Slik gikk det i Reistadløpet

Rune Skog vant sin klasse i Reistadløpet på ski.

Rune Skog vant sin klasse i Reistadløpet på ski.

Artikkelen er over 4 år gammel

Rune Skog fra Bjerkvik gikk til topps i sin klasse under Reistadløpet på ski i helga.

DEL

867 personer startet i Reistadløpet 2015. Av disse kom 846 i mål. Håkon Mikalsen og Anna Svendsen ble beste dame og herreløper. Av lokale utøvere kan vi nevne at eks skiskytter Rune Skog gikk til topps i sin klasse, menn 41-45 år.

Samtlige resultater og deltakere

Reistadløpet 2015

Setermoen-Bardufoss

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff

Reistadløpet TUR

K15-16 (Påmeldt: 8 - Startet: 8 - Fullført: 7 - Premier: 0)

1 Sofie Schjølset Målselv IL 28 01:52:08 00:00

2 Julie Waltenberg Lyngen/Karnes IL 26 01:54:47 02:39

3 Ingrid Andrea Gulbrandsen Pioner Ski, IL 32 01:59:54 07:46

4 Amalie Storaa Jensen Bardu IL 8 02:01:44 09:36

5 Hanne Kristine Kroken Kvaløysletta Skilag 20 02:07:02 14:54

6 Adelie Hoel Pioner Ski, IL 34 02:15:51 23:43

7 Lise Samuelsen Lyngen/Karnes IL 358 02:22:35 30:27

K17-18 (Påmeldt: 7 - Startet: 7 - Fullført: 7 - Premier: 0)

1 Synne ARNESEN Senja Ski 37 01:45:15 00:00

2 Ingvild Margrete Ofstad Tromsø Skiklubb Langrenn 43 01:59:49 14:34

3 Julie Karlsen 5 02:01:24 16:09

4 Bjørk Hågensen Tromsø Skiklubb Langrenn 41 02:02:30 17:15

5 Synnøve Larsen Lyngen/Karnes IL 25 02:03:15 18:00

6 Johanne HEIMDAL Bardu IL 11 02:04:41 19:26

7 Marie HOEL Pioner Ski, IL 33 02:12:08 26:53

K19-20 (Påmeldt: 2 - Startet: 2 - Fullført: 2 - Premier: 0)

1 Johanne LARSEN Lyngen/Karnes IL 24 01:54:51 00:00

2 Viveke Ottemo Kvaløysletta Skilag 266 02:45:02 50:11

K21-25 (Påmeldt: 11 - Startet: 11 - Fullført: 11 - Premier: 0)

1 Anna Svendsen Tromsø Skiklubb Langrenn 40 01:37:08 00:00

2 Silje THEODORSEN Kvaløysletta Skilag / Team Veidekke

Nord-Norge 19 01:40:02 02:54

3 Kathrine KVERNMO Bardu IL 12 01:42:44 05:36

4 Hilde ESPNES Senja Ski 36 01:48:44 11:36

5 Marit ROBERTSEN Kvaløysletta Skilag 22 01:59:33 22:25

6 Anette KJELLBERGVIK Kvaløysletta Skilag 21 02:04:39 27:31

7 Eline HEIMDAL Bardu IL 13 02:08:32 31:24

8 Karoline Dalen Tromsø Stundentenes Idrettslag 44 02:19:40 42:32

9 Line Birgitte Solvang Bardu IL / Bardu Ungdomsskole 6 02:22:39 45:31

10 Marie Evjenth TSI Langrenn 47 02:28:42 51:34

11 Helene Hafnor Tromsø Stundentenes Idrettslag 45 02:31:51 54:43

K26-30 (Påmeldt: 3 - Startet: 3 - Fullført: 3 - Premier: 0)

1 Marte Støback Bjørsvik TSI Langrenn 46 01:59:00 00:00

2 Tone Røst Heimlund Kvaløysletta Skilag 18 02:04:28 05:28

3 Kristin Harila Polarstjernen, IL 35 02:07:04 08:04

K31-35 (Påmeldt: 2 - Startet: 2 - Fullført: 2 - Premier: 0)

1 Liv-Iris Sørgård Øverbygd IL 31 02:14:19 00:00

2 Lena Karlsen Bardu IL 7 02:20:03 05:44

K36-40 (Påmeldt: 2 - Startet: 2 - Fullført: 2 - Premier: 0)

1 Heidi Rognli Heimdal Bardu IL 10 01:59:46 00:00

2 Marita Engevik Kvaløysletta Skilag 16 02:15:14 15:28

K41-45 (Påmeldt: 3 - Startet: 3 - Fullført: 3 - Premier: 0)

1 Lise D Holmer Bjerkvik IF 15 02:05:14 00:00

2 Hege Sletten Bardu IL 9 02:09:30 04:16

3 Mona Klæboe Sulland Bardufoss 38 03:10:24 01:05:10

K46-50 (Påmeldt: 7 - Startet: 7 - Fullført: 7 - Premier: 0)

1 Line Heimdal Bardu IL 14 01:51:41 00:00

2 Karen Skogen Norwegian 30 02:04:54 13:13

3 Mona Granheim Schjølset Målselv IL 27 02:05:19 13:38

4 Hilde Halvorsen 1 02:09:45 18:04

5 Inger-Lise Brones Kvaløysletta Skilag 17 02:20:14 28:33

6 Marianne A. Olsen 2 02:25:05 33:24

7 Kristin Nilsen Troms Kraft 39 02:58:54 01:07:13

K51-55 (Påmeldt: 1 - Startet: 1 - Fullført: 1 - Premier: 0)

1 Mari Ann Hansen Brodahl Lians Caravan & Fritid AS 23 02:24:14 00:00

K56-60 (Påmeldt: 1 - Startet: 1 - Fullført: 1 - Premier: 0)

1 Anne-Margrethe Roll Narvik Skiklubb 29 02:08:39 00:00

K66-70 (Påmeldt: 1 - Startet: 1 - Fullført: 1 - Premier: 0)

1 Guri Løkse 3 02:57:36 00:00

M15-16 (Påmeldt: 17 - Startet: 17 - Fullført: 17 - Premier: 0)

1 Egil Espnes Senja Ski 188 01:42:25 00:00

2 Sigurd Lien Bardu IL 83 01:44:19 01:54

3 Kristian Løftingsmo Medkila SL 163 01:46:52 04:27

4 Jakob Brones Engen Kvaløysletta Skilag 142 01:48:19 05:54

5 Lars Olav Rege Senja Ski 185 01:48:41 06:16

6 Krister Svendsen Bardu IL 89 01:51:35 09:10

7 Håkon Jervidal Tromsø Skiklubb Langrenn 236 01:52:49 10:24

8 Ola Spissøy Pioner Ski, IL 176 01:53:53 11:28

9 Petter Hangerhagen Stokke IL 206 01:54:33 12:08

10 Krister Klaussen Kvaløysletta Skilag 143 01:55:27 13:02

11 Tobias Nikolai Overvik Bardufoss og Omegn IF 96 01:55:30 13:05

12 Halvor ELVERUM Stokke IL 208 01:56:54 14:29

13 Sebastian Hansen Pioner Ski, IL 177 01:58:55 16:30

14 Simen Nordmo Lundamo Bardufoss og Omegn IF 95 02:00:30 18:05

15 Håkon S.dyrstad Nordreisa IL 168 02:16:07 33:42

16 Vegard Stenvold Simonsen Bardu IL 86 02:19:51 37:26

17 Henrik Johannessen Ankenes Skiklubb 78 02:20:28 38:03

M17-18 (Påmeldt: 9 - Startet: 9 - Fullført: 8 - Premier: 0)

1 Sivert Moen Mellembygd IL 164 01:40:00 00:00

2 Martin BENTZEN Kvaløysletta Skilag 138 01:41:48 01:48

3 Erling HELGAAS Kvaløysletta Skilag / NTG Tromsø 148 01:43:04 03:04

4 Einar Mikal ANDREASSEN Fjell Skilag 114 01:45:57 05:57

5 Mats Jørgen Nordmo Ingdal Mellembygd IL 165 01:56:19 16:19

6 Henrik Adrian Hansen Kvaløysletta Skilag 149 02:04:06 24:06

7 Johannes B. Hammer Kvaløysletta Skilag / NTG 141 02:04:20 24:20

8 Sindre Kalstad Gamst Tromsø Skiklubb Langrenn 242 02:10:24 30:24

Ola Wang Ørjavik 67 DSQ

M19-20 (Påmeldt: 6 - Startet: 6 - Fullført: 6 - Premier: 0)

