Gå til sidens hovedinnhold

Denne uken har det vært flere skirenn i hele Narvikregionen - her kan du se hvem som har deltatt

Artikkelen er over 3 år gammel

Her ser du hvem som gikk skirenn tirsdag og onsdag i Narvik-regionen.

De populære midtukerennene på ski har startet. I Narvik sentrum, på Ankenes, i Håkvik, på Straumsnes og i Ballangen er første renn i 2018 gjennomført. I Bjerkvik begynner de i neste uke.

Disse deltok i Narvik, Håkvik, Ankenes, Straumsnes og Ballangen:

LKAB-renn Narvik tirsdag 9 januar

G 8 år, 1,2 km

Johan Ramsland 8:43

G 9 år, 1,2 km

Lukas Melkersen Normark 6:46

G 9 år, 2,1 km

Isak Seppola Saltvik 13:01

G 12, 2,1 km

Kasper Romàn Øien 15:09

J 15, 3 km

Lise Roll-Sneve 12:00

G 14, 5 km

William Ramsland 16:01

G 15 år, 5 km

Sondre Th. Vallanger  16:22

Deltatt uten tid

Carmen Kristiansen

Amalie Ivarsson Elverum

Brage Ivarsson Elverum

Helle Sandbakk

Jakob Reijnow

Isak Reijnow

Benjamin Weie Søderblom

Tuva Weie Søderblom

Levi Salomonsen

Milly Salamonsen

Lise Bones  Reinholdtsen

Ludvig Steen- Jørgensen

Theodor Steen- Jørgensen

Leo Skjøld

Mille Jansen Holt

Thea Alne Frantzen

Aksel Alne Frantzen

Berge Alne Frantzen

Håkon Lund Jespersen

Henrik Jespersen

Hanna Jespersen

Tiril  Stokkedal

Didrik Stokkedal

Mathilda Stokkedal

Solveig Hareide Kirkerud

Olivia Flage Iversen

Klara Flage Iversen

Vilde Markussen-Schille

Hedda Markussen-Schille

Joel Fagerli

Lykke Eidstø

Martin Dahl Torgnes

Anna Dahl Torgnes

Elena Santos Crogh

Olivia Santos Crogh

Hedda Iversen

Simon Winnem Johnsen

Jakob Seppola Saltvik

Fredrik Mikkelsen

Akshana Ruban

Midusana Ruban

Ida Krist. Dragland-Andreassen

Maja  Dragland-Andreassen

Mia Alida Kvitvik

Johan Kvitvik

Erika Mauseth

Hermann Johansen Øien

Sanna Sletteng Karlsen

Milia Simonsen Larsen

Johan Vollen Mikkelborg

Justin Vollen Mikkelborg

Lea Kristine Hellesvik

Lilly Sommersel

Gabriel Føre Amundsen

Ingrid Foshaug Jenssen

Mie Bones Reinholdtsen

Lea Melkersen Normark

Dina Dahl

Marthe Teibakk Eriksen

Tirsdagsrenn Håkvik 9.januar

2 år: Thale Alvilde Bjerkelund

Benjamin Wiik

3 år: Mathilde Nygårdsvold

Isabell Johansen

4 år: Amalie Pedersen

Nikolai Wiik

Kasper Røsvik

Ragnar Gamst

5 år: Emrik Pettersen

Leonora Johansen

Tomine Maske

Theodor Paulsen Danielsen

Olea Grønbech

Anna Ursin Sætre

Adrian Johansen

6 år: Tuva Louise Wiik

Hanna Homola

Bastian Wiik

Marius Paulsen Danielsen

Sander Furr Bjarkøy

Guro Landsem

Hendrik Olsen

Ailo Mikal Johansen

7 år: Johannes Nygårdsvoll

Danny Erlingsen

Lukas Johansen

Kaia Røsvik

Nora Gamst

Jens Edvardsen

Seabastian Paulsen

8 år: Emma Skogvold

Mathilde Skogvold

Tilde Sofie Wiken

Nanna Furr Bjarkøy

Elvira Edvardsen

Hermann Olsen

9 år: Aleksander Pedersen

Ask Olai Løvold Johansen

10 år: Ellinor Landsem

Ingeborg Grønbech

12 år: Celine Pedersen

Jakob Landsem

Didrick Olsen

Onsdagsrenn Ballangen 10. januar

Fristil

Felles 0-7 år 1 km                 
NC,Emilius Løkås Aaseth,   
NC,Samuel Myklevold,    
NC,Alvin  Reinhagli,    
NC,Solan Reinhagli,    
NC,Emil Kilavik,    
NC,Jesper Kvanmo,    
NC,Hermann Klaussen,    
NC,Vilja Pettersen,    
NC,Tiril Pettersen,    
NC,Eline M Brattland,    
NC,Andrine Sommerset,    
NC,Andrine Ellingsen,    
NC,Maja Fjellvang,    
NC,Hermine Grimstad Nilsen,   
     
J 8 år 1km                         
OK,Ida Amundsen, 06:51,   
     
G 8 år 1 km                        
OK,Emil Valnes Bratland, 05:38,   
OK,Peder Kristoffersen, 08:02,   
     
J 9 år 1 km                        
OK,Selma Kvandal Solberg, 05:13,   
NC,Ingrid Pettersen, 00:00,   
     
