Disse gikk i Narvik, på Ankenes, i Bjerkvik, i Ballangen, i Håkvik og på Straumsnes

Artikkelen er over 1 år gammel

Disse barna deltok i ukens skirenn tirsdag og onsdag i Narvik og nærområdet.

DEL

Tirsdagsrenn 22/01. Bjerkvik

1km

Gutter og jenter 8-9 år konkurranse: Oda Skog Bjerkvik IF 07:44.0

Gutter og jenter 10 år konkurranse: Nora Skog Bjerkvik IF 05:13.0, Mathias Eidissen Bjerkvik IF 06:19.0, Even Fedreheim Bjerkvik IF 06:37.0

2km

Jenter 11-12 år konkurranse:1 Martine Skog Bjerkvik IF 07:43.0, 2 Johanne Fedreheim Bjerkvik IF 08:59.0

3km

Jenter 13-14 konkurranse:1 Mona Holmer Bjerkvik IF 11:32.0

Gutter 13-14 konkurranse:1 Martin Fedreheim Bjerkvik IF 13:05.0, 2 Patrick Eidissen Bjerkvik IF 14:10.0, 3 Casper Jakobsen Bjerkvik IF 14:43.0

6km

K15-16 konkurranse: Ina Nylund Bjerkvik IF, fullført

K17-19 konkurranse:1 Marina Mellem Bjerkvik IF 24:09.0,

M15-16 konkurranse:1 Mathias Holmer Bjerkvik IF 16:53.0

MSenior konkurranse: Rune Skog Bjerkvik IF, fullført

9km

K17-19 konkurranse: Kaja Rasmussen Bjerkvik IF 28:03.0

Trim/Mosjon 16-99 år konkurranse:1 Leif Sandersen Bjerkvik IF 27:00.0

Tirsdagsrenn ikke konkurranse

FH (funskjonshemmede)Fredrik Elverum Fredriksen Bjerkvik IF

Født 0 -5 år u/tid: Liam Hansen Eberstein Bjerkvik IF,  Aurora Marie Kimsaas BJERKVIK IF,  John Even Pettersen Norvik Bjerkvik IF, Tobias Thune Bjerkvik IF, Vilja Eidissen Bjerkvik IF, 

Ea Noelle Løvold Niia Bjerkvik IF, Lene Kristoffersen Bjerkvik IF, Milia Terjesdatter Bjerkvik IF, Sebastian Henriksen Dahlberg Bjerkvik IF,  Jonas Hoel Bjerkvik IF, Tiril Fagerjord Bjerkvik IF

6-8 år: Regine Pedersen Bjerkvik IF, Matheo Olsen Bjerkvik IF

Martin Fagerjord Bjerkvik IF, Kasper J. Sara Bjerkvik IF, Lilly O.Packer Bjerkvik, Thea Lundberg Bjerkvik IF, Maja Swietlik Bjerkvik IF, Rebecca Sandersen Bjerkvik IF, Aneah Røen Harjang Bjerkvik IF, Aleksandra Nyvoll Sillibakken Bjerkvik IF,

Sara Liana Bjørklund Bjerkvik IF,  Synne Danielsen Bjerkvik IF, Andrea Olsen Bjerkvik IF

9-12 år: Alexander Jakobsen Bjerkvik, Ellen Merethe Jakobsen Bjerkvik IF,  Mikael Langnes Vassbakk Bjerkvik IF, Casper O.Packer Bjerkvik IF, Trym Røen Harjang Bjerkvik IF, Joakim  Kristensen Bjerkvik IF, Odd-Arne Nilsen Bjerkvik IF,

Hallstein Gjersvoll Bjerkvik IF,  Isak Johansen Bjerkvik IF, Leah Isabell Pettersen Bjerkvik IF, Alexandra Pettersen Bjerkvik IF

Trim/Mosjon 13 år og eldre: Karin Mellem NOR Bjerkvik IF, Annveig Gjersvoll Bjerkvik IF, Hege Nilssen Bjerkvik IF

