Her er de som stilte i rekrutt- og sonerenn i regi av Ankenes skiklubb på lørdag.

Rekruttrenn

Klassisk stil, fellesstart, alder og klubb

Tidemann Mäkitalo 6 Ankenes skiklubb

Linnea Hamnes Lund 7

Emilie Hamnes Lund 5

Milán Løveng Tollefsen 7 Ankenes skiklubb

Mathias Lorentzen 6 Ankenes skiklubb

Linea Landsem 7 Ankenes skiklubb

Celine Isabelle Strøm 6 Narvik skiklubb

Elias Faberbakk Sandbakk 6 Ballangen ski

Jakob Seppola Saltvik 6

William Nyheim Kvist 8 Narvik skiklubb

Oline Skarsfjord Lona 5

Ada Skarsfjord Lona 3

Pernille Hvalryg Kimo 5

Petter Hvalryg Kimo 3

Brage Romsloe 6 Beisfjord IL

Simen Haraldstad 7 Ankenes skiklubb

Vilje Øverås 4 Salangen IF - ski

Olivia Izabella Swiat 5 Ankenes

Sonerenn Ankenes, klassisk stil

Jenter 8 år 1 km

Valbekmo Maria Helene Fjell Skilag - Ski 06:43

Fløystad Lejá Olsen Fjell Skilag - Ski 05:55

Akselsen Leona Ballangen Ski - Ski 06:58

Akselsen Lovise Ballangen Ski - Ski 07:27

Gutter 8 år 1 km

Bratland Odin Elias Valnes Ballangen Ski - Ski 05:22

Larssen Håkon Ole Medkila Skilag - Ski 06:05

Vesterheim Sigurd Olufsen Fjell Skilag - Ski 05:34

Jenter 9 år 1 km

Tobiassen Áile Fjell Skilag - Ski 08:19

Dalmo Alvilde Petrine Lie Ankenes Skiklubb - Ski 07:01

Gutter 9 år 1 km

Isaksen Even Andre Salangen IF - ski 05:33

Gundersen William Hovdal Medkila Skilag - Ski 08:08

Landsem Isac Ankenes Skiklubb - Ski 09:28

Marskar Liam Mikalsen Medkila Skilag - Ski 05:25

Lorentzen Fillip Ankenes Skiklubb - Ski 08:02

Hansen Mathias Ankenes Skiklubb - Ski 10:18

Ahlmokahal Layth Narvik skiklubb 06:21

Jenter 10 år 1 km

Johansen Mie Helen Strøm Ankenes Skiklubb - Ski 05:39

Sandbakk Inger Sofie Fagerbakk Ballangen Ski - Ski 06:08

Molund Leona Gundersen Fjell Skilag - Ski 05:07

Gutter 10 år 1 km

Swiat Gabriel Richard Ankenes Skiklubb - Ski 05:47

Valbekmo Martin Fjell Skilag - Ski 05:24

Samuelsen Augustin Østrem Medkila Skilag - Ski 04:53

Landsem Oscar Ankenes Skiklubb - Ski 07:01

Larssen Harald Medkila Skilag - Ski 05:49

Karlsen Oliver Ankenes Skiklubb - Ski 07:22

Vatne Adrian Ankenes Skiklubb - Ski 06:02

Jenter 11 år 2 km

1 Sommerseth Ingrid Kvitvær Narvik Skiklubb - Ski 08:42

2 Normark Lea Elisabeth Melkersen Narvik Skiklubb - Ski 08:54

3 Bratland Eline Marie Martinussen Ballangen Ski - Ski 08:59

4 Foshaug Isabell Kristiansen Ankenes Skiklubb - Ski 09:08

5 Pettersen Tiril Ballangen Ski - Ski 09:21

6 Vesterheim Sanna Olufsen Fjell Skilag - Ski 09:23

Gutter 11 år 2 km

1 Fløystad Nilas Olsen Fjell Skilag - Ski 09:38

2 Kristoffersen Peder Kornelius Ballangen Ski - Ski 10:37

3 Hansen Julian Alexander Moen Ankenes Skiklubb - Ski 12:40

Jenter 12 år 2 km

1 Solberg Selma Kvandal Ballangen Ski - Ski 08:04

2 Steiro Ylva Jakobsen Medkila Skilag - Ski 08:09

3 Marskar Caroline Mikalsen Medkila Skilag - Ski 08:35

4 Tobiassen Ellen Anna Fjell Skilag - Ski 09:21

5 Hellesvik Lea Kristine Knutsdatter Narvik Skiklubb - Ski 09:31

6 Dalmo Evine Sofie Lie Ankenes Skiklubb - Ski 10:52

Gutter 12 år 2 km

1 Bratland Emil Matheo Valnes Ballangen Ski - Ski 07:14

2 Grenersen Grener Halvdan Narvik Skiklubb - Ski 07:52

3 Tovås Sigve Storjord Fjell Skilag - Ski 08:18

4 Pettersen Trym Ballangen Ski - Ski 08:35

5 Ramsland Johan Narvik Skiklubb - Ski 09:51

Jenter 13 år 3 km

1 Haraldstad Mari Sofie Ankenes Skiklubb - Ski 09:52

2 Olsen Thea Amalie Skoglund Fjell Skilag - Ski 11:02

Gutter 13 år 3 km

1 Sommerseth Magnus Kvitvær Narvik Skiklubb - Ski 10:51

2 Saltvik Isak Seppola Narvik Skiklubb - Ski 11:51

Jenter 14 år 3 km

1 Landsem Ellinor Ankenes Skiklubb - Ski 12:53

Jenter 15 år 5 km

1 Monkan Andrea Løveng Ankenes Skiklubb - Ski 18:19

Gutter 15 år 5 km

1 Bille Per Johan Flakken Ankenes Skiklubb - Ski 17:14

Gutter 16 år 5 km (2+3)

1 Landsem Jakob Ankenes Skiklubb - Ski 19:23

Menn veteran 10 km

1 Daleng Kenneth Salangen IF - ski 00:27:14

2 Solberg Kjetil Greiner Ballangen Ski - Ski 00:29:10