Slik gikk det i Ankenesrennet

Artikkelen er over 3 år gammel

Her kan du se hvordan det gikk i Ankenesrennet på ski lørdag.

DEL

Resultatliste Ankenesrennet 12. mars 2016; klassisk stil:


LES OGSÅ: Ankenesrennet er større enn på flere år (Pluss)

Plass Tid Jenter 8 år 1 km

(8) Laborg Josefine Ankenes Skiklubb 06:38

(9) Skog Nora Hennie Bjerkvik IF 06:17

(10) Simonsen Mali Ankenes Skiklubb 08.25

Gutter 8 år 1 km

(13) Foshaug Mathias Ankenes Skiklubb 06:11

(14) Gjersvoll Hallstein Adrian Bjerkvik IF 09:02

(15) Thune Hjelle Sindre Ankenes Skiklubb 06:34

(16) Myklevold Ludvik Ballangen Ski 07:06

(17) Karlsvik Fedreheim Even Bjerkvik IF 06:09

(18) Bertheussen Markus Ankenes Skiklubb 10:27

Jenter 9 år 1 km

(22) Monkan Andrea Løveng Ankenes Skiklubb 05:47

(23) Fjellaksel Sol Narvik Skiklubb 06:30

(24) Johannessen Helena Ankenes Skiklubb 06:25

(26) Dahl Dina Linnea Løkås Narvik Skiklubb 05:46

(27) Kristoffersen Andrea Ballangen Ski 05:33

(28) Karlsvik Fedreheim Johanne Bjerkvik IF 05:28

(29) Vanem Sigrid Berger Ankenes Skiklubb 08:14

Gutter 9 år 1 km

(31) Flakken Bille Per Johan Ankenes Skiklubb 05:14

(32) Bertheussen Fredrik Ankenes Skiklubb 08:13

(33) Hansen Christen Ballangen Ski 05:04

(34) Haraldstad Jonas Ankenes Skiklubb 05:46

(35) Westgaard Hanssen Henrik Ankenes Skiklubb 05:39

Jenter 10 år 1 km

(38) Woll Horrigmoe Martine Håkvik IL 05.56

(39) Kvandal Solberg Ragnhild Ballangen Ski 07:00

(42) Simonsen Sofie Ankenes Skiklubb 04:40

(43) Roth Isabella Holand Fjell Skilag 04:41

(44) Tøllefsen Solveig Strand Medkila SL 05:06

(45) Kjerstad Adriane Ankenes Skiklubb 05:29

(46) Woll Horrigmoe Karoline Håkvik IL 05:30

Gutter 10 år 1 km

(49) Johnsen Aasheim Sivert Ankenes Skiklubb 05:27

(50) Thune Hjelle Eirik Ankenes Skiklubb 08:13

(51) Nilsfors Ask Narvik Skiklubb 06:31

(52) Vanem Håvar Berger Ankenes Skiklubb 05:58

(53) Håvardsen Julian Ankenes Skiklubb 05:50

(54) Evju Sondre Narvik Skiklubb 06:41

Jenter 11 år 2 km

1 (59) Øvrevoll Madeleine Fjell Skilag 10:04

2 (58) Westgaard Hanssen Aurora Ankenes Skiklubb 12:04

3 (57) Gjersvoll Annveig Helen Bjerkvik IF 12:30

4 (60) Nordberg Bertine Håkvik IL 13:24

Gutter 11 år 2 km

1 (63) Simonsen Isak Ankenes Skiklubb 07:37

2 (66) Ims Helge Fjell Skilag 07:44

3 (62) Karolius Andreas Bjerkvik IF 09:11

4 (65) Mathisen David Ballangen Ski 09:20

5 (64) Karlsvik Fedreheim Martin Bjerkvik IF 10:27

Jenter 12 år 2 km

1 (70) Mikkelsen Nora Medkila SL 07:05

2 (69) Arntsen Elisabeth Kristin Ballangen Ski 07:56

3 (71) Ødegaard Bakke Charlene Ballangen Ski 08:13

Gutter 12 år 2 km

1 (78) Nylund Noah Medkila SL 06:11

2 (76) Skjelle Andreas Medkila SL 06:42

