Isak og Lukas var med. Sjekk deltakerlista i sonerennet

Unge Lukas og Isak fra Narvik Skiklubb deltok i skirenn lørdag.

Unge Lukas og Isak fra Narvik Skiklubb deltok i skirenn lørdag.

Flere lokale løpere deltok i sonerennet,arrangert av BOIF Ski lørdag.

DEL

Resultatliste Sonerenn Midt-Troms,02.03.2019

G 10 år (1 km)

OK,Tobias Larsen Aalmen, Bardu IL, 05:10, OK,Isak Seppola Saltvik, Narvik SK, 06:11, OK,Iver-Eliah Solvik Kildahl, Senja Ski, 05:38, OK,Magnus Kvitvær Sommerseth, Narvik SK, 05:32, OK,Simon Fauske, Senja Ski, 06:15, OK,Mathias Fakstad, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 05:34, OK,Gard Harjo Haugsnes, Senja Ski, 05:13, OK,Harald Gulbrandsen, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 05:53, OK,Mathias Eidissen Storbakk, Bjerkvik IF, 06:52, OK,Lukas Melkersen Normark, Narvik SK, 06:06, OK,Julius Evensen, Bardu IL, 05:13, OK,Karl Fredrik Mathisen, Senja Ski, 05:17,

G 9 år (1 km)

OK,Ådne Fossberg, Bardu IL, 05:07, OK,Jørgen Sørgård Heiskel, Øverbygd IL, 06:51, OK,Emil Matheo Valnes Bratland, Ballangen Ski, 05:34, OK,Erling Giske Alstad, Bardu IL, 07:20, OK,Henrik Engevik Skildheim, Kvaløysletta Skilag, 07:31, OK,Iver Karlsen, If Kilkameratene, 06:50,

G 8 år (1 km)

OK,Sverre Frihetsli, Øverbygd IL, 06:40, OK,Oscar Rønning-Vaeng, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 08:19, OK,Peder Jostein Midttun, Bardu IL, 07:36, OK,Gad William Angell, IL Pioner Ski, 07:43, OK,Trym Harjo Haugsnes, Senja Ski, 05:18, OK,Mikkel Evensen, Bardu IL, 06:54,

J 10 år (1 km)

OK,Mari Bjørkli Olsen, Senja Ski, 06:04, OK,Aleksandra Rønning-Vaeng, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 05:53, OK,Nathalie Elea Kroken, Bardu IL, 06:16, OK,Madelen Johnsen, Senja Ski, 06:35, OK,Ingrid Elvine Boberg Alstad, Bardu IL, 05:50, OK,Ella Sørensen, Salangen IF Ski, 06:06, OK,Liv Bjørnås, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 06:36, OK,Mari Sofie Haraldstad, Ankenes SK, 05:15, OK,Kelema Tesfay Bekri, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 07:50, OK,Edel Andrea Hagensen, Senja Ski, 07:41, OK,Astrid Helene Leiråmo, Målselv IL, 05:43, OK,Mathilde Borch Pettersen, IL Pioner Ski, 06:48, OK,Maren Elise Larssen Roaldsen, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 07:18, OK,Mille Josefine Johansen, Senja Ski, 06:05, OK,Astrid Margrethe Tronstad Brovold, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 12:31, OK,Siril Vars-Larsstuen, Bardu IL, 05:56,

J 9 år (1 km)

OK,Aila Berg Johannessen, IL Pioner Ski, 10:04, OK,Elisa Knudsen Larsen, Alsvåg IL, 08:16, OK,Pernille Thomassen, Bardu IL, 08:08, OK,Guro Nicolaisen, Senja Ski, 06:12, OK,Mina Nymo Gangsei, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 06:00,

J 8 år (1 km)

