35

10 Emilie Helskog Fauske IL Ski NO 17:53 03:04

11 Martha Kalvig Skogan Innstrandens IL NO 18:16 03:27

12 Johanna Emilie HemminghyttNordfjorden IL NO 19:11 04:22

K 18 år - 5,0 km fristil

1 Johanne Larsen NNS/ Lyngen/Karnes IL TR 14:21 00:00

2 Ingrid Mathisen Fauske IL Ski NO 14:35 00:14

3 Sofie Mack Rørvik Bardufoss og Omegn IF TR 15:58 01:37

4 Amanda Bjørnenak NNS/ Bardu IL TR 16:54 02:33

5 Oda Eidem Jensen Innstrandens IL NO 16:56 02:35

6 Synnøve Myhr Tromsø SK - Langrenn TR 17:28 03:07

7 Ane Marie Johnsen Kabelvåg SK NO 18:30 04:09

8 Amalie Kristin Kvandal Leirfjord IL NO 18:37 04:16

9 Lise Rønnåbakk Stormfjell IL NO 18:44 04:23

Fullførte:9 Påmeldte:11 Startende: 9

Kvinner senior - 5,0 km fristil

1 Marit Katarina Robertsen Kvaløysletta Skilag TR 14:31 00:00

2 Maria Nysted Grønvoll Team Veidekke/ Furuflaten IL TR 14:43 00:12

3 Line Elise Heimdal Bardu IL TR 16:04 01:33

4 Eline Heimdal Bardu IL TR 16:12 01:41

Solveig Wiggen AndreassenTeam Veidekke/ Kvaløysletta Skilag TR 16:12 01:41

6 Vilde Kvammen Tverrelvdalen IL FI 16:40 02:09

7 Elena Theres Lifjell Bossmo og Ytteren IL NO 18:16 03:45

Fullførte:7 Påmeldte:8 Startende: 7

K 19/20 år - 5,0 km fristil

1 Silje Theodorsen Kvaløysletta Skilag TR 14:02 00:00

2 Lovise Heimdal NNS/ Bardu IL TR 14:16 00:14

3 Christina Rolandsen Fauske IL Ski NO 14:36 00:34

4 Hilde Espnes Senja Ski TR 14:42 00:40

5 Henriette Heitmann Mikkelsen Lillehammer Skiklub OP 14:55 00:53

6 Ine Løvlien Lillehammer Skiklub OP 15:25 01:23

7 Ellen Gyllan Hanssen Ankenes SK TR 16:38 02:36

Fullførte:7 Påmeldte:10 Startende: 7

M 17 år - 7,5 km fristil

1 Eirik Johansen Bossekop UL FI 20:09 00:00

2 Martin Bentzen Kvaløysletta Skilag TR 20:35 00:26

3 Thor Eirik Skaret Monsen Alta IF FI 20:36 00:27

4 Sander Murbræch Innstrandens IL NO 20:37 00:28

5 Tage Bjørkli Alta IF FI 20:45 00:36

Magne Svendsen Esjeholm Alta IF FI 20:45 00:36

7 Amund Siljebråten NNS/ Bjerkvik IF TR 21:24 01:15

8 Sivert Hansen Hauan MVS/ Kvaløysletta Skilag TR 21:40 01:31

9 Erling Helgaas Kvaløysletta Skilag TR 21:45 01:36

10 Jørgen Henriksen Sortland og Omegn SK - Ski NO 21:59 01:50

11 Sigbjørn Edøy Tromsø SK - Langrenn TR 22:02 01:53

12 Brian Holmstrøm Fauske IL Ski NO 22:08 01:59

13 Johannes Jonassen Pleym Vadsø SK NO 22:19 02:10

14 Andreas Myre Nesvold NNS/ Ballangen Ski TR 22:34 02:25

15 Magnus Sandnes Splint, IL NO 22:51 02:42

16 Nukappiannguaq Olsen Nordreisa IL TR 23:01 02:52

17 Vegar André Jørgensen Bossekop UL FI 23:41 03:32

18 Johan Schanche Ilar, IL FI 23:45 03:36

19 Marius Hoe NNS/ Lyngen/Karnes IL TR 24:00 03:51

20 Vebjørn Utsi Johnsen Stil, IL FI 24:11 04:02

21 Hans Henrik Lange Sortland og Omegn SK - Ski NO 24:25 04:16

22 Kristoffer Utsi Johnsen Stil, IL FI 25:18 05:09

Fullførte:22 Påmeldte:23 Startende: 22

M 18 år - 7,5 km fristil

1 David Dong-Hee Vik Alta IF FI 19:20 00:00

2 Erik Valnes NNS/ Bardufoss og Omegn IF TR 19:38 00:18

3 Markus A. Svendsen Bardu IL TR 20:04 00:44

4 Arnt Gunnar Winther MVS/ Kabelvåg SK NO 20:06 00:46

5 Eirik Renna Eilertsen NNS/ Kirkenes & Omegn SK FI 20:33 01:13

6 Jørgen Jakola Innstrandens IL NO 20:35 01:15

7 Roar Jørgensen Vadsø SK FI 21:07 01:47

8 Sondre Stenvold Simonsen Bardu IL TR 21:17 01:57

9 Tobias Storvik Drevja IL NO 21:22 02:02

10 Mikkel Labahå Johansen Kirkenes & Omegn SK FI 21:23 02:03

11 Sindre A Winther TorbergsenMedkila SL TR 21:28 02:08