3 (79) Alstad Audun Giske Bardu IL 07:42

4 (75) Fagerlirøen Toralf Jæger Bjerkvik IF 07:53

5 (77) Ramsland William Narvik Skiklubb 07:58

6 (74) Pedersen Steffen Janssønn Ballangen Ski 11:02

Jenter 13 år 3 km

1 (80) Lambertsen Sarah Michelle Medkila SL 10:57

2 (82) Andreassen Anna Sofie Fjell Skilag 11:15

3 (81) Solberg Sigrid Kvandal Ballangen Ski 11:23

4 (83) Tøllefsen Bertine Strand Medkila SL 12:38

Gutter 13 år 3 km

1 (88) Samuelsen Tobias Sørslett Ballangen Ski 10:07

2 (95) Tøllefsen Aleksander Strand Medkila SL 10:25

3 (91) Lind Per Anders Ballangen Ski 10:44

4 (94) Dahl Sondre Narvik Skiklubb 11:01

5 (93) Johannessen Oskar Ankenes Skiklubb 11.12

6 (86) Thoresen Vallanger Sondre Narvik Skiklubb 11:38

7 (92) Øvrevoll Tobias Fjell Skilag 11:41

Jenter 14 år 3 km

1 (99) Hansen Eline Henny Ballangen Ski 10:39

2 (98) Karlsen Ida Elisabeth Kilkameratene, IF 11:09

Jenter 15 år 5 (3+2) km

1 (101) Skjelle Herborg Medkila SL 16:53

2 (103) Mellem Marina Rognmo Bjerkvik IF 19:24

3 (102) Fagerlirøen Regine Johanne Bjerkvik IF 21:06

Gutter 15 år 5 (3+2) km

1 (107) Østberg Sivert Medkila SL 15:32

2 (106) Karolius Daniel Bjerkvik IF 17:03

Jenter 16 år 5 km (3+2)

1 (109) Myklevoll Kirsten Emilie Fjell Skilag 20:26

2 (110) Hansen Ulrikke Johanne Ballangen Ski 20:30

Gutter 16 år 5 km (3+2)

1 (112) Johannessen Henrik Ankenes Skiklubb 16:00

Menn 17 år 5 km (3+2)

1 (115) Nylund John Eivind Bjerkvik IF 15:10

2 (114) Karolius Benjamin Bjerkvik IF 16:04

3 (116) Bjørnå Robert Borch Bjerkvik IF 16:24

Menn 18 år 5 km (3+2)

1 (118) Amundsen Kim-Andre Fjell Skilag 16:29

Menn Senior 9 km (3+3+3)

1 (122) Mikkelsen Eirik Medkila SL 24:46

2 (121) Johnsen Vegard Ankenes Skiklubb 25:53

3 (123) Skog Rune Bjerkvik IF 26:34

4 (120) Leivdal Endre Medkila SL 29:49

REKRUTTRENN 2016

 HARALDSTAD, Mari Sofie f. 2009 ( Ankenes)

NORMARK, Lukas f. 2009 (Narvik)

HOSSEINI, Monika f. 2009 ( Narvik)

BERG, Malin Bertine Nilsen f. 2009 ( Narvik )

2010

 DALMO, Evine Lie f. 2010 ( Ankenes)

RAMSLAND, Johan f. 2010 ( Narvik)

JOHNSEN, Simon Winnem f. 2010 ( Narvik)

EDVARDSEN, Elvira f. 2010 (Narvik)

2011

FOSHAUG, Isabell f. 2011. ( Ankenes)

NORMARK, Lea F. 2011 (Narvik)

BERTEUSSEN, Nikolai f. 2011 ( Ankenes )

SOLBERG, Selma Kvandal f. 2011 (Ballangen)

SANDBAKK, Helle f. 2011 ( Narvik)

EDVARDSEN, Jens f. 2011 ( Ankenes)

2012

 BERG, Albert Cornelius Nilsen f. 2012 ( Narvik)

STOKKEDAL, Tiril Ravn f. 2012 ( Narvik)

SKOG, Oda Josefine f. 2012 (Bjerkvik)

2013

DALMO, Alvilde f. 2013 ( Ankenes )

2014

 STOKKEDAL, Didrik Ravn f. 2014 ( Narvik)

Send inn tekst og bilder «

Del din sportsopplevelse med oss - som rapporter fra kamper og arrangementer!

Artikkeltags