1 Torgeir Hovland Kvaløysletta Skilag 146 01:29:04 00:00

2 Erlend NYHUS Bardu IL / Bardu Ungdomsskole 82 01:33:07 04:03

3 Simen BEKKEVOLL Bjerkvik IF 99 01:36:02 06:58

4 Eirik MIKKELSEN Medkila SL 157 01:36:10 07:06

5 Simen GROENLI Tromsø Skiklubb Langrenn 237 02:04:20 35:16

6 Kristoffer Jacobsen Sulland Bardufoss 221 02:54:36 01:25:32

M21-25 (Påmeldt: 9 - Startet: 8 - Fullført: 8 - Premier: 0)

1 Håkon Mikalsen Nordreisa IL 169 01:24:21 00:00

2 Andreas NYGAARD Burfjord IL 104 01:29:13 04:52

3 Christian Tvedt Bugge Kvaløysletta Skilag / TSNN 145 01:29:36 05:15

4 Runar Hermo Hammerfest Skiklubb 120 01:34:21 10:00

5 Tarjei Amundsen TIF Viking 374 01:39:50 15:29

6 Bjørnar Rogne Halvorsen Team Adonai 228 02:11:51 47:30

7 Thomas Nærby Tromsø Stundentenes Idrettslag 251 02:19:55 55:34

8 Sivert Anfeltmo Sulland Bardufoss 220 02:55:04 01:30:43

Martin Stenseth Sulland Bardufoss 218 DNS DNS

M26-30 (Påmeldt: 20 - Startet: 20 - Fullført: 17 - Premier: 0)

Snorri EINARSSON Tromsø Skiklubb Langrenn / Team

Veidekke Nord Norge

1 248 01:29:00 00:00

2 Espen Mikkelsen Vadsø Skiklubb 258 01:34:26 05:26

3 Sven-Are PAULSEN Bardu IL 90 01:34:53 05:53

4 Espen R Johansen Forsvaret - GSV 117 01:37:58 08:58

5 Martin Peder Kvalshaug Kårvåg IL 127 01:43:45 14:45

6 Daniel Poppe Skipenes Tromsø Stundentenes Idrettslag 253 01:45:41 16:41

7 Christian Magnussen 61 01:46:58 17:58

8 Henrik BROVOLD Tromsø Stundentenes Idrettslag 252 01:48:30 19:30

9 Håvar Hovde Østvik Bardu IL / Bardu Ungdomsskole 87 01:51:05 22:05

Sondre Fylling Oslostudentenes IK - Ski / Team

Ullevål/Tåsen

10 172 01:54:11 25:11

11 Martin Rasmussen 51 02:02:39 33:39

12 Kim Storvoll Skiforeningen 190 02:04:08 35:08

13 Sigve Daae Rasmussen AkerSolutions 74 02:25:24 56:24

14 Thomas Kjosnes Berntsen AkerSolutions 73 02:29:35 01:00:35

15 Tom Vegar Myre Sulland Bardufoss 216 02:47:12 01:18:12

16 Øyvind Jenssen Sulland Bardufoss 222 03:02:13 01:33:13

17 Kristian Jæger 49 03:13:13 01:44:13

Bjørn Thomas Nygaard Burfjord IL 103 DSQ

Kristian ULRIKSEN Tromsø Skiklubb Langrenn / Econor 238 DSQ

M31-35 (Påmeldt: 11 - Startet: 11 - Fullført: 10 - Premier: 0)

1 Vidar Wensel Posten/Sørreisa O-Lag 179 01:42:15 00:00

2 Kristian Rambøl Ballangen Ski 80 01:44:38 02:23

3 Lars-Erik Eriksen Storebrand 209 01:47:14 04:59

4 Aleksander Bjørnsund Sortland og Omegn Skiklubb - Ski 198 01:51:39 09:24

5 Per-Arne Øye 66 02:04:25 22:10

6 Raymond Vedal Bardu Ungdomsskole 93 02:08:00 25:45

7 Morten Øye Northern Runners 171 02:12:57 30:42

8 Jørgen Rasmussen Sortland og Omegn Skiklubb - Ski 199 02:17:38 35:23

9 Anders Bjerkås Kvaløya Videregående Skole 136 02:18:41 36:26

10 Lars Nagelstad Dalland Team Fysio Fatale 57 02:19:26 37:11

M36-40 (Påmeldt: 19 - Startet: 16 - Fullført: 16 - Premier: 0)

1 Vegar Skildheim Kvaløysletta Skilag / KSAT 147 01:32:05 00:00

2 Arnt Jakobsen HV 16 124 01:48:50 16:45

3 Andreas Allern Brose Svartball IL 224 01:51:37 19:32

4 Knut Eirik Dybdal 65 01:52:05 20:00

5 Frode Øen 54 01:56:06 24:01

6 Per Arve Aas Kvaløysletta Skilag 144 01:57:46 25:41

7 Runar Johansen Forsøk, IL / Team Fysio Fatale 116 01:59:55 27:50

8 Espen Johannessen Ankenes Skiklubb 79 02:04:47 32:42

9 Håkon Pettersen AkerSolutions 75 02:06:04 33:59

10 Christian Nordheim Sortland og Omegn Skiklubb - Ski 200 02:16:58 44:53

11 Robin Næss Sortland og Omegn Skiklubb - Ski 373 02:17:40 45:35

12 Anders Mo Hanssen Svartball IL 225 02:22:53 50:48

13 Børge Aafløy Opdan Sortland og Omegn Skiklubb - Ski 202 02:24:59 52:54

14 Ola Appelbom Sulland Bardufoss 217 02:59:36 01:27:31

15 Kai-Robin Sørensen 69 03:01:04 01:28:59

16 Andreas Robertsen Team 1Erski 227 03:08:16 01:36:11

M41-45 (Påmeldt: 29 - Startet: 28 - Fullført: 28 - Premier: 0)

1 Rune Skog Bjerkvik IF / SWECO Narvik 98 01:35:42 00:00

2 Leif Erik Einan Bardu IL / Team Coop 88 01:36:39 00:57

3 Øyvind Lyngedal Tromsø Skiklubb Langrenn / UNN 250 01:38:08 02:26

4 Arne-Markus Svendsen Dølaski 111 01:38:18 02:36

5 Kenneth Daleng Salangen IF-Ski 182 01:39:38 03:56

6 Odd-Tore Skildheim Tromsø Skiklubb Langrenn 243 01:41:57 06:15

7 Hans Erik Børve Salangen IF-Ski 181 01:43:51 08:09

8 Patrick Nylund Medkila SL 156 01:46:50 11:08

9 Stein Olaf Kollstrøm Tromsø Skiklubb Langrenn 244 01:46:55 11:13

10 Ragnar Schjølset Målselv IL 154 01:49:17 13:35

11 Erik Bie 59 01:50:11 14:29

12 Geir-Henning Wintervoll Pioner Ski, IL 174 01:54:37 18:55

13 Roger Simonsen Bardu IL 81 01:56:55 21:13

14 Martin Nymo Aleris Nymogården 76 01:58:52 23:10

15 Sturla Vik Kvaløysletta Skilag 140 01:59:14 23:32

16 Stian Røberg Bossmo og Ytteren IL 261 02:01:09 25:27

17 Frank R. Myhre Kobba Sykkelklubb 131 02:05:29 29:47

18 Hans Thomas Brox Tromsø Skiklubb Langrenn 239 02:05:51 30:09

19 Erlend Dårflot Olsen Sørreisa O-lag 263 02:07:01 31:19

20 Trond Arne Liavik Medkila SL / Medico 162 02:09:57 34:15

21 Ronny Almaag Laksvatn IL 150 02:10:44 35:02

Morten Gammelgård Pedersen Tromsø Skiklubb Langrenn / Radisson

Blu

22 245 02:14:36 38:54

23 Trond Gunnar Hansen KSAT BIL 134 02:15:52 40:10

24 Bjørnar Leithe Borch Tromsø Løpeklubb 234 02:15:54 40:12

25 Roar Jørgensen Reinelv Sportsklubb 180 02:18:24 42:42

26 Øyvind Leikvin Svalbard Hestesenter 223 02:18:53 43:11

27 Lars Jordahl Aker Solutions 72 02:23:03 47:21

28 Torstein Johansen TEAM 1ERSKI 226 03:19:19 01:43:37

Ståle Karlsen Medkila SL 161 DNS DNS

M46-50 (Påmeldt: 31 - Startet: 30 - Fullført: 30 - Premier: 0)