G 9 år 1 km                        
NC,Iben Løkås Aaseth, 00:00,   
     
J 10 år 1 km                       
OK,Thea Valnes Bratland, 04:36,   
     
G 10 år 1 km                       
OK,Markus Martinussen Bratland, 04:22,  
OK,Jakob Amundsen, 04:07,   
OK,Ludvik Myklevold, 04:31,   
OK,Lukas Sommerset, 05:25,   
     
Felles K/M 5 km                    
1,Lars-Inge Jørgensen, 14:45,   
2,Jan Tore Mathisen, 17:14,   
3,Ronny Bakke, 17:40,    
     
J 11 år 2 km                       
1,Andrea Kristoffersen, 08:32,   
2,Tuva Selnes, 10:49,    
     
G 11 år 2 km                       
1,Andreas Sagnes Jørgensen, 06:47,   
2,Christen Hansen, 07:29,   
     
J 12 år 2 km                       
1,Ragnhild Kvandal Solberg, 12:39,   
     
G 12 år 2 km                       
1,Anton Arntsen, 07:31,    
     
G 13 år 3 km                       
1,David Mathisen, 09:32,    
     
J 14 år 3 km                       
1,Charlene Ødegaard Bakke, 09:30,   
NC,Malene Pettersen, 00:00,   
     
G 15 år 5 km    
1,Tobias Sørslett Samuelsen, 13:30,   
NC,Per Anders Lind, 00:00,   
     
J 15 år 5 km                       
1,Sigrid Kvandal Solberg, 15:41,   
     
J 16 år 5 km    
1,Eline Henny Hansen, 15:25,  

Onsdagsrenn Ankenes 10.januar

Skileik

Alvilde Lie Dalmo deltatt

Gabriel Hestnes deltatt

Hedvik Lie deltatt

Magnus Westgaard Hansen deltatt

Mathea-Amelia Sten deltatt

Noel Pedersen deltatt

Simen Haraldstad deltatt

Victoria Krantz Johansen deltatt

Viktoria Løknes deltatt

Henny Åsli Nergård deltatt

Emilie Schjeldrup deltatt

Lykke Elisabeth Barø Høgset deltatt

Mila Radzevicute deltatt

Jenter 6 år

Sofie Stokvold deltatt

Gutter 6 år

Niklas Stormo deltatt

Oliver Karlsen deltatt

Jenter 7 år - 1 km

Isabell Foshaug deltatt

Lotte Pedersen deltatt

Mathilde Sten deltatt

Thea Ingebrigtsen deltatt

Therese Holmstad Hansen deltatt

Gutter 7 år - 1 km

Arne Magnus Lorentsen deltatt

Jakob Pedersen deltatt

Julian Moen Hansen deltatt

Jenter 8 år - 1 km.

Evine Lie Dalmo deltatt

Melissa Radzeviciute deltatt

Signe Hildal deltatt

Thea Sofie Ryslett deltatt

Victoria Hanssen deltatt

Gutter 8 år - 1 km.

Liam Barø Høgset deltatt

Marius Roll Johnsen deltatt

Mathias Hestnes deltatt

Odin Lie deltatt

Jenter 9 år - 1 km.

Alice Margrethe Lorentsen deltatt

Mali Simonsen deltatt

Mari Haraldstad deltatt

Jenter 10 år - 2 km.

Frida Føre deltatt

Josefine Laborg deltatt

Gutter 10 år - 2 km.

Mathias Foshaug deltatt

Jenter 11 år - 2 km.

Andrea Løveng Monkan 08:04

Sigrid Berger Vanem 09:23

Helena Johannessen 09:42

Josefine Pouw 23:55

Gutter 11 år - 2 km.

Jonas Haraldstad 07:59

Per Johan Flakken Bille 08:26

Henrik Westgaard Hansen 08:31

Lukas Høgset 13:22

Jenter 12 år - 2 km.

Sofie Simonsen 07:44

Gutter 12 år - 2 km.

Håvard Berger Vanem 07:49

Julian Håvardsen 08:57

Jenter 13 år - 3 km.

Aurora Westgaard Hansen 12:33

Andrea Høgset deltatt

Frida Fossli Morkemo deltatt

Oline Føre deltatt

Gutter 13 år - 3 km.

Isak Simonsen 09:06

Jon Olav Svorkmo 22:00

Gutter 15 år - 6 km

Oskar Johannessen 17:14

Menn veteran

Tom Ivan Simonsen 20:22

Onsdagsrenn Straumsnes 10.januar

Line -Sofie Rosero-Storvik 3år

Kenneth Tjosaas 4år

Alva Myklevold 4år 

Emanuel Fagerjord 4år

Emilio Fagerjord 7 år

Alexander Tjosaas 7 år

Christine Rosero-Storvik 9år

Alexandra Fagerjord 10 år

Hedda Trondsen 11 år

Lise Løknes 12 år

Frida Løknes 7 år

Nora Danielsen 11 år

David Danielsen 9 år

Nadja Danielsen 6 år

Jenny Liljebakk 12 år

Trym Fure Isaksen 10 år

Sigurd Fure Isaksen 13 år

Magnus Myklevold 6 år

Emil Dragly 6 år

Thale Dragly 7 år

Sanna Solli 6 år

Pernille Bolle 8 år

Sandra Bolle 6 år

Eminda Lund Wedel 10 år

 

Kommentarer til denne saken