Henie i stor fart. Se hvem som deltok i ukens skirenn

Det går mot slutten av sesongen for tirsdagsrenn og onsdagsrenn. Se hvem som gikk denne uken i Kobberstadløypa, det var klubbmesterskap i Ankenes Skiklubb og kostymerenn i Beisfjord.

DEL

Her er ukens skideltakere:

Ankenes skiklubb

Klubbmesterskap27/3-19
  
SkileikDeltatt
Ragnar GamstDeltatt
Simen HaraldstadDeltatt
Lykke Elisabeth Barø HøgsetDeltatt
Aurora Krantz JohansenDeltatt
Kasper RøsvikDeltatt
Kristian Furnes AntonsenDeltatt
Kaiser KarlsenDeltatt
  
Jenter 6 år - 1 km 
Victoria Krantz JohansenDeltatt
Mathea-Amelia StenDeltatt
Aminda BrækkenDeltatt
Ronja Furnes RamsvikDeltatt
  
Gutter 6 år - 1 km 
Magnus Westgaard HanssenDeltatt
Noel PedersenDeltatt
Mathias HansenDeltatt
  
Jenter 7 år - 1 km 
Rikke Markussen HarlundDeltatt
Miranda SalomonsenDeltatt
Sofie StokvoldDeltatt
  
  
Gutter 7 år - 1 km 
Gabriel SwiatDeltatt
Oliver KarlsenDeltatt
  
Jenter 8 år - 1 km 
Isabell Foshaug05:41
Lotte Pedersen07:44
Mathilde Sten07:32
Nora Antonsen Gamst05:39
Kaia Røsvik06:47
Therese Holmstad11:52
Ida Furnes Ramsvik09:47
Signe Strøm07:42
  
Gutter 8 år - 1 km 
Filip Voie08:20
Morten Hildal08:16
Julian Hansen06:31
Jakob Pedersen05:45
Brage Eliassen09:22
Sigve Strøm09:47
Kristoffer Langøien07:23
  
Jenter 9 år - 1 km 
Evine Lie Dalmo06:13
Signe Hildal08:55
Thea Sofie Ryslett09:06
  
Gutter 9 år - 1 km 
Julian Brækken07:27
Casper Salomonsen07:55
  
Jenter 10 år - 1 km. 
Mali Simonsen05:20
Mari Haraldstad03:53
Sigrid Gamst04:01
  
Gutter 10 år - 1 km 
Balder Eliassen08:20
Daniel Monkan38:14
  
Jenter 11 år - 2 km. 
Ellinor Landsem11:34 Klubbmester
  
Gutter 11 år - 2 km. 
Mathias Foshaug08:22 Klubbmester
  
Jenter 12 år - 2 km. 
Andrea Løveng Monkan07:10 Klubbmester
Helena Johannessen08:01
Sigrid Berger Vanem07:46
  
Gutter 12 år - 2 km. 
Henrik Westgaard Hanssen06:48
Jonas Haraldstad06:50
Lukas Høgset12:05
Per Johan Flakken Bille06:36 Klubbmester
  
Jenter 13 år - 3 km. 
Sofie Simonsen10:43 Klubbmester
  
Gutter 13 år - 3 km. 
Håvard Berger Vanem09:55 Klubbmester
Jakob Landsem14:26
  
Jenter 14 år - 3 km. 
Aurora Westgaard Hanssen11:35
Aurora Landsem11:09 Klubbmester
  
Gutter 14 år - 5 km 
Isak Simonsen14:12 Klubbmester
  
Gutter 16 år - 5 km 
Oskar Johannessen13:13 Klubbmester
  
Menn senior - 5 km 
Espen Johannessen14:41 Klubbmester
Tom Ivan Simonsen17:10
  
Kvinner senior - 2 km 
Nina Vanem06:59
  

Kostymerenn i Beisfjord, onsdag 27.mars.

Disse deltok 

Gustav Akselsen
Elias Romsloe 
Brage Romsloe 
Sivert Wirtz 
Jon Kristian ivarsson Kristiansen 
Mikael Sjursen 
Brede Hasselberg 
Ingrid Pettersen 
Fredrik Pettersen 
William Larsen 
Aurora Sørensen 
Albert Sørensen 
Gabriel Johnsen  
Isabell Johnsen

Tirsdagsrenn Narvik Skiklubb 26.mars, Kobberstadløypa

G 9 1,2 kmTheodorSteen- Jørgensen6,19 
G 9 1,2 kmJohan   Ramsland7,06 
J 10 1,2 kmMonikaHosseini8,19 
G 10, 1,2kmLukas MelkersenNormark5,28 
DanielBerg19,59 
     
     
 HelleSandbakk  
 UlrikNoreng  
 IngeborgMelund  
  Sørensen  
 JoelFøre Fagerli  
 LudvigSteen- Jørgensen  
 Alve Rasch Indseth  
 SolanEikeset  
 Ingvild OleaHeimdal  
 Jørgen OlaiHeimdal  
 Milia SimonsenLarsen  
 Sanna SlettengKosmo  
 AnnaDahl Torgnes  
 Martin DahlTorgnes  
 Sara MarieKarlsen    
 LeviSalomonsen  
 WillumEikeset  
 LinneaSvedenborg  
 EvelynDahl  
 AntonLockertsen  
 TheoWensel  
 MarieFiske  
 Mathias  Wensel  
 FridaOlsen  
 JohannesHeiving  

Tirsdagsrenn i Håkvik tirsdag 26. mars

Disse deltok:

2005, 14 år:

Mari Homola

Sofie Wiik

2007, 12 år:

Michael P. Danielsen

Lotte Wiik

2008, 11 år:

Johannes Pedersen

Oliver Løkås

2009, 10 år:

Ragnhild Voie

Gabriel Pedersen

2010, 9 år:

Nanna Furr Bjarkøy

Elvira Edvardsen

2011, 8 år:

Mikkel Pedersen

2012, 7 år:

Oscar Landsem

Hannah Homola

Marius P Danielsen

Hendrik Olsen

Jesper Pedersen

Odin Eide

2013, 6 år:

Theodor P. Danielsen

Tomine E. Maske

Isac Landsem

Johannes Voie

Emrik Pettersen

Adrian Johansen

Leonora Johansen

Anna Ursin Sætre

Nelly Ljäs

Gustav Pedersen

Theo Munkli

2014, 5 år:

Sander Andre Knudsen

Nikolai Wiik

Amalie Pedersen

Ode Andreas Teimann

Madelen Utheim-Ingilæ

2015, 4 år:

Linea Landsem

Sophia Løkås

2016, 3 år:

Theodor Pedersen

Benjamin Wiik

Eda Andreas Teimann

Send inn tekst og bilder «

Del din sportsopplevelse med oss - som rapporter fra kamper og arrangementer!

Artikkeltags