1 Toralf Heimdal Dølaski / Bardu Ungdomsskole 109 01:31:31 00:00

2 Fred Anders Solbakken 50 01:33:20 01:49

3 Kjell Arne KRISTIANSEN Medkila SL 159 01:34:18 02:47

4 John Eirik Karlsen 58 01:35:51 04:20

5 Bjørn Heimdal Dølaski 108 01:37:10 05:39

6 Bjørn-Erik Nybakken Kongsbakken BIL 132 01:40:06 08:35

7 Rune Pettersen Kilkameratene, IF 129 01:42:38 11:07

8 Kjell Nilsen Stålbrott IL 204 01:43:21 11:50

9 Torgeir Eriksen Målselv Maskin & Transport AS 155 01:43:25 11:54

10 Ole Jørgen Ørjavik SpareBank1 Nord-Norge 203 01:45:20 13:49

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

11.04.2015 17:54:21

PAGE

5

Reistadløpet 2015

Reistadutvalget RESULTATLISTE 11.04.2015

Setermoen-Bardufoss

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff

Reistadløpet TUR

M46-50 (Påmeldt: 31 - Startet: 30 - Fullført: 30 - Premier: 0)

Ronald Seglsten Tromsø Skiklubb Langrenn /

Revisorkompaniet Tromsø AS

11 246 01:46:10 14:39

12 Lars ELVERUM Stokke IL 207 01:48:39 17:08

13 Morten Bie Bardufoss og Omegn IF / EBN 94 01:49:17 17:46

14 Tor-Gunnar Olsen TRAFO BIL 231 01:50:02 18:31

15 Arild Nikolaisen Bardu IL 85 01:50:21 18:50

16 Svein-Tore Skogstad Øverbygd IL 173 01:51:36 20:05

17 Håkon Brynjulfsen Senja Ski 187 01:53:34 22:03

18 Alf Eirik Røkenes TUIL Tromsdalen Ski / KSAT BIL 254 01:54:14 22:43

19 Svein-Arild Aakre Tromsø Skiklubb Langrenn 247 01:56:06 24:35

20 Arne Bjørnar Langnes Sulland Bardufoss 215 01:56:57 25:26

21 Kurt-Ivar Solbakk Bardu IL 84 02:00:46 29:15

22 Eirik Spissøy Pioner Ski, IL 175 02:02:48 31:17

23 Per Ivar Hansen Pioner Ski, IL 178 02:03:08 31:37

24 Roy Haarvik Bardu IL 91 02:03:17 31:46

25 John-Steve Jensen Josefvatn IL 125 02:03:52 32:21

Egil B. Hammer Kvaløysletta Skilag / Statens

Vegvesen

26 139 02:06:33 35:02

27 Oddbjørn A. Johnsen Kvaløya Videregående Skole 137 02:12:32 41:01

Hans-Martin Vaeng Sørreisa OL/Revisorkompaniet

Tromsø AS

28 196 02:18:21 46:50

29 Pål Dalan TEAM 1ERSKI 71 02:22:38 51:07

30 Kjell-Isak Rubbås TEAM 1ERSKI 304 03:04:33 01:33:02

Halvar Krane Norges Arktiske Studentsamskipnad 170 DNS DNS

M51-55 (Påmeldt: 19 - Startet: 18 - Fullført: 18 - Premier: 0)

1 Knut Beck Engebretsen Heming, IL - Ski 122 01:32:59 00:00

2 Arnulf Bekkevoll Dølaski 110 01:36:16 03:17

3 Roy-Helge Larsen Kvaløysletta Skilag 265 01:42:54 09:55

4 Johnny Ivar Ryvoll Tromsø Skiklubb Langrenn 241 01:43:59 11:00

5 Arild Øvergaard Målselv IL 153 01:44:10 11:11

6 Trygve S. Deraas Tromsø Skiklubb Langrenn 240 01:46:55 13:56

7 Odd Arild Nordseth Storsteinnes IL / Sulland Bardufoss 213 01:47:17 14:18

8 Jon-Geir Iversen Tromsø Løpeklubb 235 01:47:25 14:26

9 Dag Hugo Stølan FLO/Invstab 115 01:52:12 19:13

10 Ole-André Helgaas Sør-Kvaløya IL / Statanes Vegvesen 194 01:55:43 22:44

11 Stig Benestad Skiforeningen / Overtoppen 191 01:56:05 23:06

12 Dag Langnes HPIL 123 01:56:52 23:53

13 Asle Pedersen Serit 189 02:00:47 27:48

14 Arnulf Kjeldsen KSAT 133 02:03:19 30:20

15 Olav Nordhagen Harstad Skiklubb 260 02:17:10 44:11

16 Yngve Storø Bjerkvik IF / Storø Sport 100 02:36:29 01:03:30

17 Jens Munch-Ellingen 55 02:44:06 01:11:07

18 Michael Rye-Holmboe DNB 107 02:45:27 01:12:28

M56-60 (Påmeldt: 17 - Startet: 16 - Fullført: 16 - Premier: 0)

1 Torbjørn Sneve Narvik Skiklubb 166 01:43:39 00:00

2 Alvin Granild Grovfjord IL 118 01:47:49 04:10

3 Børre Simonsen Ankenes Skiklubb 77 01:56:39 13:00

4 Leif Bjørnar Henriksen Kvæfjord IL 135 01:57:35 13:56

Ola Mellem Tromsdalen UIL / Vervarslinga For

Nord-Norge

5 233 01:59:41 16:02

6 Sigmund Salamonsen 305 02:07:49 24:10

7 Jan-Hugo Sørensen Vannøy SK 259 02:11:16 27:37

8 Finn Hanstad 56 02:13:48 30:09

9 Eidar Tøllefsen 52 02:16:09 32:30

10 Gunnar Skipenes Bardu IL 92 02:18:46 35:07

11 Oddvar Åmo Seljeskog IL 184 02:20:04 36:25

12 Torleif Selseng Storsteinnes IL / Troms Kraft BIL 214 02:20:53 37:14

13 Gjert Olav Risbøl Harstad 121 02:22:11 38:32

14 Odd Egil Larsen Diplom-Is AS 105 02:22:37 38:58

15 Kurt Olsen Tennes og Omegn IL / Bakken Gård 230 02:38:19 54:40

16 Leif Sagelv Storsteinnes IL 212 02:40:26 56:47

Oddgeir Kvello Olsen 64 DNS DNS

M61-65 (Påmeldt: 18 - Startet: 18 - Fullført: 18 - Premier: 0)

1 Tore Stiberg Bjerkvik IF / Norges Brannskole 101 01:46:30 00:00

2 Willy Vatndal 63 01:47:28 00:58

3 Asbjørn Tøllefsen Kilkameratene, IF 130 01:49:02 02:32

4 Arild Sørsand Lyngen/Karnes IL 152 01:55:45 09:15

5 Geir Bjørsvik TUIL Tromsdalen Ski 256 01:55:48 09:18

6 Rolf Holsbø Johansen TUIL Tromsdalen Ski 255 01:56:03 09:33

7 Svein Tore Jensen Kilkameratene, IF 128 01:58:01 11:31

8 John Lindrupsen Troms Kraft 232 01:58:19 11:49

9 Terje Bjørnar Hartviksen Medkila SL 160 01:58:43 12:13

10 Ove Hellevang 48 02:05:16 18:46

11 Rolf Ødegaard 60 02:06:23 19:53

12 Rune Karlsen Stormfjell IL 210 02:08:49 22:19

13 Jan Arne Bakkehaug 70 02:12:33 26:03

14 Svein Rognmo Lian`S Caravan & Fritid As 151 02:17:16 30:46

15 Hans Martin Biribakken Tennes og Omegn IL 229 02:19:59 33:29

16 Arne-Martin Dahle Kvæfjord IL 262 02:24:45 38:15

17 Ernst Bjørnar Nilsen Stålbrott IL 205 02:25:17 38:47

18 Arnfinn Paus Sortland og Omegn Skiklubb - Ski 201 02:27:31 41:01

M66-70 (Påmeldt: 7 - Startet: 6 - Fullført: 6 - Premier: 0)

1 Martin Skog Bjerkvik IF 102 01:58:35 00:00

2 Odd Karlsen Medkila SL 158 01:59:24 00:49

3 Gunvald Johansen 264 02:22:50 24:15

4 Are Rydland Salangen IF-Ski 183 02:25:19 26:44

5 Arnulf Godtlieb Hanssen Solli Trappefabrikk AS 193 02:32:42 34:07

6 Egil Skogstad Jensen DNB 106 02:39:30 40:55

M71-75 (Påmeldt: 8 - Startet: 8 - Fullført: 8 - Premier: 0)