Tirsdagsrenn 22/01. Håkvik

2007, 12 år:

Lotte Wiik

Andrea Wiik

2008, 11 år:

Daniel Elvenes

Sindre Liljebakk

Marie Nyborg

Ingeborg Grønbech

Johannes Pedersen

Oliver Løkås

2009, 10 år:

Ragnhild Voie

Maja Wiik

Erle Jacobsen

2010, 9 år:

Nanna Furr Bjarkøy

Elvira Edvardsen

2011, 8 år:

Banny Erlinsen Hamou

Lucas Johansen

Johannes Nygårdsvoll

2012, 7 år:

Tuva Lovise Wiken

Oscar Landsem

Marvin Johnsen

Hannah Homola

Marius P Danielsen

Ruben Elvenes

Maja Amundsen

Hendrik Olsen

Ailo Mikal Johansen

Sander Furr Bjarkøy

Jesper Pedersen

2013, 6 år:

Isac Landsem

Theodor P. Danielsen

Tomine E. Maske

Johannes Voie

Emrik Pettersen

Mikkel Jacobsen

Astrid Liljebakk

Olea Grønbech

Adrian Johansen

Leonora Johansen

Anna Ursin Sætre

2014, 5 år:

Sander Andre Knudsen

Samuel Elvenes

Nikolai Wiik

Amalie Pedersen

Sebastian Strømsnes

Ailo Emiil Jensen

2015, 4 år:

Linea Landsem

Eline Hansen Eide

Julia Hansen Eide

Kristian Berg Aronsen

Mathilde Skoland Nygårdsvoll

Isabell Cornelia Johansen

Olai Ursin Sætre

Sophia Lækås

2016, 3 år:

Theodor Pedersen

Benjamin Wiik

Isak Emiil Jensen

2017, 2 år:

Håvard Skoland Nygårdsvoll

Celine Johansen

Tirsdagsrenn 22/01. Narvik Skiklubb

      
LKAB renn Tirsdag 22 januar 2018  
      
G 7 1,2 kmLeviSalomonsen9,12  
J 8 1,2 kmIngrid KvitværSommerseth7,58  
J 9, 1,2 kmEvelinaThommassen9,22  
G 9 1,2 kmJohan   Ramsland7,18  
J 10 1,2 kmMonikaHosseini8,45  
G 10, 1,2kmLukas MelkersenNormark5,41  
 Isak SeppolaSaltvik6,06  
 Magnus KvitværSommerseth6,26  
J 11, 1,2 kmFridaHenningsen7,56  
G 11, 1,2 kmLiamHansen11,43  
G 15 , 5 kmWilliamRamsland18,27  
G 16, 5 kmSondreThoresen Vallanger19,42  
      
      
      
      
Deltatt     
 HelleSandbakk   
 Brage IvarssonElverum   
 Amalie IvarssonElverum   
 Mille JansenHolt   
 CarmenKristiansen   
 Håkon LundJespersen   
 HenrikJespersen   
 HannaJespersen   
 UlrikNoreng   
 HermanNoreng   
 IngeborgMelund   
 Henie Sørensen   
 LudvigSteen- Jørgensen   
 AxelKlubnes   
 Johan VollenMikkelborg   
 Justin VollenMikkelborg   
 Vilje RaschIndseth   
 Alve Rasch Indseth   
 Tiril   Stokkedal   
 DidrikStokkedal   
 Rikke AngelikaRansett   
 AnnaSimonsen Nordmo   
 JohanKvitvik   
 Jørgen OlaiHeimdal   
 Milia SimonsenLarsen   
 Benjamin WeieSøderblom   
 NicolasForslund   
 Sanna SlettengKosmo   
 AnnaDahl Torgnes   
 Martin DahlTorgnes   
 MatheaÅsbakk   
 Mathias EmiilBovim   
 Jakob SeppolaSaltvik   
 TheodorKjerstad-Løvslett   
 Maja  Dragland-Andreassen   
 Ida KristineDragland-Andreassen   
 Lise BonesReinholdtsen   
 SanneHelland   
 MariHelland   
 ChristianEckle   
 Sara MarieKarlsen     
 OscarRøsberg Alm   
 TrygveLind-Jæger   
 BergeAlne Frantzen   
 AkselAlne Frantzen   
 TheaAlne Frantzen   
 Klara FlageIversen   
 SofieAamodt   
 LinneaSvedenborg   
 LiamVangen   
 EdvardFredriksen Langås   
 SigveWinther   
 MidusanaRuban   
 AndreasHansen   
 EvelynDahl   
 Mia AlidaKvitvik   
 SusanneFosland   
 MioSkjæret   
 LeahBarth   
 AntonLockertsen   
 AslakLockertsen   
 TheoWensel   
 LarsWidsteen   
 Helle   Widsteen   
      

