Disse gikk i Narvik, på Ankenes, i Ballangen og i Beisfjord

Artikkelen er over 1 år gammel

Disse gikk ukens skirenn i Narvik, på Ankenes, i Ballangen og i Beisfjord. I Kobberstadløypa var det kostyme/VU-renn.

DEL

Tirsdagsrenn Håkvik

2007, 12 år:

Michael P. Danielsen

Stefan Racaru

2008, 11 år:

Ingeborg Grønnebech

2009, 10 år:

Johannes Eide

2010, 9 år:

Nanna Furr Bjarkøy

Tilde Sofie Wiken

2011, 8 år:

Lea Ljäs

2012, 7 år:

Oscar Landsem

Marius P Danielsen

Hendrik Olsen

Sander Bjarkøy

Odin Eide

Martha L. Vollan

Leah V. Vollan

Sofia H Brattli

2013, 6 år:

Theodor P. Danielsen

Tomine E. Maske

Isac Landsem

Johannes Voie

Emrik Pettersen

Olea Grønbech

Leonora Johansen

Anna Ursin Sætre

Nelly Ljäs

2014, 5 år:

Ode Andreas Teimann

Ingrid M. Vollan

2015, 4 år:

Linea Landsem

Mathilde Skoland Nygårdsvoll

2016, 3 år:

Theodor Pedersen

Thale Alvilde Bjerkelund

Eda Andreas Teimann

2017, 2 år:

Håvard Skoland Nygårdsvoll

Onsdagsrenn Ankenes

Onsdagsrenn20/3-19
  
SkileikDeltatt
Ragnar GamstDeltatt
Simen HaraldstadDeltatt
Viktoria LøknesDeltatt
Lykke Elisabeth Barø HøgsetDeltatt
Elvira HanssenDeltatt
Aurora Krantz JohansenDeltatt
Kasper RøsvikDeltatt
Emilie SchjeldrupDeltatt
Kristian Furnes AntonsenDeltatt
Isak Framvik NilsenDeltatt
Milàn Løveng TollefsenDeltatt
Emma NygårdDeltatt
Ola StormoDeltatt
William SjåfjellDeltatt
  
Jenter 6 år - 1 km 
Victoria Krantz JohansenDeltatt
Mathea-Amelia StenDeltatt
Aminda BrækkenDeltatt
  
Gutter 6 år - 1 km 
Magnus Westgaard HanssenDeltatt
Fillip LorentzenDeltatt
Leonel JørgensenDeltatt
Mathias HansenDeltatt
  
Jenter 7 år - 1 km 
Rikke Markussen HarlundDeltatt
Molly Josefsen SommersethDeltatt
  
Gutter 7 år - 1 km 
Gabriel SwiatDeltatt
Niklas StormoDeltatt
Noel HansenDeltatt
Oliver KarlsenDeltatt
Isak EivikDeltatt
  
Jenter 8 år - 1 km 
Isabell Foshaug05:53
Lotte Pedersen08:18
Mathilde Sten06:55
Nora Antonsen Gamst06:28
Kaia Røsvik06:33
  
Gutter 8 år - 1 km 
Jakob Pedersen06:03
Brage Eliassen08:38
Nikolai Bertheussen10:00
Sigve Strøm08:11
  
Jenter 9 år - 1 km 
Evine Lie Dalmo06:56
Nora Nygård06:47
Victoria Hanssen07:15
Signe Hildal08:09
Melissa Radzeviciute09:16
Thea Sofie Ryslett08:41
  
Gutter 9 år - 1 km 
Liam Barø Høgset06:54
Julian Brækken07:17
Max Josefsen Sommerseth10:16
  
Jenter 10 år - 1 km. 
Mari Haraldstad08:27 (2km)
Sigrid Gamst08:33 (2km)
  
Gutter 10 år - 1 km 
Balder Eliassen08:36
  
Jenter 11 år - 2 km. 
Ellinor Landsem11:29
  
  
Gutter 11 år - 2 km. 
Markus Bertheussen08:29 (1km)
Mathias Foshaug09:53
  
Jenter 12 år - 2 km. 
Andrea Løveng Monkan08:18
Helena Johannessen09:47
Sigrid Berger Vanem11:04
  
Gutter 12 år - 2 km. 
Fredrik Bertheussen14:37
Jonas Haraldstad09:00
Per Johan Flakken Bille07:35
  
Gutter 13 år - 3 km. 
Håvard Berger Vanem10:18
Jakob Landsem16:26
  
  
Jenter 14 år - 3 km. 
Aurora Westgaard Hanssen12:57
Aurora Landsem12:31
Ingeborg Eliassen16:56

Beisfjord onsdagsrenn

Disse deltok:
Johannes Karlsen (2013)
Marie Karlsen (2024)
Brede Hasselberg (2011)
Felix Føre (2010)
Mikael Sjursen (2012)
Gabriel johnsen (2012)
Gustav Nystad Akselsen (2011)
Aurora Sørensen (2013)
Einar Pettersen (2013)
Ingrid Pettersen (2010)
Fredrik Pettersen (2008)
Eline Kjeldsberg (2013)
Bernhard Kufaas (2011)
Lillian Kufaas (2024)
Sofie Olsen (2011)
Noah Olsen (2011)
William niia (2013)
Elsa stette Feragen (2015)
Mathea niia (2016)
Mia Ferme (2014)
Thor Ferme (2010)
Ulrik Sundby (2013)
Michael Ingilæ (2012)
Elida Øien Hasselberg (2016)