1 Arild Brygghaug Senja Ski 186 02:00:34 00:00

2 Helmer Jan Hemmingsen Storsteinnes IL 211 02:09:04 08:30

3 Jan Bård Os Fauske IL 112 02:12:28 11:54

4 Knut Marskar Grovfjord IL 119 02:14:42 14:08

5 Jan A Eriksen Sørreisa O-Lag 195 02:15:54 15:20

6 Arvid Vrangen Josefvatn IL 126 02:30:36 30:02

7 Finn Andreas Finnseth Sørreisa Skilag 197 02:32:15 31:41

8 Kjell Arne Langsæther Narvik Skiklubb 167 03:02:19 01:01:45

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff

Reistadløpet TRIM m/tid

TRIM Kvinner alle aldre m/tid (Påmeldt: 11 - Startet: 10 - Fullført: 10 - Premier: 0)

Anne Grethe Svee Strande 302 03:20:42 Fullført

Karoline Egge 310 03:05:40 Fullført

Lill-Tove Fredriksen 313 02:44:22 Fullført

Silje Ryeng 326 02:45:56 Fullført

Borghild Bjørnenak Bardu IL / Bardu Ungdomsskole 333 02:41:46 Fullført

Rigmor Sollie Holmebukt Bardu Ungdomsskole 337 02:36:48 Fullført

Tove Elisabeth Svee Medico 361 02:57:51 Fullført

Ingrid Aunegård NITO Nord 362 02:32:10 Fullført

Elin Støvern Simostranda IL 370 DNS DNS

Åshild Nordbotten Tromsø Stundentenes Idrettslag 378 02:41:09 Fullført

Kristin Giske Bardu IL / Bardu Ungdomsskole 382 02:38:05 Fullført

TRIM Menn alle aldre m/tid (Påmeldt: 63 - Startet: 62 - Fullført: 62 - Premier: 0)

Kristian Meier 301 02:19:41 Fullført

John-Terje Sørensen 303 02:15:26 Fullført

Knut Haugan 306 02:51:17 Fullført

Stian Måsø 307 02:36:40 Fullført

Even Ediassen 308 DNS DNS

Marius Geber 309 02:32:40 Fullført

Jan Viktor Berntsen 311 02:00:11 Fullført

Tor Marius Solli 312 03:01:07 Fullført

Ben-Roger Dreyer 314 02:32:22 Fullført

Bjørn Henning Nilssen 315 02:43:28 Fullført

Verner Larsen 316 02:33:10 Fullført

Johannes Gyltnes 317 02:38:32 Fullført

Bjørn Akselsen 318 02:21:51 Fullført

John Alfred Nilsen 319 02:28:10 Fullført

Knut Ørjavik 320 02:04:38 Fullført

TRIM Menn alle aldre m/tid (Påmeldt: 63 - Startet: 62 - Fullført: 62 - Premier: 0)

Eirik Mikkelsen 321 03:14:17 Fullført

Tommy Hagen 322 03:04:25 Fullført

Ove Granberg 323 02:23:04 Fullført

Knut Trygve Jenssen 325 02:12:23 Fullført

Tobias Hã¼bscher 327 02:33:47 Fullført

Kim-Freddy Thomesen Aalesunds Skiklub 328 02:47:25 Fullført

Trond Martin Gustavsen Aker Solutions 329 03:02:38 Fullført

Tom Roger Jensen AkerSolutions 330 02:27:53 Fullført

Lars Erik Sørensen Avinor 331 02:55:12 Fullført

Daniel Løkse Berthinussen Avinor 332 02:45:01 Fullført

Alf Hartvig Austvik Bardu IL 334 02:49:13 Fullført

Arild Nordahl Bardu IL 335 02:43:31 Fullført

Tor-Arne Chruickshank Elvelund Camping 339 02:32:49 Fullført

Åge Alexandersen Faveo 340 02:46:42 Fullført

Erling Johan Johansen Fiskeridirektoratet 341 04:00:24 Fullført

Erik Larsson Hurtigruten 342 02:20:55 Fullført

Øystein Keiledal Hurtigruten AS 343 02:57:35 Fullført

Hans Martin Myrvang JARNES AS 344 02:27:34 Fullført

Karl Ole Oppedal Kilkameratene, IF 345 02:29:54 Fullført

Tormod Johnsen Kilkameratene, IF 346 02:18:14 Fullført

Marvin Johnsen Kilkameratene, IF 347 02:33:56 Fullført

Øystein Stellander Kvæfjord IL 348 02:28:15 Fullført

Halgrim S. Lorentsen Kvaløya Rør AS 349 02:16:50 Fullført

Karsten Bratberg Kvaløysletta Skilag 350 02:16:46 Fullført

Bengt Arne Pettersen Kvaløysletta Skilag 351 02:34:13 Fullført

Per-Helge Engen Lakselvdal Sprint 353 02:22:20 Fullført

Rune Benonisen Lakselvdal Sprint / Team Pigg 354 02:15:32 Fullført

Olaf Guttormsen Lakselvdal Sprint 355 02:22:14 Fullført

Jørn Fyhn Lyngen/Karnes IL 357 02:22:39 Fullført

Brynjar Jørgensen Målselv IL 359 02:41:05 Fullført

Tom Christian Nilsen Målselv IL 360 02:54:48 Fullført

Einar Mortensen Northern Runners 363 01:57:19 Fullført

Øistein Berg Olderdalen IK 364 03:06:35 Fullført

Arve Keilen Olderdalen IK 365 03:32:44 Fullført

Idar Pedersen Olderdalen IK 366 02:36:59 Fullført

Tommy Hauge Øvre Salangen IL 367 02:58:14 Fullført

Hans Anton Uhre Polaris Trykk 368 02:12:15 Fullført

Frank Danjord Reinen IL 369 02:51:32 Fullført

Steinar Dahl Sofa Elite 371 03:30:48 Fullført

Torgeir Bråthen Sørreisa Skilag 372 02:25:33 Fullført

Ole-Martin Kjellmo TK BIL 375 02:36:52 Fullført

Bryan Alexander Hole Tromsø Kommune 376 02:43:59 Fullført

Simen Johansen Tromsø Skiklubb Langrenn 377 02:14:52 Fullført

Johnny Rognmo TUIL Tromsdalen Ski 379 02:47:51 Fullført

Kai Mathisen UiT Norges Arktiske Universitet 380 02:34:45 Fullført

Jan-Magne Finbakken UNN-Ambulanse 381 02:05:53 Fullført

Anders Strand Posten 383 02:20:05 Fullført

Frank Høyer-Simonsen 384 03:17:23 Fullført

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff

Reistadløpet TRIM u/tid

TRIM K/M alle aldre u/tid (Påmeldt: 298 - Startet: 287 - Fullført: 284 - Premier: 0)