12 André Lenningsvik MVS/ Korgen IL NO 21:32 02:12

13 Torstein Anfinsen Tromsø SK - Langrenn TR 21:33 02:13

Erlend Elveos Kjelstrup Innstrandens IL NO 21:33 02:13

15 Anders Johan Olsen MVS/ Kabelvåg SK NO 21:34 02:14

16 Vebjørn Heitmann MikkelsenAlta IF FI 22:04 02:44

17 Simen Grønli NNS/ Tromsø SK - Langrenn TR 22:50 03:30

18 Mathias Gyllan Hanssen Ankenes SK TR 23:07 03:47

19 Jakob Kleven Kirkenes & Omegn SK FI 23:36 04:16

20 Vebjørn Svendsen Medkila SL TR 23:55 04:35

21 Håkon Borch Bjørnå NNS/ Bjerkvik IF TR 24:09 04:49

22 Axel Strandenæs Tromsø SK - Langrenn TR 25:23 06:03

Fullførte:22 Påmeldte:30 Startende: 22

M 19/20 år - 7,5 km fristil

1 Eivind Krane Heimdal Bardu IL TR 18:59 00:00

2 Audun Erikstad Vadsø SK FI 19:17 00:18

3 Torgeir Sulen Hovland Medkila SL TR 19:33 00:34

4 Fredrik Mack Rørvik NTG-L/ Bardufoss og Omegn IF TR 19:45 00:46

5 Sturla Bjørn Einarsson Tromsø SK - Langrenn TR 19:51 00:52

6 Tobias Thørnquist JacobsenInnstrandens IL NO 20:01 01:02

7 Joakim Vangen Thomassen Innstrandens IL NO 20:15 01:16

Eirik Mikkelsen NNS/ Medkila SL TR 20:15 01:16

9 Sigurd J Gundersen Vadsø SK NO 20:32 01:33

10 Isak Sætermo Storforshei IF NO 20:49 01:50

Marcus Johnsen NNS/ Sortland og Omegn SK - Ski NO 20:49 01:50

12 Elias Valøy Tromsø SK - Langrenn TR 21:03 02:04

13 Simen Bekkevoll NNS/ Bjerkvik IF TR 21:06 02:07

14 Maximilian Bie Bardufoss og Omegn IF TR 21:08 02:09

15 August Nordeng NNS/ Sortland og Omegn SK - Ski NO 21:10 02:11

16 Jonas Boberg Svineng NNS/ Nordlys, IL FI 21:13 02:14

17 Martin Hojem Kirkenes & Omegn SK FI 21:22 02:23

18 Edvin Frost Tromsø SK - Langrenn TR 21:23 02:24

19 Isak Nordeng Jensen Sortland og Omegn SK - Ski NO 21:40 02:41

20 Nikolai Øwre Ryvoll Medkila SL TR 22:10 03:11

21 Patrick Lønhaug Vadsø SK FI 22:56 03:57

22 Morten Erichsen Ilar, IL FI 23:05 04:06

23 Vegard Johnsen Ankenes SK TR 24:37 05:38

24 Martin Bruhn Munkebye Forsøk, IL FI 26:06 07:07

Fullførte:24 Påmeldte:30 Startende: 24

Menn senior - 7,5 km fristil

1 Alexander Os Fauske IL Ski NO 18:29 00:00

2 Snorri Einarsson Team Veidekke/ Tromsø SK - Langrenn TR 18:30 00:01

3 Martin Mikkelsen Medkila SL TR 18:43 00:14

Morten Harjo Pettersen Vadsø SK FI 18:43 00:14

5 Rolf Einar Jensen Team Veidekke/ Bossmo og Ytteren IL NO 18:45 00:16

6 Eirik Solvang Innstrandens IL NO 19:05 00:36

7 Christian Tvedt Bugge Kvaløysletta Skilag TR 19:16 00:47

8 Rune Strømholt Tromsø SK - Langrenn TR 19:22 00:53

9 Håkon Mikalsen Nordreisa IL TR 19:35 01:06

10 Espen Mikkelsen Vadsø SK FI 19:44 01:15

11 Andreas Nygaard Team Veidekke/ Burfjord IL TR 19:45 01:16

12 Daniel Carløy Skjønsfjell Nordreisa IL TR 19:52 01:23

13 Markus Norum Nilsen Sortland og Omegn SK - Ski NO 20:07 01:38

14 Eirik Farstad Burfjord IL TR 20:23 01:54

15 Eirik Dagssønn Haugsnes Pioner Ski, IL TR 20:38 02:09

16 Karl Peter Kristensen Nordreisa IL TR 20:53 02:24

17 Simon Gundersen Medkila SL TR 20:54 02:25

18 Tarjei Samnøy Amundsen Viking, TIF HO 21:06 02:37

19 Piera Niillas Tobiassen Forsøk, IL FI 21:32 03:03

20 Håvar Hovde Østvik Bardu IL TR 21:56 03:27

21 Christoffer Pedersen Nordreisa IL TR 22:03 03:34

22 Tom Emil Larsen Stormfjell IL NO 22:06 03:37

23 Øyvind Munkebye Forsøk, IL FI 23:42 05:13

Fullførte:23 Påmeldte:29 Startende: 23

Send inn tekst og bilder «

Del din sportsopplevelse med oss - som rapporter fra kamper og arrangementer!

Artikkeltags