Se hvem som deltok i tirsdagsrenn i Bjerkvik

Skigruppa i Bjerkvik har startet tirsdagsrenn i 2020. Her kan du se hvem som gikk.

DEL

Født 0 -5 år u/tid: Løvold Niia Ea Noelle (Bjerkvik IF) Fullført, Andreassen Nelia Johanne (Bjerkvik Idrettsforening) Fullført, Eidissen Vilja (Bjerkvik IF) Fullført, Henriksen Adele Christin (Bjerkvik IF) Fullført, Lunde Henriksen Solan Andre (Bjerkvik IF) Fullført, Thune Eidissen Lilly (Bjerkvik IF) Fullført, Solback Trygve Johan (Bjerkvik IF) Fullført, Kristoffersen Lene (Bjerkvik IF) Fullført, Akselsen Hermine (Bjerkvik IF) Fullført, Henriksendahlberg Sebastian () Fullført, Nordvik John Even Pettersen (BJERKVIK) Fullført, Hoel Jonas (Bjerkvik IF) Fullført

FH (funskjonshemmede) Fredriksen Fredrik Elverum (Bjerkvik IF) Fullført

6-8 år: Harjang Aneah Røen (Bjerkvik IF) Fullført, Sillibakken Alexandra Nyvoll (GRATANGEN) Fullført, Danielsen Synne (Bjerkvik IF) Fullført, Solback Kristine Johanne (Bjerkvik IF) Fullført, Lundberg Thea (Bjerkvik) Fullført

Gutter og jenter 6-7 år

Lorentzen Kasper (Bjerkvik IF) Fullført, Hansen Ebbersten Liam (BJERKVIK) Fullført, Olsen Andrea (BJERKVIK) Fullført, Terjesdatter Milia (Bjerkvik IF) Fullført

9 - 12 år ikke konkurranse: Engere Frida Helene Nyborg (BJERKVIK) Fullført, Pedersen Regine (BJERKVIK) Fullført, Pettersen Alexandra (Bjerkvik IF) Fullført, Pettersen Leah Isabell (BJERKVIK) Fullført, Jakobsen Kristensen Joakim (NARVIK) Fullført, Olsen Matheo (BJERKVIK) Fullført, Dahlberg Ole Martin Andre (BJERKVIK) Fullført

Trim/Mosjon 11 år og eldre

Jakobsen Ellen Merete (Bjerkvik IF) Fullført, Jakobsen Aleksander (Bjerkvik IF) Fullført

Trim/Mosjon 16-99 år konkurranse:1 Sillibakken Solbjørg (GRATANGEN) 33:28.0

Jenter 11-12 år konkurranse:1 Skog Nora Hennie (Bjerkvik IF) 6:28.0

Jenter 13-14 konkurranse:1 Skog Martine Sofie (Bjerkvik IF) 7:55.0, 2 Holmer Mona (Bjerkvik IF / BIF) 8:21.0, 3 Fedreheim Johanne K (BJERKVIK) 9:10.0

K15-16 konkurranse:1 Olsen Marita (Bjerkvik IF) 25:17.0

Gutter 11-12 år konkurranse:1 Eidissen Storbakk Mathias (Bjerkvik IF) 9:35.0,

Gutter 13-14 konkurranse:1 Eidissen Storbakk Patrick (Bjerkvik IF) 10:05.0

M15-16 konkurranse:1 Jakobsen Casper (Bjerkvik IF) 18:42.0, 2 Fedreheim Martin (Bjerkvik IF) 21:11.0

M17-19 konk :1 Holmer Mathias (Bjerkvik IF) 23:10.0

MSenior konkurranse:1 Skog Martin (Bjerkvik IF) 35:30.0, IF)

Gutter og jenter 8-9 år konkurranse: Skog Oda Josefine (Bjerkvik IF) Fullført


Send inn tekst og bilder «

Del din sportsopplevelse med oss - som rapporter fra kamper og arrangementer!

Artikkeltags