Reidun W Aspmo 4 fullført

Kåre Brekke 68 fullført

Randor Nordnes Unglyn IL 257 fullført

Sture Nordahl 324 fullført

Geir Bjørnsund Bardu IL 336 fullført

Anna Sandbakken Bardufoss og Omegn IF 338 fullført

Harald Johan Johansen Kvaløysletta Skilag 352 fullført

Hallgeir Torgersen Lenvik Kommune 356 fullført

Brit Fauske 401 DNS

Tor Håkon Andreassen 402 fullført

Gunnar Paulsen 403 fullført

Odd Harald Skogan 404 fullført

Hanna Heggås 405 fullført

Trond Gravrok 406 DNS

Isabell Vangberg Jakobsen 407 fullført

Camilla Roaldsen 408 fullført

Oddmund Brundtland 409 fullført

Kjetil Indrevik 410 fullført

Eva Karlsen 411 fullført

Herulf Berntsen 412 fullført

Willy-Olav Olsen 413 fullført

Hanne Gyltnes Lidal 414 fullført

Dagfinn Stefanussen 415 fullført

Oddmar Peder Holmebukt 416 fullført

Lars Nygård 417 fullført

Helge Larssen 418 fullført

Torgeir Mathisen 419 fullført

Trygve Løvoll 420 fullført

Arvid Nordaas 421 fullført

Mona Gjerdevik 422 fullført

Tor Inge Berntsen 423 fullført

Geir Arild Johnsen 424 fullført

Jørgen Brones Stenersen 425 fullført

Aina Heimdal 426 fullført

Kristin Lindberg 427 fullført

Terje Bersvendsen 428 fullført

Ingrid Elisabeth Fjeldstad 429 fullført

Jan Hansen 430 fullført

Svein Kåre Eriksen 431 DNS

Geir Hugo Nordgård 432 fullført

0wenche Pedersen 433 fullført

Wenche Johansen 434 fullført

Silje Gyltnes Hjelseth 435 fullført

Jan Erik Vassnes 436 fullført

Jan Roald Johnsen 437 fullført

Terje Utby 438 fullført

Ulf Wensel 439 fullført

Hans Prestbakmo 440 fullført

Frode Bjørkestøl 441 fullført

Synnøve Berntsen Løvland 442 fullført

Kjell Bjørk 443 fullført

Britt Margareth Moen 444 fullført

Elin Wilsgård 445 fullført

Susanne Elisabeth Eriksen 446 fullført

Marit Berntsen 447 fullført

Sissel Kvanli 448 fullført

Olav Inge Flaate 449 fullført

Merethe Appelbom 450 fullført

Olav Andersen 451 fullført

Tor Arne Jakobsen 452 fullført

Arne Bekkevoll 453 fullført

Rita Andreassen 454 fullført

Agnes Nerland Fagerheim 455 fullført

Espen Tangen Berntsen 457 fullført

Arnfinn Heim 458 fullført

Anne Irene Granhus 459 fullført

Kasper Holmen 460 fullført

Jan-Eirik Nordahl 461 fullført

Toralf Larsen 462 fullført

Andreas Berntsen Løvland 463 fullført

Juni Magdele Overvik 464 fullført

Nina Kjær Brones 465 fullført

Rune Østgård 466 fullført

Inga Hjelseth Aleris 467 fullført

Knut Torgeir Lyngra Åse IL 468 fullført

Ragnvald Barkli Sørreisa Skilag 470 fullført

Trond Jarle Lunde AVIATOR 471 fullført

Wenche Mikalsen Bardu IL 472 fullført

Susanne SOLLID Bardu IL 473 fullført

Ronald Saleming Bardu IL 474 fullført

Sevat Heimdal Bardu IL 475 fullført

Tove Amundsen Fuglem Bardu IL 477 fullført

Jakob Fuglem Bardu IL 478 fullført

Ådne Svendsen Bardu IL 479 fullført

Charlotte SOLLID Bardu IL 480 fullført

Margrete Gaski Bardu IL 481 fullført

Magnus Carho Bardu IL 482 fullført

Anna Jacobsen-Gaski Bardu IL 483 fullført

Sverre Wilhelmsen Bardu IL 484 fullført

Berit Rørslett Carho Bardu IL 485 fullført

Markus A. Svendsen Bardu IL 486 fullført

Lisa Amalie Valnes Bardufoss og Omegn IF 487 fullført

Morten Hol Bardufoss og Omegn IF 488 fullført

Eivind Valnes Bardufoss og Omegn IF 489 fullført

Gjermund Hol Bardufoss og Omegn IF 490 fullført

Erik VALNES Bardufoss og Omegn IF 491 fullført

Lars Nordmo Lundamo Bardufoss og Omegn IF 492 fullført

Sigurd Alterskjær Eriksen Bardufoss og Omegn IF 493 fullført

Tor-Einar Larsen Bjerkvik IF 494 fullført

Kurt Asmund Sørensen Bohavet AS 495 fullført

Tom-Erik Richardsen Breivik IL / Centrumsklinikken A/S 496 fullført

Arild Myrholt Brøstadbotn IL 497 fullført

Stig Stokkland Brøstadbotn Il 498 fullført

Knut Hanssen Coca-Cola Enterprises Norge AS 499 fullført

Bernt-Leidulf Bergholt Coop Nord 500 fullført

Hugo Wangberg Dyrøy Kommune 501 fullført

Richard K. Elverum Egen 502 fullført

Roger Angell Fiskeridirektoratet 503 fullført

Roar Tande Grovfjord IL 504 fullført

Sverre Dalhaug Grovfjord IL 505 fullført

Per Sandengen Grovfjord IL 506 fullført

Eli Skog Ibestad IL 507 fullført

Beate Sørflaten Ibestad IL 508 fullført

Steinar Jegervatn Jægervatnet IL 509 fullført

Ingvar Stenvoll Josefvatn IL 510 DNS

Børre Hansen Kilkameratene, IF 511 fullført

Helge Andreas Iversen Kilkameratene, IF 512 fullført

Sigurd Arne Brones Engen Kvaløysletta Skilag 513 fullført

Kirsten Andberg Kvaløysletta Skilag 514 fullført

Johannes Andberg Stenersen Kvaløysletta Skilag 515 fullført

Bjørn Anders Kroken Kvaløysletta Skilag 516 fullført

Katrine Kroken Kvaløysletta Skilag 517 fullført

Jan-Kåre Berglund Lavangen IF 518 fullført

Kristin Tangstad Lians Caravan & Fritid AS 519 fullført

Arne Mortensen Lians Caravan & Fritid AS 520 fullført

Hugo Rønningsen Lians Caravan & Fritid AS 521 fullført

Hege Lian Lians Caravan & Fritid AS 522 fullført

Mona Sandvik Lians Caravan & Fritid AS 523 DNS

Philip Sticha Lians Caravan & Fritid AS 524 DNS

Dagfinn Eikås Lians Caravan & Fritid AS 525 fullført

Erling B Karlstad Lians Caravan & Fritid AS 526 fullført

Tor Inge Holm Lyngen/Karnes IL 527 fullført

Kjell Arne Sjølli Makalaus Bryggeri Bardu 528 fullført

Ingvild Grimstad Målselv IL 529 fullført

Jan Holmebukt Målselv IL 530 fullført

John Granheim Målselv IL 531 fullført

Anders Granheim Øvergaard Målselv IL 532 fullført

Ane Granheim Øvergaard Målselv IL 533 fullført

Alfhild Granheim Øvergaard Målselv IL 534 fullført

Aslak Broderstad Målselv IL 535 fullført

Johanne Granheim Schjølset Målselv IL 536 fullført

Viggo Hanssen Målselv Maskin 537 fullført

Kjetil Johansen Målselv Maskin & Transport 538 fullført

Frank Eriksen Målselv Maskin & Transport AS 539 fullført

Solveig Nilsen Målselv Syke Og Aldershjem 540 fullført

Bente Anette Rognmo Målselv Syke Og Aldershjem 541 fullført

Marit Appelbom Målselv Syke- Og Aldershjem 542 fullført

Lillian Holmebukt Målselv Syke-Og Aldersheim 543 fullført

Lill Marita Løvli Målselv Sykehjem 544 fullført

Håkon Nordmo Mellembygd IL 545 fullført

Tord Takle Iselvmo Mellembygd IL 546 fullført

Espen Sundheim Langnes Mellembygd IL 547 fullført

Nils M Iselvmo Mellembygd IL 548 fullført

Ragna Iselvmo Mellembygd IL 549 fullført

Lill-Grete Bie MIDT-TROMS EIENDOM 550 DNS

Merethe Eriksen Mx Sport Målselv 551 fullført

Dag-Arne Wensel Narvik Skiklubb 552 DNS

Karstein Uteng Narvik Skiklubb 553 fullført

Jan-Magne Lorentsen Nortura Målselv 554 fullført

Mariann Janson NTG 555 fullført

Hans-Emil Mathisen Olderdalen IK 556 fullført

Hanne Kristin Johansen Olderdalen IK 557 fullført

Hans Nysted Øverbygd IL 558 DNS

Sigrid Elvevold Øverbygd IL 559 fullført

Hanna Berg Øverbygd IL 560 DNF

Rachel Elvevold Øverbygd IL 561 fullført

