Disse deltok i Syllaløpet onsdag kveld i Ballangen

Ballangskarusellen fortsatte med Syllaløpet onsdag 15.mai. 88 deltok.

DEL
60m

Johannes Ødegaard2018
Nikoline Klaussen2017
Ronja Framvik2017
Elli Mårtenson2017
Mie Kristiansen2017
Leah Kilavik2016
Ailo Grønnli2016
Emrik Nilsen2016
Sander Ødegaard2016
Elias Sandbakk2016
Martine Bakkehaug2015
Malin Fjellvang2015
Vilja Pettersen2015
Solan Reinhagli2015
Viljar Samuel Skutvik2015
400m

Fredrik Eriksen2014
Odin Valnes Bratland2014
Iris Kristine Olsen Botn2014
Hermann Klaussen2013
Mathea Fjellvang2013
Miriam Elvenes2013
Adele Kvanmo2013
Malene Kvanmo2013
Hugo N. Sjåfjell2013
Alvin Reinhagli2013
Jan Gunnar Mathisen2013
Sondre Nymo2013
Andrine Sommerset2013
800m

Jesper Kvanmo2012
Emil Selnes Kilavik2012
Ulrik Bakkehaug2012
Hermine Nilsen2012
Sofie Sandbakk2012
Aurora Dyrset Lorentsen2012
Dennis Grønnli2012
Tiril Pettersen2011
Peder Kristoffersen2011
Maja Fjellvang2011
Andrine Sørslett Ellingsen2011
Malin Auran2011
Emil Valnes Bratland2010
Ingrid Pettersen2010
Johan Ramsland2010
Trym Pettersen2010
Linnea Auran2010
Mari Eriksen Kvanmo2008
Magnus Arntsen2008
Carin Telle2008
Malin Holmstrøm2008
Linnea Kvanmo2009
Anne Margrete Pettersen2009
Tuva Selnes2007
Andrea Kristoffersen2007
Amund Johansen2007
Ragnhild Kvandal Solberg2006
Aurora Auran2006



Hovedløp - 3,2 kmKlasseTid:
Martin Elvenes200815,1
Thea Valnes Bratland200815,44
Anton Arntsen200614,47
Simen Elvenes200613,12
Steffen Liljebakk200415,41
William Ramsland200413,59
Tuva Arntsen200321,19
Sigrid Kvandal Solberg200314,28
Tobias Sørslett Samuelsen200312,49
Magnus Sørslett200311,10
Per Anders Lind200312,17
Guri PettersenDame18,25
Kristina PettersenDame15,44
Elisabet ØdegaardDame15,51
SonyaDame18,05
Miriam FramvikDame15,45
Eirin SørslettDameDeltatt
Hilde SørslettDameDeltatt
Nina FinnDameDeltatt
Barbro Eriksen KvanmoDameDeltatt
Anita ØdegaardDameDeltatt
Trine Fjellstad EriksenDameDeltatt
Ann Karin StorøyDameDeltatt
Sissel ArntsenDameDeltatt
Rune SørslettHerrer14,06
Arne PettersenHerrer12,38
Ståle AuranHerrer12,03
Robin ØdegaardHerrer11,09
Robert IsraelsenHerrer16,32
Raymond SandbakkHerrer12,18
Daniel BergHerrer13,25
Radoan UmsayHerrer13,20
Haavard FinnHerrerDeltatt
Hans Anton ArntsenHerrerDeltatt










































































































































Send inn tekst og bilder «

Del din sportsopplevelse med oss - som rapporter fra kamper og arrangementer!

Artikkeltags