Onsdagsrenn 23/01. Ballangen

1 km Klassisk Rekrutt 

Alvin Reinhagli  

Sondre Nymo

Jesper Framvik Kvanmo

Hermann Klaussen

Vilja Pettersen

Matheo Kilnes

Hugo Sjåfjell

Sofie Sandbakk

Hermine Nilsen

Malin Bakke

Johan Bakke

Jesper Bakke

Jenny Bakke

Iris Kristine Olsen Botten

1 km Klassisk J8

Andrine Sofie Sørslett-Ellingsen   07:46

Tiril Pettersen  07:13

Eline Martinussen Bratland  07:56

1 km Klassisk G8 

Emil Kilavik Ballangen Ski  07:23

Peder Kornelius Kristoffersen  07:18

1 km Klassisk J9 

Selma Kvandal Solberg  05:26

Ingrid Helen Pettersen  08:49

Elise Karine Strøm Amundsen  06:40

Ida Irene Strøm Amundsen  06:32

1 km Klassisk G9

Trym Pettersen  05:21

Emil Matheo Valnes Bratland  05:02

1 km Klassisk K10

Anne Margrethe Pettersen  06:03

Karoline Sagnes-Jørgensen  05:09

2 km Klassisk K11

1 Thea Sofie Valnes Bratland  10:33

2 km Klassisk M11

1 Martin Aleksander Elvenes 10:26

2 Jakob Mikal Strøm Amundsen  10:55

3 Markus Martinussen Bratland 11:01

4 Andreas Arntsen  11:40

5 Mathias Arntsen  12:10

2 km Klassisk K12 

1 Andrea Sofie Kristoffersen 11:10

2 km Klassisk M12

1 Christen Anders Hansen 08:50

3 km Klassisk K13

1) Ragnhild Kvandal Solberg 17:32

3 km Klassisk M13

1 Anton Nikolai Arntsen  10:48

2 Simen André Elvenes  13:18

3 km Klassisk M14

1 David Aleksander Mathisen 10:13

3 km Klassisk K15

1 Charlene Renee Ødegaard Bakke 10:19

3 km Klassisk K16

1 Sigrid Kvandal Solberg 10:14

3 km Klassisk M16

1 Per Anders Lind 08:26

2 Tobias Sørslett Samuelsen 08:43

5 km Klassisk M Senior

1 Jan Tore Mathisen 20:08

Onsdagsrenn 23/01. Straumsnes

Selma Løknes Ingebrigtsen 11mnd

Axel Solli 4 år

Alva Myklevold 5år 

Magnus Myklevold 7 år

Sandra Bolle 7 år

Sanna Solli 7 år

Frida Løknes 8 år

Nadia Danielsen 8 år

Thale Dragly 9 år

Lotte Strøm  9 år

Pernille Bolle 9 år

David Danielsen 10 år

Christine Rosero Storvik 10 år

Alexandra Fagerjord 11 år

Onsdagsrenn 23/01. Ankenes

SkileikDeltatt
Ragnar GamstDeltatt
Viktoria LøknesDeltatt
Lykke Elisabeth Barø HøgsetDeltatt
Emilie SchjeldrupDeltatt
Kristian Furnes AntonsenDeltatt
Milàn Løveng TollefsenDeltatt
Emma NygårdDeltatt
Ola StormoDeltatt
Amilian Kruhaug BjørkmoDeltatt
Mila RadzeviciuteDeltatt
  