Arne Lillegård Pioner Ski, IL 562 fullført

Arthur Knutsen Pioner Ski, IL 563 fullført

Tina Hanssen Pioner Ski, IL 564 fullført

Stig Roar Hanssen Pioner Ski, IL 565 fullført

Ole-Kristian Reinholtsen Relacom 566 fullført

Magne Pedersen Salangen IF-Ski 567 fullført

Kurt Jan Kvernmo Salangen IF-Ski 568 fullført

Benedicte Aglen LOEKSE Salangen IF-Ski 569 fullført

Andrine Daleng Salangen IF-Ski 570 fullført

Roger Åmo Seljeskog IL 571 fullført

Roy Even Hagensen Senja Ski 572 fullført

Hans-Erik Steinnes Skibotn IL 573 fullført

Ramona Næss Skibotn IL 574 fullført

Truls Lindberg SNN 575 fullført

Tormod Nilsen Sørreisa Skilag 576 fullført

Ole Lange Sørreisa Skilag 577 fullført

Linda Lange Sørreisa Skilag 578 fullført

Solveig Barkli Sørreisa Skilag 579 fullført

Jan-Frode Janson SpareBank 1 Nord-Norge 580 fullført

Torbjørn Johnsen Store Norske Spitsbergen 581 fullført

Per Kyrre Berglund Troms Kraft Bedrift 582 fullført

Tone Lise Pedersen Tromsø Skiklubb Langrenn 583 fullført

Cato Johansen Tromsø Skiklubb Langrenn 584 fullført

Johannes Deraas Grimsgaard Tromsø Skiklubb Langrenn 585 fullført

Sølve Oliver Larsen Tromsø Skiklubb Langrenn 586 fullført

Knut Engstad Tromsø Skiklubb Langrenn 587 fullført

Rita Pedersen Tromsø Skiklubb Langrenn 588 fullført

Arnfinn Evanger Iversen TUIL Tromsdalen Ski 589 fullført

Tony Haugan TUIL Tromsdalen Ski / Norengros 590 fullført

Anita Hermandsen TUIL Tromsdalen Ski 591 fullført

Alexander Janson TUIL Tromsdalen Ski 592 fullført

Geir Sørensen UiT 593 fullført

Borgvald Hanssen Unglyn IL 594 fullført

Geir R. Fredriksen Unglyn IL 595 fullført

Ranja Danielsen UNN 596 fullført

Leif-Ketil Gamst 597 DNS

Frode Jensen Ytre-Andørja IL 598 fullført

Tarjei Bakkelund Jægervatnet IL 599 fullført

Bjørn Evensen Salangen IF-Ski 600 fullført

Jørn Limo Øvre Salangen IL 601 fullført

Erik OLSEN Bardu IL 602 fullført

Anne Hensrud Salangen IF-Ski 603 fullført

Anne Vestermo Nesje Salangen IF-Ski 604 fullført

Charlotte Strand 605 fullført

Line Kroken Bardu IL 606 fullført

Erlend Kroken Dølaski 607 fullført

Julia Kroken Bardu IL 608 fullført

Jon-Eiliv Brandvoll Bardu sykkelklubb 609 fullført

Hanna Helene Moeng Sagen Bardu sykkelklubb 610 fullført

Marianne Brodahl 611 fullført

Martin Bjørnenak Bardu IL 612 fullført

Ernst Jonathans 613 fullført

Kjell Østgaard 614 fullført

Mai Grete Velta 615 fullført

Gøran Sivertsen 616 fullført

Jon-Håkon Nordahl 617 fullført

Hege Svendsen 618 fullført

Steinar Elstad Bardu IL 619 fullført

Damian Hillary 620 fullført

Inga Rognmo 621 fullført

Hanna Josefine Hasvold 622 fullført

Merethe Pettersen 623 fullført

Karoline Sandberg 624 fullført

Beate Overvik 625 fullført

Morten Fredheim Mellembygd IL 626 fullført

Edvarda Iselvmo Mellembygd IL 627 fullført

Hugo Pettersen Tromsdalen UIL 628 fullført

Einar Paulsen 629 fullført

Jarle Dunvoll Furuflaten IL 630 fullført

Marina Karlsson 631 fullført

Heidi Grimsbo 632 fullført

Elin Nicolaisen Bardufoss Høgtun VGS 633 fullført

Inger Elisabeth Olsen 634 fullført

Line Stakkevold 635 fullført

Vegard Stakkevold 636 fullført

Arnstein Sandvik 337 Skv 637 fullført

Anders Hestmann 337 Skv 638 fullført

Sigrid-Anita Prestbakk Øvre Salangen IL 639 fullført

Annichen Hansen Solvold 640 fullført

Hege Hansen 641 fullført

Hedly Lande 642 fullført

Hugo Dunvoll Furuflaten IL 643 fullført

Halftan Sætherskar Brandbu IF / Brøstadbotn IL 644 fullført

Hedda Sætherskar Brøstadbotn IL 645 fullført

Henriette Sætherskar Brøstadbotn IL 646 fullført

Knut Helge Grimstad 647 fullført

Halvar Steen 648 fullført

Gudmund Kåre Simonsen 649 fullført

Elsa Nymo Bardufoss og Omegn IF 650 fullført

Eirin Nilsen 651 fullført

Toril Gjøvik 652 fullført

Hans Chr Gjøvik 653 fullført

Trude Lund Salangen IF-Ski 654 fullført

Terje Paulsen Salangen IF-Ski 655 fullført

Kjell Rambøl Ballangen Ski 656 fullført

Thordur Knudsen 657 fullført

Nils Hansen 658 fullført

Nils Roar Tobiassen Troms Kraft BIL 659 fullført

Anita Henriksen BUIL 660 fullført

Mona Lind Richardsen BUIL 661 fullført

Ingvild Richardsen BUIL 662 fullført

Solfrid Ramberg Odda IL / Tamokdal IL 663 fullført

Harald Grape Norengros Tromsø 664 fullført

Åse Flydal Kvaløysletta Skilag 665 fullført

Roar Flydal Kvaløysletta Skilag 666 fullført

Eva Nikolaisen 667 fullført

Morten Andreassen 668 fullført

Kjell-Ivar Robertsen Jægervatnet IL 669 fullført

Birgit Bergheim Nordfold IF 670 fullført

Bengt Aspmo 671 fullført

Morten Søvik Johnsen Alta IF 672 fullført

Trym Pettersen Tromsø Skiklubb Langrenn 673 fullført

Sameline Grimsgaard Tromsø Skiklubb Langrenn 674 fullført

Helga Martinsen Harstad O-lag 675 fullført

Maximilian BIE Bardufoss og Omegn IF 676 fullført

Trond-Inge Eriksen Målselv Maskin & Transort AS 677 fullført

Trond Harald Eriksen Målselv Maskin & Transport AS 678 fullført

Roar Haugseth Øvre Salangen IL 679 fullført

Inger Strand Røyken IL 680 fullført

Hanne Uteng UIL Røyken 681 fullført

Thor Eliot Olsen Senja Ski 682 fullført

Arve Henriksen Senja Ski 683 fullført

Jan Eirik Johnsen 684 fullført

Tony Aasland 685 fullført

Vegard Aasland 686 fullført

Eva Johansen OPSSTØ 687 fullført

Rune Andre Tøllefsen 688 fullført

Jarle Heimdal 689 fullført

Øystein Nylund UNN 700 fullført

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff

Reistadløpet MIL

K/M: Skimerke u/tid (Påmeldt: 12 - Startet: 12 - Fullført: 10 - Premier: 0)

Jan-Ivar Strømseth 726 fullført

Harald Thoverud Løkken 739 fullført

Stig Magne Hagen 741 fullført

Thomas Dahl Melby 139 Luftving 824 fullført

Knut Arne Sandbakken 339 Skvadronen 831 fullført

Kjell-Dagfinn Engen FHS/Fokus 911 fullført

Reistadløpet MIL

K/M: Skimerke u/tid (Påmeldt: 12 - Startet: 12 - Fullført: 10 - Premier: 0)

Liv Lundberg FHS/Fokus 912 fullført

Kjell Arve Elvevold FHS/Fokus Skjold 913 fullført

Odd-Hugo Bahr FLO Troms/Finnmark 915 fullført

Norvald Sommervoll Oprasjon Støtte/Setermoen 960 fullført

Vidar Berg Skjold Tekniske Verksted 976 DNF

K-I: Skimerke/MIL utstyr (Påmeldt: 16 - Startet: 15 - Fullført: 6 - Premier: 0)

1 Emilie Røsæg 809 04:40:27 00:00

2 Malin Nilsen Etteretningsbataljonen 908 04:56:57 16:30

3 Mathilde Solvang 702 05:12:46 32:19

4 Christine Slaathaug 763 05:13:02 32:35

5 Martine Pettersen Etteretningsbataljonen 900 05:14:02 33:35

6 Majlen Johansen 810 05:27:46 47:19

7 Mona Hestø 737 05:29:21 48:54

8 Solveig Helde 770 05:54:07 01:13:40

9 Ida Marie Lunde Ebn 869 06:04:57 01:24:30

10 Dafina Velia EBN 872 06:04:59 01:24:32

11 Nina Gjervik Etteretningsbataljonen 903 06:07:26 01:26:59

K-I: Skimerke/SIV utstyr (Påmeldt: 5 - Startet: 4 - Fullført: 4 - Premier: 0)