Foreldres om stilte til start:
Marianne Pettersen 
Agnar Sjursen 
Ørjan Pettersen 
Kristel Kristensen 
Tina Ferme 
Kjetil Akselsen 
Elisabeth Holsen 
Christian Karlsen
Marius Sørensen

Onsdagsrenn Ballangen ski

Pippira Skistadion

1 km klassisk

Rekrutt

Hermine Nilsen

Hugo Sjåfjell

Leah Kilavik

Sondre Nymo

Andrine Sommerset

Mie Moe Fredriksen

Odin Valnes Bratland

Mathea Fjellvang

Hermann Klaussen

Sofie Sandbakk

Iris Kristine Olsen Botten

Matheo Kilnes

Milde Moe Pedersen

1 km klassisk

J8

Tiril Pettersen  06:09

Eline Martinussen Bratland  06:08

G8

Emil Kilavik Ballangen Ski  06:00

Peder Kornelius Kristoffersen  07:36

Jesper Framvik Kvanmo  07:02

J9

Ida Irene Strøm Amundsen  06:03

Elise Karine Strøm Amundsen  05:53

Selma Kvandal Solberg  05:20

G9

Trym Pettersen 45 Fullført

Emil Matheo Valnes Bratland  04:33

K10

Karoline Sagnes-Jørgensen  11:09

2 km klassisk

K11

1 Thea Sofie Valnes Bratland  09:58

M11

1 Jakob Mikal Strøm Amundsen  10:22

2 Ludvik Johan Myklevold  11:23

3 Lukas Martin Sommerset  11:37

4 Markus Martinussen Bratland  11:58

5 Nataniel Fjellvang  13:29

K12

1 Tuva Linnea Selnes  10:01

2 Andrea Sofie Kristoffersen  10:07

M12

1 Christen Anders Hansen  08:19

2 Andreas Sagnes Jørgensen  08:37

3 km klassisk

K13

1 Ragnhild Kvandal Solberg  19:04

M13

1 Anton Nikolai Arntsen  11:26

5 km klassisk

M16

1 Tuva Elise Myre Arntsen  23:15

M14

1 David Aleksander Mathisen  19:52

Narvik Skiklubb VU-renn

     
 J 8 1,2 kmIngrid KvitværSommerseth7,17 
 J 9, 1,2 kmEvelinaThommassen12,50 
 G 9 1,2 kmTheodorSteen- Jørgensen6,26 
 G 9 1,2 kmJohan   Ramsland6,26 
 J 10 1,2 kmMonikaHosseini13,18 
 Lukas MelkersenNormark4,40 
  Isak SeppolaSaltvik5,19 
  Magnus KvitværSommerseth5,30 
  FredrikMikkelsen12,12 
 G 15 , 5 kmWilliamRamslanddeltatt 
 G 16, 5 kmSondreThoresen Vallanger16,51 
 JuniorDanielBerg18,04 
      
      
  HelleSandbakk  
  Brage IvarssonElverum  
  Amalie IvarssonElverum  
  Mille JansenHolt  
  CarmenKristiansen  
  Håkon LundJespersen  
  HenrikJespersen  
  HannaJespersen  
  UlrikNoreng  
  HermanNoreng  
  HenningMelund  
  IngeborgMelund  
  JoelFøre Fagerli  
  LudvigSteen- Jørgensen  
  OliviaLund Jæger  
  LinusLund Jæger  
  Alve Rasch Indseth  
  Tiril   Stokkedal  
  Rikke AngelikaRansett  
  AnnaSimonsen Nordmo  
  Ingvild OleaHeimdal  
  Jørgen OlaiHeimdal  
  Milia SimonsenLarsen  
  Benjamin WeieSøderblom  
  Sanna SlettengKosmo  
  AnnaDahl Torgnes  
  Martin DahlTorgnes  
  Mathias EmiilBovim  
  Lise BonesReinholdtsen  
  Sara MarieKarlsen    
  Pernille MarieGreger  
  Emma SofieGreger  
  BergeAlne Frantzen  
  AkselAlne Frantzen  
  TheaAlne Frantzen  
  HenrietteBjørklund  
  Vegard MikalEdorsen  
  SofieAamodt  
  LinneaSvedenborg  
  AndreasHansen  
  EvelynDahl  
  AntonLockertsen  
  AslakLockertsen  
  TheoWensel  
  Celine  Asker Strøm  
  Mathias  Wensel  
  VictoriaMikkelsen  
  FridaOlsen  
  MillaHeiving  
  JohannesHeiving  
  MillaForshaug Bakkan  
  IverStrøm Kuraas  
  MkkelStrøm Kuraas  
  Albert   Nilsen  
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
Send inn tekst og bilder «

Del din sportsopplevelse med oss - som rapporter fra kamper og arrangementer!

Artikkeltags