OK,Isabell Foshaug, Ankenes SK, 06:35, OK,Erle Dividal Skogstad, Øverbygd IL, 09:18, OK,Ingrid Kvitvær Sommerseth, Narvik SK, 06:57, OK,Sigrid Elisabeth Tronstad Brovold, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 09:19, OK,Martine Nitteberg, Senja Ski, 07:30, OK,Lea Elisabeth Melkersen Normark, Narvik SK, 07:16, OK,Marte Kattem Rubbås, Øverbygd IL, 10:43,

G 12 år (2 km)

1,Peder Kristian Heimdal, Bardu IL, 07:56, 2,Bjørn-Anders Eriksen, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 08:33, 3,Henrik Westgaard Hanssen, Ankenes SK, 08:46, 4,Theodor Engen, Bardu IL, 08:58, 5,Jonas André Haraldstad, Ankenes SK, 09:40, 6,Vidar jr Bjørnås, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 09:42,

G 11 år (2 km)

1,Øystein Robinsønn Norheim, Senja Ski, 08:28, 2,Ørjan Børve, Salangen IF Ski, 08:29, 3,Teodor Nymo Gangsei, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 08:32, 4,Jørgen Fuglem, Bardu IL, 09:00, 5,Leif-Andreas Borgersen, If Kilkameratene, 09:23, 6,Daniel Helgesen, Medkila Skilag, 09:27, 7,Sander Brattli, Senja Ski, 09:50, 8,Karl-Henrik Borgersen, If Kilkameratene, 10:01, 9,Tord Sollie Engen, Bardu IL, 10:30, 10,Mathias Foshaug, Ankenes SK, 10:56, 11,Fredrik Horn, Senja Ski, 11:33,

J 12 år (2 km)

1,Vilde Christine Karlsen, Senja Ski, 08:13, 2,Anja Tråsdahl Lunde, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 08:23, 3,Ariana Abazi Nyborg, Tromsø SK Langrenn, 08:24, 4,Tora Heimdal, Bardu IL, 08:49, 5,Ingrid Helberg Westgaard, Tromsø SK Langrenn, 09:07, 6,Mari Othelie Boberg Alstad, Bardu IL, 09:19, 7,Jonette Celia Evensen, Bardu IL, 09:29, 8,Andrea Løveng Monkan, Ankenes SK, 09:51, 9,Sigrid Berger Vanem, Ankenes SK, 10:56,

J 11 år (2 km)

1,Martine Engevik Skildheim, Kvaløysletta Skilag, 09:28, 2,Thea Sofie Valnes Bratland, Ballangen Ski, 09:30, 3,Tiril Hansen Sandberg, Bardu IL, 09:35, 4,Sofie Stangeland Melseth, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 09:56, 5,Mari Lundamo, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 10:10, 6,Mathilde Nitteberg, Senja Ski, 10:20, 7,Hannah Thomassen, Bardu IL, 12:20, 8,Kaja Nordahl Hagensen, IL Pioner Ski, 14:04,

G 14 år (3 km)

1,Erik Gundersen Kvernmo, Bardu IL, 10:41, 2,Simen Vars-Larsstuen, Bardu IL, 10:49, 3,Theo Arctander Overvik, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 10:52,

G 13 år (3 km)

1,Simon Kornelius Johansen, Senja Ski, 09:35, 2,Kristian Erik Mathisen, Senja Ski, 09:49, 3,Torgeir Bjørnsund, Bardu IL, 10:00, 4,Sebastian Brattli, Senja Ski, 10:01, 5,Snorre Skogstad, Kvaløysletta Skilag, 10:02, 6,Håvard Berger Vanem, Ankenes SK, 10:26, 7,Jakob Elia Stellmacher, Senja Ski, 10:37, 8,Johannes Fuglem, Bardu IL, 11:09, 9,John Håvard Knudsen-Larsen, Alsvåg IL, 11:15, 10,Kristian Sørensen, Salangen IF Ski, 11:28, 11,Even Sellevoll, Senja Ski, 12:00, 12,Patrick Eidissen Storbakk, Bjerkvik IF, 14:26,