1 Hege Gulbrandsen 742 03:14:34 00:00

2 Kristin NORNES MpKp 955 03:15:10 00:36

3 Martine Aasen Mekiassen MpKp 952 04:27:37 01:13:03

4 Helene Fossmark Helmersen MpKp 950 04:27:38 01:13:04

Anette Sommer Wormsen Filtvet Fremad, IL / STRBN, KP3 914 DNS DNS

K-II: Skimerke/MIL utsyr (Påmeldt: 8 - Startet: 6 - Fullført: 6 - Premier: 0)

1 Maria Piiksi Dahli Ebn 845 03:52:37 00:00

2 Ellen Ingeborg Kolstø 761 04:04:24 11:47

3 Karina Lee 784 04:11:40 19:03

3 Helle Hessen 804 04:11:40 19:03

5 Anne Homelien 720 05:00:36 01:07:59

5 Elin Sveen Haugen 756 05:00:36 01:07:59

Kine Marie Pettersen 712 DNS DNS

Amalie Knutsen 771 DNS DNS

K-II: Skimerke/SIV utstyr (Påmeldt: 6 - Startet: 6 - Fullført: 4 - Premier: 0)

1 Sissel-Johanne Aspdal Ytre-Andørja IL / PBN 980 02:17:54 00:00

2 Åshild Graffer Bye Bardu IL / EBN 834 02:44:57 27:03

3 Anja Gamst EBn/Brig N 893 02:53:18 35:24

4 Isabell Lundberg Luftkrigsskolen 942 03:18:26 01:00:32

K-III: Skimerke/MIL utstyr (Påmeldt: 2 - Startet: 2 - Fullført: 2 - Premier: 0)

1 Karen Sofie Netland 811 02:32:06 00:00

2 Maria E Fagerheim Forsvaret 919 04:00:42 01:28:36

Reistadløpet MIL

K-III: Skimerke/SIV utstyr (Påmeldt: 1 - Startet: 1 - Fullført: 1 - Premier: 0)

1 Lena Eriksen Lund 806 02:07:50 00:00

K-IV: Skimerke/SIV utstyr (Påmeldt: 2 - Startet: 2 - Fullført: 2 - Premier: 0)

1 Marianne Lambine Forsvarsstaben 923 02:04:33 00:00

2 Helga Hol Hærstaben 928 02:15:00 10:27

K-V: Skimerke/SIV utstyr (Påmeldt: 1 - Startet: 1 - Fullført: 1 - Premier: 0)

1 Anne Gro Enes Hærstaben 929 02:28:51 00:00

M-I: Skimerke/MIL utstyr (Påmeldt: 103 - Startet: 91 - Fullført: 73 - Premier: 0)

1 Sivert Dæhli 751 02:47:45 00:00

2 Johannes SVENDSEN 769 02:48:08 00:23

3 Kåre Johan Eriksson Mårråk Mårmafia 944 02:53:19 05:34

4 Jon Ivar TANGERAAS 730 03:21:03 33:18

5 Håkon Gisnås_vardeberg 772 03:34:38 46:53

6 Ørjan Linga 764 03:35:17 47:32

7 Paul Andreas Engebakken Ebn 871 03:42:49 55:04

8 Sondre Hammer Ebn 884 03:42:52 55:07

9 Ola Johan Singsdal Ebn 843 03:44:35 56:50

10 Herman Hannisdal EBN 850 03:45:21 57:36

11 Øystein Røen 732 03:47:30 59:45

12 Jørgen Engelstad 740 03:50:48 01:03:03

13 Aleksander Davidsen 738 03:50:55 01:03:10

14 Ørjan Gundersen 793 03:57:55 01:10:10

15 Jørgen Nesbø 773 03:58:04 01:10:19

16 Tor-Aslak Folden 800 04:02:00 01:14:15

17 Kristian Henriksen 734 04:04:59 01:17:14

18 Håvard Borge Etteretningsbataljonen 909 04:05:40 01:17:55

19 Valdemar Andersen Ebn 892 04:06:05 01:18:20

20 Joakim Giskås Ogndal IL 959 04:07:06 01:19:21

21 Magnus Nordfonn Etteretningsbataljonen 898 04:07:32 01:19:47

22 Magnus Holm EBN 847 04:08:05 01:20:20

23 Eirik Haandlykken 750 04:08:58 01:21:13

24 Nils Fredrik Holmberg 799 04:11:07 01:23:22

25 Sigurd Svendsen 746 04:12:46 01:25:01

26 Marcus Ødegaard Odden Forsvaret 918 04:13:15 01:25:30

27 Johan Stamer Ekerholt EBN 878 04:14:15 01:26:30

28 Eirik Eide Etteretningsbataljonen 910 04:14:36 01:26:51

29 Erik Mørenskog 706 04:15:16 01:27:31

30 Markus Skorpen 733 04:15:41 01:27:56

31 Robert Olaisen Makilla EBN 887 04:20:32 01:32:47

32 Aleksander Leikvoll Stavenes EBN 879 04:20:52 01:33:07

33 Dag Erling Mathiassen Mørch EBN 841 04:22:37 01:34:52

34 Christian Lie 777 04:25:11 01:37:26

35 Kristoffer Aune 713 04:25:59 01:38:14

36 Carl Henrik Jacobsen 781 04:26:02 01:38:17

37 Andreas Aagaard-Nilsen Ringen 747 04:27:15 01:39:30

38 Elias Skjeie 798 04:30:28 01:42:43

39 Kjartan Skjæveland 766 04:33:27 01:45:42

40 Bernhard Tødenes 736 04:34:01 01:46:16

41 Erik Karlsen Etteretningsbataljonen 896 04:37:26 01:49:41

42 Ole Gunnar Røger Etteretningsbataljonen 907 04:38:41 01:50:56

43 Anders Elias Johansen 812 04:38:44 01:50:59

44 Jonas Knutsen 715 04:38:54 01:51:09

45 Even Skjerping 723 04:39:35 01:51:50

46 Martin Obenius Etteretningsbataljonen 897 04:40:47 01:53:02

47 Jacob Roald Hamory EBN 844 04:42:21 01:54:36

48 Richard Brede Kristiansen EBN 859 04:42:51 01:55:06

49 Håvard Bøyum 774 04:45:34 01:57:49

50 Richard Dreyer 803 04:50:27 02:02:42

51 Markus Bergaust 802 04:51:50 02:04:05

52 Henrik Fjellheim 782 04:52:57 02:05:12

53 Sveinung Halle Etteretningsbataljonen 905 04:54:53 02:07:08

54 Bjørnar Bøylestad Ebn 855 04:55:02 02:07:17

55 Ørjan Kobbeltvedt Etteretningsbataljonen 899 04:55:33 02:07:48

56 Peder Smith 788 04:55:37 02:07:52

57 Erlend Aagnes 722 04:56:35 02:08:50

58 Torgeir Solberg 775 04:56:58 02:09:13

59 Kristian Schibevaag 790 04:57:40 02:09:55

60 Gaute Andvik EBN 857 04:58:35 02:10:50

61 Joacim Brix Hamre EBN 849 05:02:01 02:14:16

62 Sigurd Pedersen 757 05:03:35 02:15:50

63 Torgeir Helle 709 05:03:36 02:15:51

64 Olav Sannes 807 05:05:10 02:17:25

65 Martin Carlson Egge IL 895 05:06:09 02:18:24

66 Steffen Andersen 727 05:07:20 02:19:35

67 Ole Peder Stennes Seem EBN 875 05:12:30 02:24:45

68 Jonas Gravli 785 05:13:16 02:25:31

69 Jonas Sunde 795 05:17:02 02:29:17

70 Simon Otterå 791 05:18:04 02:30:19

71 Bendik Svartsund Ebn 881 05:24:00 02:36:15

72 Nils Petter Jørstad Ebn 854 05:24:13 02:36:28

73 Bendik Bratland 789 05:28:34 02:40:49

74 Marius Ibenfeldt Myhre EBN 890 05:43:24 02:55:39

75 Thor Santana Imstøl EBN 874 05:50:18 03:02:33

76 Ken-Evert Wahlmann EBN 863 05:52:18 03:04:33

77 Andreas Vaksdal Etteretningsbataljonen 901 06:10:26 03:22:41

78 Thomas Sell-Dyngeland EBN 873 06:15:03 03:27:18

M-I: Skimerke/SIV utstyr (Påmeldt: 59 - Startet: 50 - Fullført: 50 - Premier: 0)