  
Jenter 6 år - 1 km 
Mathea-Amelia StenDeltatt
Hedvik Lykke LieDeltatt
Elise SvanbergDeltatt
  
  
Gutter 6 år - 1 km 
Noel PedersenDeltatt
Leonel JørgensenDeltatt
Mathias HansenDeltatt
  
  
Jenter 7 år - 1 km 
Rikke Markussen HarlundDeltatt
Miranda SalomonsenDeltatt
  
  
Gutter 7 år - 1 km 
Oskar Munkvold KristiansenDeltatt
Gabriel SwiatDeltatt
Niklas StormoDeltatt
Adrian VatneDeltatt
Oliver KarlsenDeltatt
Olai Trøite BergDeltatt
Edvin Nytræ StrandDeltatt
  
  
Jenter 8 år - 1 km 
Isabell Foshaug06:34
Lotte Pedersen08:39
Mathilde Sten07:56
Nora Antonsen Gamst07:30
Thilie Johansen10:03
Stella Forsaa Remlo13:02
Thea Ingebrigtsen09:09
  
  
Gutter 8 år - 1 km 
Milian Johansen07:51
Filip Voie09:22
Julian Hansen06:58
Jakob Pedersen06:44
Arne Magnus Lorentsen11:04
Brage Eliassen10:35
Nikolai Bertheussen10:57
Jonathan Tambwe08:56
  
Jenter 9 år - 1 km 
Celine Ellingsen07:58
Evine Lie Dalmo07:33
Nora Nygård08:08
Victoria Hanssen08:59
Melissa RadzeviciuteDeltatt
  
Gutter 9 år - 1 km 
Liam Barø Høgset07:55
Marius Roll Johnsen06:47
Kasper Samuelsen07:44
Mathias Hestnes07:20
Max Josefsen Sommerseth11:00
Aron Kristiansen08:08
Hermann Furnes Anthonsen07:58
Odin Alexander Lie07:37
  
Jenter 10 år - 1 km. 
Alice Margrethe Lorentsen07:21
Mali Simonsen05:26
Sigrid Gamst04:47
  
  
Gutter 10 år - 1 km 
Balder Eliassen09:35
Sondre Klingan Sørvoll09:53
  
Jenter 11 år - 2 km. 
Ellinor Landsem12:26
  
  
Gutter 11 år - 2 km. 
Jesper Dølør11:52
Markus Bertheussen18:17
Mathias Foshaug09:00
  
Jenter 12 år - 2 km. 
Andrea Løveng Monkan08:37
Helena Johannessen09:32
Sigrid Berger Vanem10:06
Ariana Kruhaug Kjørren17:37
  
Gutter 12 år - 2 km. 
Fredrik Bertheussen19:29
Henrik Westgaard Hanssen08:27
Jonas Haraldstad08:07
Lukas Høgset13:27
Per Johan Flakken Bille08:08
  
Jenter 13 år - 3 km. 
Sofie Simonsen12:18
  
  
Gutter 13 år - 3 km. 
Håvard Berger Vanem11:25
Jakob Landsem18:28
  
  
Jenter 14 år - 3 km. 
Aurora Westgaard Hanssen14:46
Aurora Landsem13:48
Ingeborg Eliassen19:23
  
  
Gutter 14 år - 3 km 
John-Olav Svorkmo23:28
  
  
Gutter 16 år - 5 km 
Oskar Johannessen16:02
  
  
Menn senior - 5 km 
Espen Johannessen16:38
Tom Ivan Simonsen18:55
Send inn tekst og bilder «

Del din sportsopplevelse med oss - som rapporter fra kamper og arrangementer!

Artikkeltags