J 14 år (3 km)

1,Tuva Mathea Gulbrandsen, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 09:16, 2,Ellinor Marie Ness, TUIL Ski Tromsdalen, 09:34, 3,Stine Storaa, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 10:07, 4,Friederike Bie, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 10:34, 5,Aurora Westgaard Hanssen, Ankenes SK, 13:16,

J 13 år (3 km)

1,Sol Eirin Norum Birkeland, Senja Ski, 10:37, 2,Astrid Elida Vaeng Bernhardsen, Tromsø SK Langrenn, 10:47, 3,Marina Helgesen, Medkila Skilag, 11:03, 4,Amalie Fakstad, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 11:13, 5,Mona Danielsen Holmer, Bjerkvik IF, 11:39, 6,Johanne Mathea Jakobsen, Senja Ski, 12:45,

G 16 år (5 km)

1,Daniel Sellevoll, Senja Ski, 14:11, 2,Mathias Danielsen Holmer, Bjerkvik IF, 15:15,

FH (5 km)

1,Håvard Tangen Jacobsen, Unglyn IL, 35:13,

Menn senior (3x5 km)

1,Sivert Moen, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 40:51, 2,Sondre Halvor Lange, Sortland og Omegn SK, 42:05, 3,Eirik Dagssønn Haugsnes, Tromsø Randoneeklubb, 42:08, 4,Ruben Bjørkli Olsen, Senja Ski, 43:49, 5,Stian Eid Nilsen, Trønder-Lyn IL, 46:02,

M 19/20 år (3x5 km)

1,Erik Nicolaisen, Senja Ski, 41:37, 2,Simen Lundamo, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 42:06,

M 18 år (2x5 km)

1,Sondre Martin Pettersen, IL Pioner Ski, 48:39,

M 17 år (2x5 km)

1,Toralf Rydningen Martinsen, Øverbygd IL, 28:29, 2,Gard Hansa Wintervoll, IL Pioner Ski, 29:35, 3,Ådne Svendsen, Bardu IL, 30:53, 4,Henrik Gløtta Kristiansen, IL Pioner Ski, 32:01, 5,Tony André Höfler Kristiansen, IL Pioner Ski, 35:51,

Menn veteran (2x5 km)

1,Kenneth Daleng, Salangen IF Ski, 28:51, 2,Thomas Valnes, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 31:17, 3,Hans-Erik Børve, Salangen IF Ski, 31:37, 4,Geir Henning Wintervoll, IL Pioner Ski, 32:06, 5,Roger Simonsen, Bardu IL, 32:52, 6,Håkon Melseth, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 33:07, 7,Kai Holmer, Bjerkvik IF, 33:54, 8,Lennarth Kvernmo, Bardu IL, 34:21, 9,Eirik Spissøy, IL Pioner Ski, 34:55, 10,Håkon Brynjulfsen, Senja Ski, 35:04,

Kvinner senior (2x5 km)

1,Heidi Rognli Heimdal, Bardu IL, 34:36, 2,Margrete Gaski, Bardu IL, 35:42, 3,Berit Amundsen, Bardu IL, 36:26,

K 19/20 år (2x5 km)

1,Ingrid Andréa Gulbrandsen, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 30:05, 2,Lisa Amalie Valnes, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 32:36,

K 18 år (5 km)

1,Vilje Marie Gulbrandsen, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 15:56, 2,Edvarda Iselvmo, Mellembygd IL, 16:15,

K 17 år (5 km)

1,Juni Magdele Overvik, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 15:31, 2,Marlene Undheim, Bardufoss og Omegn Idrettsfore, 16:14, 3,Ariane Daleng, Salangen IF Ski, 17:45,



Send inn tekst og bilder «

Del din sportsopplevelse med oss - som rapporter fra kamper og arrangementer!

Artikkeltags