1 Amund Brendbakken Gjøvik Skiklubb 925 01:50:27 00:00

Sindre Kloster SNEKKEVIK Tromsø Skiklubb Langrenn / Artbn

Brann

2 979 01:58:22 07:55

3 Jonas Bertil ENGLUND EBN 885 02:01:40 11:13

4 Anders Lauglo Leinstrand IL 939 02:03:46 13:19

5 Ola Walle Østlie Nordbygda/Løten Ski 958 02:05:13 14:46

6 John Vegar Gystad Hærstaben 930 02:14:13 23:46

7 Fred Inge Guttormsen 139 Luftving 817 02:17:40 27:13

8 Jan Føll Militærpolitikompaniet 945 02:17:56 27:29

9 Sondre Liheim Stenberg 708 02:18:58 28:31

10 Ivar Andre Fenstad Militærpolitikompaniet 947 02:19:08 28:41

11 Brage Ringheim Dybdahl 139 Luftving 814 02:20:48 30:21

12 Sindre Skaar 719 02:21:09 30:42

13 Eivind Fundlid 139 Luftving 826 02:21:36 31:09

14 Lars Aunet Militærpolitikompaniet 946 02:22:05 31:38

15 Emil Gukild 139 Luftving 823 02:26:00 35:33

16 Christensen Bendik 139 Luftving 820 02:33:30 43:03

17 Andreas Nibe Nygård 139 Luftving 819 02:35:26 44:59

18 Sindre Sønsterud Skorbakk EBN 865 02:36:18 45:51

19 Bjørn Simen Hansen MpKp 953 02:36:33 46:06

20 Endre Krog Tveitan 755 02:43:28 53:01

21 Andreas Øglænd 139 Luftving 822 02:44:10 53:43

22 Marcus Espegard EBN 868 02:45:50 55:23

23 Jon Åsmund Langemyhr EBN 889 02:46:32 56:05

24 Adrian Sviland 139 Luftving 816 02:48:53 58:26

25 Hans Wilhelm Preintoft Werner EBN 877 02:50:50 01:00:23

26 Håkon Økern EBN 984 02:51:01 01:00:34

27 Håkon Myrvoll Ebn 852 02:51:32 01:01:05

28 Jonas Andre Christian Alapnes MpKp 949 02:51:57 01:01:30

29 Jan Fredrik Aasmundtveit 705 02:58:04 01:07:37

30 Håkon Langmyr MpKp 948 02:59:09 01:08:42

31 Thomas Holte Myrberg MpKp 954 03:05:48 01:15:21

32 Jakob Stang MPKP 991 03:06:04 01:15:37

33 Preben Meling Selås 139 Luftving 815 03:06:15 01:15:48

34 Snorre Nikolai J. Ulvåg 139 Luftving 827 03:06:17 01:15:50

35 Kristoffer Pettersen 728 03:08:36 01:18:09

36 Nicklas Tollefsen Ebn 880 03:10:15 01:19:48

37 Thomas Kristensen MpKp 957 03:15:15 01:24:48

38 Martin Duvsethe Ebn 851 03:18:45 01:28:18

39 Carl Erik Lona Ebn 864 03:20:53 01:30:26

40 Sindre Nordsteien 721 03:22:45 01:32:18

41 Torbjørn Dahl 139 Luftving 821 03:27:29 01:37:02

42 Daniel Lundberg Ebn 848 03:30:22 01:39:55

43 Antti Bjerkebæk Ebn 882 03:30:24 01:39:57

44 Bjørnar Rødland 717 03:34:41 01:44:14

45 Jørgen Lindahl EBN 853 03:37:41 01:47:14

46 Adrian Fredagsvik Rønne EBN 876 03:39:13 01:48:46

47 Thomas Brown Ebn 867 03:42:51 01:52:24

48 Ottar Tveisme PBN/ESK2/TROPP2 966 03:45:22 01:54:55

49 Niklas Bjørnbakk Ebn 858 04:03:20 02:12:53

50 Sigmund Myhre 805 04:36:56 02:46:29

Vegard Vatne 711 DNS DNS

Sigurd Gundesø 760 DNS DNS

Einar Myhre 776 DNS DNS

Steffen Andreas Seiersten 139 Luftving 818 DNS DNS

Fredrik Kristiansen 139 Luftving 825 DNS DNS

Oddbjørn Løkstad BRP 840 DNS DNS

Mats Pedersen Lakselvdal Sprint / STRBN KP3 938 DNS DNS

Jonas Hegre MpKp 951 DNS DNS

Olav Marumsrud STRBN KP3 978 DNS DNS

M-II: Skimerke/MIL utstyr (Påmeldt: 10 - Startet: 8 - Fullført: 5 - Premier: 0)

1 Tobias Paulsen PBN/Kavesk 989 03:28:37 00:00

2 Runar Dreyer 794 04:20:16 51:39

3 Jon Gruer Brenna Etteretningsbataljonen 904 04:35:08 01:06:31

4 Bjørnar Holm 759 04:41:33 01:12:56

5 Sigve Ysland Pedersen 767 05:13:08 01:44:31

6 Joachim Gill Ebn 861 06:15:08 02:46:31

Mathias Ness 731 DNS DNS

Lars-Andre Øvrevoll 801 DNS DNS

M-II: Skimerke/SIV utstyr (Påmeldt: 35 - Startet: 31 - Fullført: 31 - Premier: 0)

1 Torgeir SKJELDNES Bardu IL / EBN 832 01:41:28 00:00

2 Eirik Grimstad Innstrandens IL / 337 Skv 935 01:48:22 06:54

3 Hermann BRODIN EBN 866 01:54:34 13:06

4 Tor-Espen Jolma Stil, IL 977 02:01:29 20:01

5 Knut-Øyvind Johansen EBN/Team Fysio Fatale 894 02:02:23 20:55

6 Vidar Lindahl Brig-N 837 02:03:02 21:34

7 Oddbjørn Lerum SBBN 969 02:08:09 26:41

8 Øyvind Billingsø Brig-N 836 02:10:24 28:56

9 Torstein Solheim SBBN/KP B/TELE 973 02:10:31 29:03

10 Steingrim Walle Etteretningsbataljonen 902 02:17:22 35:54

11 André Paulsen LFS 940 02:17:38 36:10

12 Sindre Bjørkmo Brigade Nord / Panserbataljonen 839 02:17:39 36:11

13 Pål Fredriksen 337 828 02:19:02 37:34

14 Frederick Magnus Fladmark 729 02:20:41 39:13

15 Henrik Ø Strand INGBN 981 02:21:16 39:48

16 Mats Steiro SBBN 970 02:21:20 39:52

17 Markus Bjørnsson 744 02:25:49 44:21

18 Trond Meland EBN 891 02:29:27 47:59

19 Kristian Hanstad Panserbataljonen 963 02:29:32 48:04

20 Kent Bakke INGBN 982 02:31:16 49:48

21 Mats Sævareid MpKp 956 02:37:00 55:32

22 Thomas Bratberg 752 02:37:37 56:09

23 Jim Levi Wilhelmsen SBBN/KPA 974 02:37:54 56:26

24 Ommund Liland INGBN 983 02:39:54 58:26

25 Henrik Skogland 743 02:42:44 01:01:16

26 Jørn Morten Lind Salangen IF-Ski / Panser Bataljon 967 02:42:55 01:01:27

27 Thomas Bekkeli KNM Harald Haarfagre 936 02:53:19 01:11:51

28 Oscar Siggerud PBN 986 03:06:21 01:24:53

29 Bjørnar Kamøy 778 03:09:37 01:28:09

30 Bjørnar Langeland SBBN/KpA 975 03:15:26 01:33:58

31 Odin Amundøy 701 03:38:15 01:56:47

M-III: Skimerke/MIL utstyr (Påmeldt: 2 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

Stig Anders Jernberg Larsen 787 DNS DNS

Erik Elden Panserbataljonen 964 DNS DNS

M-III: Skimerke/SIV utstyr (Påmeldt: 11 - Startet: 10 - Fullført: 10 - Premier: 0)

1 Jon Rune Rønneberg SBBN 972 01:53:38 00:00

2 Audun Sæbø Norman Bardufoss og Omegn IF 835 01:56:59 03:21

3 Stig Bertheussen Kystvakten 937 02:02:39 09:01

4 Espen Engebrethsen 792 02:1Reistadløpet 2015

Send inn tekst og bilder «

Del din sportsopplevelse med oss - som rapporter fra kamper og arrangementer!

Artikkeltags